Oznámení Povstanie Casiopeii(15. 5. 2015 - 2. 6. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    Aha toho jsem si nevsiml.A prave od akce se mi to stalo poprve proto jsem se divil.
     
  2. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    Už mě to fakt nebaví z 10 pokusu nevystřelím ani jednoho drtiče, mělo by to psat mapu, kde se objeví, snažíš se o něj 3h a střílíš ho jen 3krát?? to je trochu moc
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-2-UEK, myslím si, že nejsnažší je spolupracovat v rámci cechu. Když se hráči domluví a připraví si v okolí několika map více lovců je hodně velká šance, na velký počet drtičů.
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    2015-05-23 11:20:49Získal jsi 1 x Balista .
    Konečně )))
     
  5. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    já vím nastřílíme si třeba 3 ale stejně to nevyšlo ze 4 pokusu
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    Tak záleží od servera na ktorom hráš, napr. na prázdnom serveri to je jedno ale na takom globali kde hra bezne 200 hracov a dohodnu sa medzi sebou tak proste nemáš šancu môžeš strielať aj celý deň v prípade že je aktivovaná casiopeina moc ( u nás nebola len prvý deň 15.5. a 19.5. ostatné dni bola vždy). Drvičov hrozne malo a o hltačoch ani nehovorim vacsinou 2x za deň ( 150 sa za deň proste nestihne zostreliť,keď hrači nemajú motiváciu k tomu aby strielali lovcov, lebo tušia, že za duše sa im nevráti ani polovica vystrieľanej munície)
    jedine co ma napada je bud zvysit pocet drticov (znížením počtu min . o 1/3 zo 750 aspoň na 500 ) alebo pridaním perál ako tomu bolo minulý rok.
     
  7. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    jj ej to strašně moc bodu
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    trochu systemizovat není na škodu, ale nesmí se to moc přehánět, u nás na serveru je to u Drtiče tak, že by mohl být minimálně 2x častěji, kdyby nebyl ten ukazatel a všichni nevyčkávali.

    Nejdříve stupnice jde pěkně na horu (10-20 minut), jakmile se dostane cca. na 650/750, tak se zastaví a čeká se po jednotlivém bodu (za každou Chňapající želvu) a když se dostane stupnice na 670-690, tak je během pár sekund, nový odpočet 80/750, možnost jednotlivce je téměř nulová. Je to týmová hra a je důležité se domlouvat ve skupině, občas je vidět, jak někdo jezdí 15 minut za Lovcem, aby ho v daný okamžik dostřelil a po pár pokusech ho to přestane bavit, naopak organizované skupiny pirátů mají žně ...

    ... najděte si svůj styl, přeji hodně úspěchů, pěkný zisk nebo hodnotné ceny
     
  9. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Hltač má prý vysakovat po 50. drtičích ale na GE5 to nějak nefunguje ,střílíme jak blázní a Hltač nikde.:(
     
  10. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    2015-05-24 12:00:00Získal jsi 15000 x Protipancéřová munice .
    2015-05-24 12:00:00Získal jsi 3 x Dělo „Ohnivá bouře“ .
    2015-05-24 12:00:00Získal jsi 1 x Mapa Libra .
     
  11. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Patrik.*Sk*. , a teď napiš kolik perel tě cca vyšlo 1 to dělo ? odhaduju tak 500 - 600 000 perel jedno
     
  12. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    na prvni misto je to tak 2-3 mil eli.munice.
     
  13. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    u nás na serveru víc když ten první má třeba 800 Mega Hp nastříleno ...
     
  14. Psajchou

    Psajchou Pisálek fóra

    U nás byl rekord 1,3 miliardy hp :D
    Mám zatím 5 děl a stálo mě to cca 800k - 1mil perel
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj,

    k tomu mám svojí zkušenost :)

    1,2 miliardy HP na G4 a pouze druhé místo, ale nelituji toho a stálo to přibližně 2,5 M perel + našetřená munice, 9 000 střepin, pár desítek bratrů, pár desítek krvelačnost a byl jsem celkem cca. 100 - 200 x potopen od prvního hráče a jeho kamarádů, který se s tím nechtěl vyrovnat, ale o tom je hra ;), tímto děkuji svým kamarádům za pomoc, nebyl to korektní souboj, ale jsme přeci "Piráti".

    Pokud by to někoho zajímalo střílel jsem 18 hodin jen elitou s potápěním každých pár minut od začátku až do konce prohrál jsem o pár milionů HP a střílím s 277 děly 103 590 v kritiku, nepotopil jsem prvního hráče ani jednou, pouze oni mě a jsem si vědom stejně jako on, že na to poctivě neměl, ale je to pro mě další zkušenost a motivace.

    pěkný den
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na GE3 se taky topí "konkurence" do žebříčku, ale nevidím v tom nic nekorektního ani nepoctivého, pokud se jedná o hráče z enemácké aliance. Něco jiného by bylo topení spojenců.
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    bohužel to byl spojenec, ale nemá cenu to zde rozebírat.

    pěkný den
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak to chápu, že to naštve.
     
  19. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Nechápu, koho takový akce bavěj... Stát nekonečně dlouho i divnýho ostrova a šutit a hlídat, aby nepřijeli emani. Snažit se o umístění, které se stejně nevyplatí v přepočtu. Nebo stát u NPC připomínajícího švába a zas čekat, až naběhne číslo. Sbírání duší - otrava. Opět hráč se slabou lodí a bez peněz bez šance, prostě supr zábava .-) Bravo BP :) Nj, já vím, moje blbost, že to hraji, asi setrvačnost.
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Aj my sme začínali, ťažšie, ale to záleží na tebe v akom tíme si a či vôbec v nejakom tíme si, napriklad aj slabšie lode majú zisk z drviča korytnačiek a pri tom má len 3 elitné dela a ostatok delá za zlato.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.