Otevřená beta - Kapitánská liga

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 13/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Vyslyšeli jsme vaši žádost o aktualizaci Ligy kapitánů, a proto bychom vás rádi pozvali na server Open Beta, abyste novou aktualizaci otestovali!Otevřená beta bude obsahovat novou funkci pro Ligu kapitánů, která poběží od 14.září (septembra) 10:00 UTC (12:00 SELČ) do pondělí 18. září (septembra) 10:00 UTC (12:00 SELČ). Vylepšení stávajících funkcí, jako jsou výhody, odměny atd., budou brzy k dispozici.

  fb_ad_league_of_captains_ms4.jpg

  K Open Beta se můžete dostat na https://open-beta.seafight.com Vezměte prosím na vědomí, že váš běžný účet nebude na tomto serveru fungovat a budete si muset zaregistrovat nový.

  Připravili jsme přehled nových funkcí ve FAQ a také ve vlákně Zpětná vazba a Hlášení chyb.
  Uveďte prosím co nejvíce informací o svých myšlenkách, pocitech, návrzích a kritice ohledně aktualizace Ligy kapitánů, váš názor pomůže tuto funkci vylepšit!
  Začátek testu: 14.9.2023 - 12:00 (SELČ)
  Konec testu:18.9.2023 - 12:00 (SELČ)

  FAQ
  Zpětná vazba
  Hlášení chyb

  Váš Seafight Team
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Chceme znát váš názor na novou aktualizaci pro Ligu kapitánů. Pokud máte chvilku, mohli byste nám prosím zanechat svůj názor v níže uvedeném průzkumu? Máte čas do 19. poledne, než bude průzkum uzavřen.

  Váš Seafight Team
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Rádi bychom vám poděkovali za vaši cennou zpětnou vazbu, kterou jsme obdrželi z první otevřené beta verze. V návaznosti na to jsme provedli některé změny v aktuální lize kapitánů včetně odměn, nových misí a více denních úkolů, přičemž další změny budou provedeny v nadcházejících měsících. Také jsme mírně vyvážili manévr Velkolepý zahajovací výstřel a manévr Voodoo bouře v nové aktualizaci.

  Z těchto důvodů pořádáme další Open Beta, tentokrát bude povoleno PvP. To nám umožňuje získat zpětnou vazbu o tom, jak tyto manévry fungují proti NPC i hráčům.

  Otevřená beta bude k dispozici od čtvrtka
  21.9.2023 - 12 hodin do neděle 24. 9.2023 - 12 hodin. Pokud máte o víkendu nějaké volné chvíle, budeme rádi, když je otestujete a sdělíte nám svůj názor.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.