Pirátští vládci (19. 11. 2015 - 23. 11. 2015) / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 18/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    má 150 mega
     
    Hugi|CZ| tohle ocenil(a).
  2. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    2015-11-22 13:06:02Získal jsi 1 x Přemožitel mořského národa .
    2015-11-22 13:06:02Získal jsi 8891 perel. 8'891 Perly
    2015-11-22 13:06:02Získal jsi 18 krystalů
    2015-11-22 13:06:02Získal jsi 12632 BZ.
    2015-11-22 13:06:01Potopil jsi loď Přemožitel mořského národa. Opravdu to není jen tak je moc lodí které ho nemají já ho dostal na poslední ránu na třetí pokus.Je to prostě haluz.:);):) Všem kdo ho chtějí a pokusí se hodně štěstí je to jen o tom.Tímto pro mě akce končí
     
    Naposledy upraveno: 22/11/15
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ta uz ho taky mam vsechny disajny sem ziskal do 1 hodiny od zacatku akce takze pro me spokojenost taky preju vsem co ho nemaji hodne stesti
     
  4. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    2015-11-22 21:10:12Získal jsi 14 krystalů
    2015-11-22 21:10:12Získal jsi 1 x Přemožitel mořského národa .
    2015-11-22 21:10:12Získal jsi 6869 perel.6'869 Perly
    2015-11-22 21:10:12Potopil jsi loď Přemožitel mořského národa.

    Tak jediné co nemám tak nerusa, chcel jsem predatora a přemožitela, mám predatora, přemožitela i bombardíňa, nerus bude třeba příští rok jen do sbírky :)
     
  5. Ja mam všetko okrem premožiteľa a toho som chcel získať

    Možno o rok ;)
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    No mne sa podarilo tiež všetko okrem premožitela, a chcel som iba toho . No smola možno niekedy nabuduce sa nam podari aj ten:(
     
  7. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    taky mám skoro všechny :) snad příště :)
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Aj tak to bol podvod s tymy NPC. na Mape sa zjavila hlaška že sa objavilo NPC a pritom už niektory hrači maly s neho zostrelene 30% HP. Niektory hrači presne vedely kedy a kde sa objavi:confused:
     
  9. Toto som si všimol aj ja ale myslel som že to vždy našli a možno aj áno

    Draker nabudúce pôjdeme spolu a jeden HP strelí na HP a druhý na poslednú :D
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Neboj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖ ked mi tam prideme už bude po nom:). Bol som na mape na ktorej sa zjavil a zbadal som že vela lodi ide na jedno miesto. Tak som išiel za nimi a pozeram že strielaju NPC. hlaška sa objavila asi tak 20 sekund po tom čo som sa tam objavil ja:confused:
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, pokud si myslíš, že docházelo k nějakému problému měl jsi to řešit rovnou během akce, aby se to případně přezkoumalo. Nyní už je pozdě, ale nikdo nic takového nehlásil, tak nevím.
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon sam dobre vieš že je tu uplne zbytočne niečo riešit. Neni su vyriešene veci par rokov stare. Oneskorene hlasenie NPC je len s tichym suhlasom BP.Ja to tu nemam zaujem riešit len som dal moj nazor na to že je to podvod čo aj bol.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, bohužel my případné chyby neopravíme, ale pokud je nějaký problém je dobré ho alespoň oznámit a doufat ve vyřešení. Když si vše nechá jen být a přijdou hlášení až kdo ví kdy to už je opravdu pak těžké.
     
  14. Osobné neviem či to vedeli alebo nie, preto som ja nič nehlásil ale je pravda že niektorí hráči to mohli vedieť kde vyskočí (státie v strede mapy kde aj vyskočil nakoniec) no nenapadlo by ma žeby to vedeli zistiť skôr som myslel že to bola len náhoda že zrovna pri ňom, ale u BP je všetko možné ;)
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.