Oznámení Povstanie Casiopeii(15. 5. 2015 - 2. 6. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    • Vulgarita
    1,9 mega pancierovej, 500k som mal z predmesiaca, ale to je jedno, EDIT som rumuna bo som vyhral o 2 mega len a to ma topili, sice aj naši jeho ale ich je viac, som rád :) treba sa tešiť z maličkostí(2mil) :D
    ale k tým počtom len keby som kupil všetku munku čo asi pol mega som mal z truhiel ale neratajme, je to 1,140,000 peral (1,9m pancierovej) -400k(libra)=740k /3= 246k za jedno, išlo mi len o jedno ale kamrati že to dáš, tak ja EDIT som na to kývol :D a nastrielal som okolo 680 mega hp, ku koncu som už nevnímal kolko je, len rozdiel medzi nami :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/15
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Patrik.*Sk*., vyvaruj se prosím používání urážek i když na svou osobu a dalších nevhodných výrazů viz pravidla.
     
  3. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Ty kouřovky NPC by se měli zrušit, to taky vymyslel "chytrej" borec :)
     
  4. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Náhodou to je výhoda, aspoň my ho nepriateľ nestriela.
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    nevite nekdo za co sebudou menit duse?
     
  6. Bufinek

    Bufinek Pisálek fóra

    • doubleposting
    proč na G5 nevyskakuje Hltač?

    dělal jsem si dnes čárky kolik jsme sestřelili lovců a nic při 87 ks. jsem to přestal počítat, a to mi nějaký mohl uniknout. prosím tedy o vysvětlení.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/5/15
  7. Hltač vyskakuje po 50ti drtičů, ne po 50ti lovců :)
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj bárkus86,

    jak je napsáno v FAQ za herní předměty, bude oznámeno krátce před koncem akce, dost často to bývá munice, amulety a rakety, ale většinou je výhodnější si duše směnit v černém trhu - lepší poměr.

    Ahoj Bufinek,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra, pokud jde o Hltače, jak už ti napsal spoluhráč nejdříve se musí vystřílet Drtič, stupnici najdeš na moři v záložce x/750, např. 38 lovců a to celé 50 x opakovat, pokud by jsi si tedy měl dělat čárky, nestřílel by nikdo želvy pouze Lovce musel by jsi načárkovat 1900 ks, bohužel hodně lidí si to od začátku plete.

    pěkný den
     
  9. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj Mirek, dobře někdo si to plete, ale nebudem si tu lhát.. 50 KS drtičů? bych řekl že je chyba a zapomněli jste tam dopsat o 0 navíc ne? (500ks)... není možné abych od rána do cca 18:00 sám byl u cca 30 drtičů a dalších x 10tek ho bylo sundáno..Je to trošku BP podvod.. S pozdravem R.1913 !
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    nemám důvod tady lhát, 50 Drtičů = 1900 Lovců to se ti zdá na Hltače málo ?, vždyť to je pro silný globál 2 krát denně a slabší globály to ani nesestřelí a Hltače do konce akce ani neuvidí.

    Nyní se zrovna koukám u nás na serveru, jeden Drtič je cca. za 1/2 hodiny, večer to jde rychleji, takže kdy vyskočí první Hltač ?, podle mě, když spím, někdy v noci :) a na ostatních globálech to bude asi podobné, pokud si pročteš celé toto vlákno, už jsou tu výpisy z deníku za sestřelení Hltače např. zde.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 28/5/15
  11. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Na GE1 pokiaľ je aktivovaná moc, tak to padá 2x za deň(prvý padá medzi 16:00-18:00 a druhý medzi 00:00-02:00), keď nieje moc, tak 1x za deň(18:00-20:00)
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    skor to zalezi od toho ci je tyzden alebo je vikend ale tak ci tak 1 ci 2 je velmi malo to ho tam vobec nemuseli davat ...
     
  13. Bufinek

    Bufinek Pisálek fóra

    omlouvám se popletl jsem to, ale na G5 to v tak malém počtu hráčů stejně neustřílíme.
     
  14. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    by me zajimalo co ma dobyti ostrova spolecneho s akci
     
  16. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    arrow nic jen RIP chce být zajímavej .-) stejně jim to někdo sejme :) ale mám dotaz na jak dlouho je ta přízen na černým trhu když ji koupim?
     
  17. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    přízen z trhu by mela byt na 14 dni
     
  18. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    to je teda pěkně na prd za 100k perel na duše kašlu ale 100k perel je moc za 14 dní jen kdyby 30 ok ale 14
    ?
     
  19. socient

    socient Komisař fóra

    100 k peral nie je ani tak velka suma na obetovanie skor tych 500 ziariacich a ani to zatial kupovat nejdem pokym neviem za co budu menit duse :D ale keby to vymenia aj za zlato ma to neprekvapi
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ja si myslím, že to bude za prekliate duše dostaneme 50 protipancierovej munície a za žiariace dostaneme 100 protipancierovej munície.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.