Oznámení Povstanie Casiopeii(15. 5. 2015 - 2. 6. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Nehovor mi, že si to nepreložíš aj sám ... Cassiopeiu síce nemôžeš zabiť, ale môžeš získať ešte väčšiu korisť, čím viac škôd jej spôsobíte. Cassiopeia má aktivovaný obranný systém, čo znižuje škody proti nemu o 50%. To platí pre všetky druhy munície a pre všetkých hráčov.
     
  2. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    super a teď ještě to FM ? ;)
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    jako vrták dobrý, napsat to stejně by bylo pod mojí úroveň ...
    co se týče 10 nebo 15 za prvenství, jsem myslel jen obrazně ani jsem nečetl, kolik jich ve skutečnosti je, ale opravím si to, aby to bylo přesně, poukazoval jsem na to, že je lepší 3 dny hrát na plno a mít dejme tomu 9 děl, než 19 dní u toho sedět a poslední den být někým předběhnut a dostat něco jiného.

    Kolik do toho chce kdo investovat času, je jen jeho věc, taktéž jako si něco zakoupit, nikdy jsem nikoho nepřemlouval, aby investoval a ani to nikdy dělat nebudu, je to stále pro mě jen hra, nic víc.

    Psal jsem pokud se nepletu, "akce je 19 dní", na tom se nic nemění, je 19 dní první a poslední den zkrácený, ale losování by mělo být vždy ve 12:00 hodin a první losování až druhý den, po 24 hodinách, takže by jich mělo být pouze 18, to je beze sporu pravda, na hodiny též.

    doufám že z toho máš dobrý pocit

    Ahoj _-........-_,

    pokud bych nyní zvolil socientovo styl, napsal bych, že zde žádné FM není, ale to bych jen dělal přesně to, co se mi zde nelíbí, odpovědět na tvojí otázku neumím, stejně jako německy, oznámení chodí v angličtině, bylo by lepší srovnávat vždy s anglickým, ale požádám kolegu, aby to upravil, tak aby to bylo v pořádku dle obdrženého oznamu a před začátkem akce.

    pěkný den
     
  4. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    Mirku děkuju jde mi o to aby informace byli co nejpřesnější aby se předešlo dohadům
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _-........-_, ano vysvětlit ti to mohu. Využívá se staré oznámení upravené dle aktuálních změn. A pakliže si někdo něco do tohoto oznámení dodá neoficiálně to už neovlivníme. Ale alespoň víme, že příště je lepší použít jen nové informace jako mají jiné teamy.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    "Staré oznámení upravené dle aktuálních změn" používá BP do oficiálních oznámení pro teamy nebo ho používáte vy pro překlad? Z poslední věty, kterou jsi Poseidone napsal, vyplývá, že jste použili staré informace, které jiné teamy nemají. Jak to?
     
  7. brankovic331KP

    brankovic331KP Zelenáč fóra

    ohlasy co pocuvam sice zacala sa akcia - ale ze vraj sa to neoplati absolutne......
     
  8. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    kedy bude badať Hltač, tu na fore o nom nieje nič napísane
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Hltač je co?
     
  10. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    ked si pozries akciu na mori... tak za toho hltača dostaneš 50 000 bodov do rebríčku ak ju daš na hp
     
  11. -☆☠Panky☠☆-

    -☆☠Panky☠☆- Pisálek fóra

    3 truhly a 3x munka good.!:))
    2015-05-15 14:25:39
    Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2015-05-15 14:25:39
    Získal jsi 10902 x Protipancéřová munice .
    2015-05-15 14:24:52
    Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2015-05-15 14:24:52
    Získal jsi 2269 x Protipancéřová munice .
    2015-05-15 14:14:29
    Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2015-05-15 14:14:29
    Získal jsi 9104 x Protipancéřová munice .
     
  12. Ten první úkol se BP nějak nepovedl ne ? z 12/2 budu snad jezdit až na 1/2 ? Když to zrušim a přijmu úkol, opět to je 1/2, 2/4 atd.
     
  13. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    mam dotaz truhli témněř nejsou a také mněli dávat duše a nedávaj chyba či co?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, jestli je mají ve svém archivu nebo nemají to opravdu netuším. Nicméně například nedíval jsem se nyní, ale ráno měl například když už tu bereme v potaz jiná fóra EN team pouze základní informace obsahující úpravy v této akci a původní nedával například vůbec. Tím pádem jsou FAQ k akci ne všude stejné bohužel.
    Ahoj Slůňe_CZ, nejedná se o žádnou chybu viz FAQ:

    Jaké poklady ukrývají truhly akce?
    Truhly akce obsahují různé předměty, jako například Protipancéřovou munici, Asklépiův dar nebo Krystaly. Při otevření truhly akce navíc zaručeně získáte alespoň jednu zářící duši, ale pouze v případě, že pro daný server v ten den vlastníte Cassiopeinu moc.

    Ahoj ☜ღ«†ڳლøμℓム†»ღ☞, úkoly jsou z loňského roku a co jsem slyšel situace se bohužel opakuje, jsou i hráči tací, kteří na druhou stranu mají jet na souřadnice na mapě na kterou nemají level.
     
  15. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    To je hrozné, ten co to vymyslel by zasloužil nakopat
     
  16. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    Cassiopeii střílet je hnus s takovým dmg co mu dáváme zase to trosku přehnali :)
     
  17. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Tahle akce byla k ničemu i minule, teď se mi zdá snad i horší, tak co si myslet o IQ programátorů, když ji daj znovu? Hlavně, že sem strkaj dotazníky
     
  18. socient

    socient Komisař fóra

    tak jednoduchy recept skus prerusit ulohu a prijat nanovo a ak nepomoze tak odhlasit prihlasit
     
    Naposledy upraveno: 15/5/15
  19. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    IQ programátorů? Ti o tom, co ve hře bude a co ne, vůbec nerozhodují...
     
  20. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    uz nekdo strilel tu Turtle Crusher ? A vyplati se vubec nebo jaky je pomer odmena/vystrelena munice. A jak to vubec funguje to se nejakymu stastlivci po sestreleni nektere jine zelvy objevi tahle neco jako admiral nebo se objevi na mape par map kde se objevila.
    Ma uz tu nekdo nejake zajimave poznatky o akci?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.