Pirátští vládci (28. 7. 2015 - 1. 8. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 27/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _sandokan_CG!, Geralt64, ve výsledku je to naprosto normální krakení munice. Jen jí hold nazvali pro tentokráte krakení jed, přitom se ukazuje jako běžná krakení munice. Ale je to oficiální oznámení od provozovatele hry a s tím bohužel toho moc dělat nemůžeme i když se potvrdí, že jde o to samé, jedině předat žádost o změnu.
     
  2. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    2015-07-29 23:42:21Získal si 1 zlata.
    3x dmg 2xposledna
     
  3. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    2015-07-29 21:45:25Získal jsi 1 x Predator .

    Napodruhé na poslední ránu (na dmg nemám šanci)
     
  4. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    jak je mozne ze 11 krat na damage + 5 krat na posledni a stle nic ?? a nikdo jiny ho za posledni 4 hodiny nedostal? asi hodne mala pravdepodoobnost na desighn. hlavne ze kdyz zacal ho mel kazdy druhy
     
    UltimaTe™ tohle ocenil(a).
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    já sice nechápu jak to může ukazovat 2mapy vlevo a 2 vpravo, když jsou v řádě 4 ale to je detail.
    kdyz vyskakoval baron ukazovalo mi to jeho vyskočení pokud jsem byl v řadě kde vyskocil (byl jsem na 11/1 vyskocil na 12/1 a ukazal se mi)
    včera jsem ale stal na 8/4 a ukazalo se mi že vyskocil na 11/2.......
     
  6. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    to at mi nerika nekdo ze v tom nemj chybu kdyz uz mam dalsich 8 sesttreleni a stale 1 zlato
     
  7. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    Ahoj proč není v černem trhu munice? kde se teda dá koupit? dobrý tah od BP opravdu :(
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    v platebni oblasti
     
  9. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    arrow si zabil :D ja ju beriem z kotla, na poslednej akcii som svetelnú minúl tak aspon z kotla a skúšam na poslednú
     
  10. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    heh v platebce nejsem blázen jim tam dávat prachy:D
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    já naopak Patrika chápu, obrazně řečeno, zobrazují se určité mapy kolem sebe, pokud budeš jezdit celý den na mapě 12/2, tak těch výskytů asi moc neuvidíš. Když sem budete psát, kde stojíte a jaké se vám znázornili, tak za chvilku máte krásný přehled.

    dám též jeden

    stál jsem na mapě 19/1 a znázornil se mi výskyt eventu na 18/1, 19/1 a 20/1

    pěkný den
     
  12. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    mirku kazdej sem piše něco jiného a když tu informaci nemuzeme dostat od BP (protoze pochybuju že jí ví) tak si tu muzeme myslet co chceme

    ty pises ze si stal na 19/1 a ukazalo ti to 18,19 a 20 tady bude ale asi problem v tom ze mapy 17-20 jsou po 1, kdezto zbytek (s vyjimkou 15 a 16 ty jsou 2) jsou po 4

    ja stojim na 11/1 a ukazoval mi 11/2 a 12/ 1 co z chapu ukazuje mi 2mapy v pravo,kdyz jsem ale stal na 9/4 tak mi to ukazalo 10/1 a 12/1 coz je 1 vpravo a jedna nahoru
    .......
     
  13. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    jen skoda ze neni munka na trhu
     
  14. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    2015-07-30 11:03:48Získal si 1 x Predátor.

    Mal som ho na hp ale prehadzoval som dizajn a potom ma prestal strieľať. Na konci dali dymovku po ktorej som už nestihol vystreliť, takže asi na hp.
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Hajašinakaši,

    informace k tomu opravdu nemáme, ale já osobně souhlasim s názorem Patrika, 2 mapy do "leva do prava" úhlopříčně a na horu možná jen o jednu, a s lvl. mapou to nemá nic společného, záleží jen kde stojíš, jestli má 8 mapa 4 nebo 19 mapa jednu podmapu, podle mě nezáleží.

    Pište sem kdo kde stál a co viděl, nic jednoduššího neni, podle mě je to od BP dobré řešení, když jsou přesné souřadnice a vidí mapu všichni, nikdo nemá z odměny nic a mnohokrát to tu bylo hráči kritizováno.

    Dle mého pokud budu stát na mapě 9/4 uvidím výskyt na mapách 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 a 12/1, pokud se některý z eventů objeví na těchto mapách a vyskakují minimálně 4-5 v celou hodinu.

    toto nejsou oficiální informace

    pěkný den
     
  16. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    2015-07-30 12:07:06
    Získal jsi 1 x Nerus .
     
  17. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    on chce aby ten event jel za nim a jeste se aj sám sestřelil a on dostal odměnu DD
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Event vyskočil na 11/2, stál jsem na 13/2 a nenapsal mi ho.
    A vyskakují 3x za hodinu, v 00, 20 a 40 min.
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  19. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    2015-07-30 15:06:18Získal si 1 x Nerus.
     
  20. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    2015-07-30 15:30:41Získal si 1 x Nerus.
    2015-07-30 15:30:41Získal si 1 zlata.

    fu.. šťastie dať dmg aj poslednú :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.