PHP AMS Update / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no urcite nejakou chybu mit u toho budou tak at se pak nedivite ze vas potopi hrac s 5 drevenyma palubama bo budou mit nakou chybu a daj na lod 5000 del treba :) a pak uvidite zlate placky s drevakama :)
     
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No bude nějakej prográmek asi, někteří hráči totiž střílej nezvykle mnoho a daleko.
     
  3. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    Potřeboval bych dokoupit piráty kteří urychlují střelbu ,ale nejde to .Víte někdo co stím je?
    Dík
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PIIDA-ČR-, a píše ti to nějakou hlášku nebo co ti konkrétně nejde? Pakliže máš dostatek perel měli by ti normálně jít otroci dokoupit, případně vydražit na tržišti.
     
  5. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Co dostanem za ukradene rychlosti?Furt vymyslite neco co stejne nedokazete spustit tak jak je planovano.Zamerte se na vyrovnani s hraci a zajistete bezproblemove prihlaseni na more .Zavdecite se lidem vic nez kdyz hru budete nadale likvidovat!!!
     
  6. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    Ahoj
    Koupím za perly piráty ,ale ve skladu nejsou a ani na moři to není vidět, že by se střelba zrychlila.Když jsem teda chtěl koupit piráty aspon za zlato ,to samé zlato odečtené ,ale ve skladu nejsou.Ve skladu je jen těch 18 elitních,kteří asi moc střelbu nepodpoří.Vydražit se nedají páč na Betě lítají v dražbě miliardy a já nevím stejně, jak to ostatní dělají.Snažil jsem se tedy hodit par mojo lahviček do kotle,že snat tam získám nějaké piráty a opravdu pár jich padlo,ale ve skladu opět žádný nepřibyl.Stále tam je jen těch 18 chlapíků.
    Díky za rady .
    2014-04-15 05:26:01Zakoupeno zboží: 182 x Otrok stupně 4-9'100 Perly
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PIIDA-ČR-, ok dik za nahlášení.
     
  8. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    tak a zase s tymi talentami to zrobili len pre fullky... potreboval som 7 talentov urobit aby som mal 31 a rozdiel medzi novymi a starymi cenami je 342 krystalov.... nech mi to niekto nahradi... mne su tie 5 talentov nanic a tak chcete pritiahnut hracov ? ze nikdy sa nedopracujem ani na 60 ? nemam slov
     
  9. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no hurá jdeme vybrat banku a kupovat balíčky krystalu na to jsem celou dobu čekal,mě nevadí že xxxx věci nejde jak má,ale budu mít 65 talentu,děkuji BP palec nahoru.
     
  10. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    proč nejdou opravovat cadocy ,?????
     
  11. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Nevím, co tu pořád brečíte... Každý pořád čeká jak bude moct udělat 60 talentů - teď to půjde kdykoli. A co na tom, že přidali 5 talentů ? Můžete být rádi, že budou teď alespoň levnější. Mně se to celkem líbí ! budu teď dělat čtyřicátý talent který mě měl stát : tipnu asi 1 240 krystalů a teď až bude ten nový systém 60-ti talentů bude stát přesně 1 000. Nevím, co se vám nelíbí.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    [quote="Wo®kOut™,

    ano nižší talentové body jsou o něco málo dražší, ale později to oceníš to co teď tratíš na 7 TB to ušetříš na 2 TB, 60 TB je celkem levnější, šedesáty TB stojí o 800 krystalů méně.

    • 25. talentový bod: 295 krystalů
    • 26. talentový bod: 325 krystalů
    • 27. talentový bod: 358 krystalů
    • 28. talentový bod: 393 krystalů
    • 29. talentový bod: 433 krystalů
    • 30. talentový bod: 476 krystalů
    • 31. talentový bod: 523 krystalů
    25 350
    26 380
    27 410
    28 440
    29 470
    30 500
    31 550 + 27 krystalů

    pro srovnání

    • 40. talentový bod: 1 234 krystalů
    • 41. talentový bod: 1 358 krystalů
    • 42. talentový bod: 1 494 krystalů
    40 1000 - 234 krystalů
    41 1150
    42 1300

    60. talentový bod: 8 304 krystalů

    60 7500 - 804 krystalů

    pěkný den
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    bych velmi rad oznamil ze po synchronizaci mi ze všech palub zmizela dela!!!!!!!!!!!!
    ve skladu nejsou

    předmět ztracená láska taky nefunguje
     
    Naposledy upraveno: 29/4/14
  14. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    gratuluju
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    a tohle je zase co?
    2014-04-29 14:01:40Odebráno systémem: 3822 x Tibbok. Důvod: Storno3'822 Perly
     
  16. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    a co funguje
     
  17. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    mám taky rozhašené děla,mi to ukazuje že mám jen jeden 50 librák.dd

    a problém s piráty neni pořád opraven taky super
     
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    koukám ,že tím restartem tomu zase dali jen co proto ,opět LOST connection ,jen dfo toho hrábnou je to jen horší a horší ,to jsou umělci
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, v tomto případě se obrať na podporu, zde ti na účet nevidíme. Co se týče toho tvého druhého došlo k nakoupení předmětu, který ti asi nebyl umožněn správně a tak ti byly připsány zpět perly.
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne nebyly, oznámení o stornu je poslední co mám v deníku a stav perel teď je 563, takže se mi nic nevratilo.........podpora to pry predala na centralu, takže sve perly uz nikdy neuvidim
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.