Pirátští vládci (22. 4. 2016 - 26. 4. 2016) / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Bascote a experte. Vím z toho co píšete, že ve FAQ k akcím čtete jen to co vás zajímá k vašemu levelu. Jinak by jste věděli, že za poslední dvě akce nebyl žádný výdělek perel pro lodě do levelu 5 . Abych byl přesnější pouze jeden úkol za 2500 perel a tím to haslo. Jinak duše, BZ, Eli body, munice a sem tam nějaký krystal. Perly žádné. Takže platí to co jsem, pouze glitze a chapadla. Za toho joudu co neumí číst jsi tu akorát ty Bascote.
    Monostr, já tu řeším to, že tu někdo píše bláboly o výdělku perel na nízkých levelech a přitom o tom nemá žádnou páru. Koukám, že tu každej čte jen to co se mu hodí do krámu. Sinclare se mi nevypařili. Není to bězné NPC a na mapě na něj nemusíš narazit za celou dobu co jsi přihlášen.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    co to tady meleš, jaký poslední 2 akce? ty si na akci Lov hlav nevydělal perly?
     
  3. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    Přečti si FAQ k dané akci a pak sem něco piš.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/4/16
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Co získám z bossů Jedovatého srdce, Krvavého zubu a Stříbrné čepele?
    V závislosti na způsobeném poškození obdrží hráči perly a body zkušenosti jako hlavní odměnu. Kromě toho má každý hráč malou šanci na zisk designu příslušného bosse v případě způsobení posledního zásahu nebo nejvyššího poškození.

    V závislosti na způsobeném poškození získáte z Jedovatého srdce krystaly alebo mojo.

    Jedovaté srdce se bude plavit na mapách 1 až 5.

    co si mám přečíst ty šašku?
     
  5. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Vždyt na nízkých mapách jezdilo Jedovaté srdce a pokaždé když jsem tam byl potkal jsem jich víc než dost
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    baskot nemá to cenu
    jinak BP opět perlí )) munice na tuto akci má být v platebce ( ano dnešní loď se dá topit dutou takže to atak nevadí) a v platebce je lebková munice, která se nedá použít ani na jednoho bosse )))
     
  7. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    dole dostávali jen krystaly nebo mojo
    V závislosti na způsobeném poškození získáte z Jedovatého srdce krystaly alebo mojo.
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ty si byl dole? podstatná věta je:
    V závislosti na způsobeném poškození obdrží hráči perly a body zkušenosti jako hlavní odměnu
     
  9. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    No to je fuk má je to motivovat udělat si LVL
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  10. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    ano byl udělal jsem si ukoly na malé a věnoval jsem se své lodi, jel jsem do tabulky tak jsem neměl čas zjišťovat co přesně všechno dávali ty lodě, jenom tak obrazně řešeno davaly aj děla :D 55-tky :)

    a ano @Bascot má ho to motivovat
    ________________________________
    ohledně tyhle akce munice +- slušné, desing hned první event (max dmg) takže zatím spokojenost :)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Bascot, prosím dle pravidel děkuji.
    Ahoj .WWW., dodržuj prosím pravidla děkuji.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Poseidone já vím že to je jen detail ale muzes opravit ty chyby napr. v názvu diskuze k této akci atd
     
  13. 2016-04-22 12:59:36
    Získal si 1 x Luridos.
    2016-04-22 12:59:36
    Získal si 655 x Svetelná munícia.
    2016-04-22 12:59:36
    Potopil si loď Pán dutej munície.
    2016-04-22 12:59:36
    Získal si 3544 BS (bodov skúsenosti).
     
  14. Dizajn doma :) Prvý a na HP :rolleyes: Strieľali sme ho 3.....

    2016-04-22 15:56:25 Získal si 26941 BS (bodov skúsenosti).
    2016-04-22 15:56:25 Získal si 2944 x Svetelná munícia.
    2016-04-22 15:56:25 Získal si 1 x Luridos.
    2016-04-22 15:56:25 Potopil si loď Pán dutej munície.
     
  15. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra


    Dole to opravdu na miliony perel nebylo - jedno srdce davalo cca 500-600 perel... Opatrne s tim urazenim kdyz nevis o cem mluvis - nebo snad si byl s nejakou malou lodi dole strilet?

    Podminky byly udelane v rozmezich lvl - nejen HP u vraku ale i odmeny. Stejne tak lode.
    Tentokrat to vyhral prostredek, vrsek nebyl marnej, spodek stal za starou backoru.
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    a co by na lvl 1-5 chtel, ty samé zisky??
    99%hracu zustava na 1-5 jen diky ochrane a jezdi na botu, nic jineho je tam nedrzi, ze si nemuze najit cech a alianci, a cemu se proboha divi jestli ma lvl 5, mi mame v alianci minimalne 10......je to proste jen breceni na nespravnem miste


    hned první a můžu jít na svitek)))
    2016-04-22 17:03:54
    Získal jsi 1 x Luridos .
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
  17. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra

    To samozrejme ne :) Jen se zas rozcuilujes a hulakas jak pomynutej, nadavas na vsechny strany a z toho co pises je videt ze nemas presne info. Tot vse :)

    Jeste by mohla naskocit ta mapa - co tam ti matlalove z BP s tim zas vyvadej?
     
  18. Práve teraz je reštart ;) zrejme si skúšala počas toho :) :)
     
  19. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    Získal jsi 13912 BZ.
    2016-04-22 16:11:54
    Získal jsi 2327 x Světelná munice .
    2016-04-22 16:11:54
    Potopil jsi loď Dutý lord.
    2016-04-22 16:11:54
    Získal jsi 1 x Luridos .
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ja jsem ty informace měl a nerozciluju se jen jsem reagoval na jeho info, ze nebyla moznost na jeho lvl ziskat perly
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.