Pirátští vládci (22. 4. 2016 - 26. 4. 2016) / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    první koment :DDD jo a bude muni v čerňáku?
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    ne :D musíš si vystrielať :D
     
  4. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    hráči s levelem nižším než 7 si můžou trhnout:(
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  5. Muni by mala byť v čiernom podľa všetkého ale uvidíme či všetka :) Samozrejme krakeniu nečakajte že tam dajú :D

    .WWW. - a dobre vám tak, nemáte si dole farmárčiť a držať 5-kové lvl.....nie je to prvá akcia ak si si nevšimol za posledné obdobie kde sú hráči z levelom 5 a nižšie znevýhodnený a takto to pôjde aj ďalej ;) :)
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  6. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    tak proč vy takový experti s vyššími levely pořád lezete na mapy 2-5 a farmaříte tam. nech takový řečičky na koledu
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  7. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    plně souhlasím....BP opravdu znechucuje hru začátečníkům a přitom furt láká na hru nové lidi....nejsou tak trochu padlí na hlavu?
     
    Danula tohle ocenil(a).
  8. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    když chcou dělat EVENTy takovýmto stylem ,tak by měli udělat PvE až do 5 lvl a vyšší lvl ,by si tam nestřelil nic ,ani glitz ani truhla a byl byl od fullek 2 - 5 klid ,farmaří tam jen body na malý loďkách ,hvězdáři , a potom to tu má ještě plnou hubu keců
     
    Danula a železny.dědek.CZF tohle ocenili.
  9. .WWW. - preto aby taký ako ty tu mohli vyplakávať že prečo :p ja dole nechodím ani chodiť nepotrebujem :D dole sú hlavne boteri a sú tam hráči ktorý majú 5 lvl a pritom sú full ;)

    Preto hovorím, že dobre vám tak aspoň sa konečne pohnete hore a bodaj by to BP robilo iba od 7 lvl aby ste sa konečne pohli na horné mapy a nefarmili na spodných o_O:rolleyes:

    Keď vezmem do úvahy tvoj status registrácie tu na fóre (môžeš hrať aj dlhšie) predpokladám že už slabú loď nemáš a tak tiež len farmárčiš na spodných :D :D

    železny.dědek.CZF - pre teba platí to isté, už hráš 2r (dle registrácie na fóre - možno aj dlhšie) takže tiež už nemáš slabú loď a len trčíš na spodných mapách, bolo mnoho akcií na ktorých sa dalo pekne zarobiť aj na spodných :cool:

    Poďte na horné mapy a uvidíte že tu je to lepšie ako tam dole :) Potom sa vám len nepáči ako nič nemáte ale hádam nečakáte že BP dá začiatočníckym levelom miliónovú akciu kde nahrabate a budete stále dole a starým skúseným hráčom nejakú blbosť nie? :D

    P.S: teraz ste si na akcií mohli nafarmiť milióny perál keď boli obmedzené lvl - viac ako hráči na horných mapách a stále sa vám nepáči :mad::mad:
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    jestli píšeš o poslední akci ,tak teda nevím kde bych ty miliony nastřílel
     
  11. Viem o hráčoch a určite nie len ja, ktorý si na spodných mapách zarobili minimálne 4-5m perál priemerným hracím časom 2-3h denne

    Hráči na horných mapách zarobili cca. 6m niektorý aj 10m perál a to na 6 mapách kde bolo omnoho viac hráčov ako dole tak mi nehovor prosím ťa že ste nemali priestor zarobiť ;)

    Či aj teraz sa idete vyhovárať že vás otravovali fullky z 20+? :D:D

    P.S: to k tejto téme ale nepatrí o_O
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Každý z pirátských lordů je zranitelný specifickou municí, která způsobuje větší škody a lze ji koupit v platební oblasti nebo získat jako součást odměny za způsobené škody NPC.

    nevim kde berete info ze bude munice v trhu....doporucuju dnes pri HH koupit aspon svetelku, ostatni munice bude jen v platebce (můj názor)
     
  13. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Člověče už to nehul, ten matroš tě strká mimo mísu. Chtěl bych vidět hráče, který při hraní dvě hodiny denně vydělá na mapách do lvl 5 tolik perel co píšeš. Glitz a chapadla, ty jediný dávaj perly. To znamená nastřílet 14 tisíc chapadel abych se dostal na spodní hranici toho co píšeš (4 miliony). A to na to musíš mít klid a né aby tam jezdili takový experti jako ty a stříleli slabý lodičky, protože si léčí mindrák, že si na horních mapách ani neškrtnou. Pokud do této hry neinvestuješ reálné peníze, tak ani za dva roky nemáš loď se všemi děly, rozšířením . To nemluvím o talentech a opevnění. A pokud to nemáš tak na vyšších levech sloužíš jako terč neschopný se bránit a pořád jen opravuješ a opravuješ. A tak pro tebe platí to co jsem napsal. Nech si řečičky na koledu. Nebo zahoď doklady a utíkej do pralesa na okraji kterého žiješ. :):):)

    PS : jen aby jsi věděl, zatím mám jen 210 děl a a chybí mi 25 rozšíření a v talentech nemám dostřel. O opevku ani nemluvím. Takže žádná full
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
    kywa a železny.dědek.CZF tohle ocenili.
  14. Sorry ☢Arrow☢, som zle prečítal stáva sa ;)

    Kraken muníciu by určite do trhu nedali iba ak možno tekvicu ale uvidíme ;) Ale zdieľam tvoj názor že budú skôr v platobke :) :)

    .WWW. - Skús si prečítať ešte raz čo som napísal aj v predošlej správe spolu s tým zárobkom a pochopíš že ten matroš tu huliš iba tak ty ;) inteligent daj si to dokopy :) :)

    Opevka a talenty robíš pokiaľ viem z perál alebo? Keď chceš investuj, iným stačí meniť perly za kryštály ::D :D
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
  15. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

     
  16. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    takže nic nepochopil: aliance je největší problém slabých lodí (i začátečníků) protože jakmile zahlédneš event.,jsou tam bud lodě aliance nebo cechů vlastnící ostrov a okamžitě tě jako nečlena ihned potopí ,abys jim neubíral body
    za další požádáš o vstup do lepšího cechu, který je v některé alianci,jak jsem loni zkoušel a bez šance( říkálo se tomu nákupák)
    pokud nejseš na TS (mám nainstalováno ale neznám server anebo heslo,navíc většinou schvaluje vstup vedení aliance) tak nemáš šanci pro vstup do některých cechů
    takže jezdíš bez cechu nebo s cechem,který nikam do žádné aliance nepatří jsi okamžitě topen ,jakmile se přiblížíš k eventu
    začátečníci nemají šanci vyjet na mořena 2mapy,nebot právě že jsou slabé a nepatří do lepších cechů v alianci jsou bez milosti stříleni a pak nekteří si honí body..
    kromě poslední akce a to musím BP pochválit,že rozdělil na tři skupiny (tady měla být vyhodnocena každá skupina vzlášt a ne kdo má nejvíc nastřílené) si konečně nováčci či slabé lodky zastříleli...
    a za poslední a osobně,hraji asi přes 7 let ale s přestávkami z prac. důvodů,(jednou jsem přestal hrát i kvůli podpoře neboť na moji stížnost nereagovali právě kvůli boterům) ale vždy se zastávám slabších
     
  17. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Co na to odpovědět ? Radši nic. Protože jak říká jedno české přísloví. " S volem nemá cenu se bavit o sobotě, když jde v pátek na porážku".
    Na rozdíl od tebe číst umím a dokopy jak píšeš ty si to dát umím. Za inteligenta se nepovažuju, ale ani mě s tím nemůžeš urazit. A jediné co ti ještě napíšu. Dej si ruku na srdce a s klidným svědomím řekni, kdyby rodina věděla kolik jsem do této hry narval peněz, vůbec by mě nechtěli zavřít do blázince, protože v tu chvíli by si o mě ihned mysleli že jsem se zbláznil.
     
  18. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    On ale nemluvil o střílení Tentaclů ani Admirálů ale o střílení eventů v poslední akci takže za joudu jsi tu akorát teď ty !!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/4/16
  19. Bascot ďakujem že si mu to vysvetlil stručne a ja osobne dúfam v jeho dobro že to už konečne pochopil :D:D:D

    Ja o voze ty o koze :D
     
    Bascot tohle ocenil(a).
  20. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    aha, a admirálové sinclaire se asi vypařili co? :) nemám rád uplakance, máš nizkej level, je to tvá volba tvoje rozhodnutí, hold nebudeš mít ani eventa tečka konec. když si stěžuješ udělej si vyšší level. co tu řešíme vůbec?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.