Opravený výpočet damage / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj cz¤REBELS¤cz, ohledně svitků, přesněji odměnou z poslední vlny je již několik dní problém viz zde.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Mrak-13,

    tvůj dotaz je moc obecný, rád bych Ti odpověděl, ale podle toho co jsi uvedl to nejde.

    druh děl ?
    opevnění ?
    talenty ?
    bonus mapa ?
    mazlík ?
    naleštěné hlavně ?

    bonus loď 13 % - OK
    prach 5% ? (nerozumím, asi myslíš bonus z BM, alchymista jde po 2%)

    pěkný den
     
  3. Mrak-13

    Mrak-13 Pisálek fóra

    doplnění údajů pro výpočet

    druh děl 50ky-20, 50ka úroveň5-1, 55ky-150,55ky úroveň1-12,60ky-24
    opevnění 0
    talenty 0
    bonus mapa 0
    mazlík 0
    naleštěné hlavně 0

    bonus loď 13 % - OK
    prach 5% základ
     
  4. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone dekuji za odpoved ale tento proble mam asi tri mesice tudiz to neni od 15.5.2014. ale jinak jeste jednou dik.
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Mrak-13,

    počítám tedy s 207 eli děly bez bonusů
    minimální dutou bez střelného prachu 3500 - 4600, horní hranice při 100% úspěšnosti a 5 % navíc, 50/x děla již bohužel v konfigurátoru nemám, různorodé vylepšení děl na různé lvl Ti přidá pouze v četnosti kritických zásahů na výši DMG nemá vliv, pouze v konečném průměru.

    ale pozor, nyní je chyba s přesunem děl, při každém nalogování je potřeba překontrolovat.

    pěkný den
     
  6. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    Ja som tiež dostal 7% a nič. Takže ako keby som odmenu nedostal. Diki BP
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Miso_SvK,

    jedině kontaktovat podporu, případně je požádat do kdy máš bonusy z ostatních bonusových map, osobně mám bonus na delší dobu a dalším svitkem se mi doba jen prodlouží.

    Zeptám se, jak je to při získání 7% za účinnosti 5 %, bohužel nevím jestli se hned 2 % přičtou nebo jsou v časové frontě dle splění.

    příklad: BM Panna 5% 7 dní, 5tý den BM Rak, nevím jestli se 5 % přeruší nebo doběhne a teprve po té začíná 7 %.

    pěkný den
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    podpora mi pise ze aktualne nelze ziskat seznam bonusu
     
  9. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    ahoj mirek chcel by som ta poprosit ci by si mi vedel vypocitat dmg.
    203 amdiralske,7 60tky,1 60 na 5 stupni
    opevnenie : sextant 3,rohy5 a dela 3, dalej talenty ogoun na dmg vsetko a agweho dohlad na jedna. V TB. dizajn mam zimny nalestene nemam a keby este nieco trebalo tak napis. a ani zo zvitku nemam. :) dakujem Mirku moc za ochotu
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Wo®kOut™,

    zadáno s těmito hodnoty

    203 + 8 děl

    ogun 15% + 12% NPC
    rohy 5 %
    design 13 % ( nenapsal jsi elitní lvl.)

    úspěšnost zásahu

    agwe 1 %
    sextant 3 %

    vychází mi to u tebe takto dutou bez prachu 4654 - 5892

    stím, že max. hodnota je při 100 % uspěšnosti zásahu, které můžeš vyzkoušet při zapnutí střepin, mazlíka, bratra ve zbrani nebo naleštěných hlavní , nyní máš minimálně 79 % a o zbylé % může být poníženo, vycházím vždy z vlastní lodě a tam je minimálně 92 % a již není prostor k ponížení DMG, pokud mám hlavně střílím každou ránu 7703, pokud je nemám střílím 7087-7703, ale díky vysoké úspěšnosti je většina ran cca. 7600 což je těch 92 % v průměru.

    pěkný den
     
  11. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    dakujem moc :) za ochotu. a dizajn mam zimny a level 19
     
  12. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    pravdepodobne by mel 7% bonus naskocit okamzite tak to byvalo ale vse se meni dostat BM 7% je momentalne trest tento bonus nefunguje ja jej dostal v posledni dobe 3x za sebou a nic .
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj cz¤REBELS¤cz,

    ano, přesně tak by to mělo fungovat, bonus z Raka má přednost a 5% se přerušuje, s druhou částí tvého příspěvku nesouhlasím, vzpomeň si na mě za pár měsíců až Ti opravdu 7 % bonus skončí ....

    přeji pěkný den
     
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  14. Čau Mirku mužeš mi říct jestli vůbec funguje dělostřelec na úspěšnost zásahu?
    ty píšeš že stačí 100% na úspěšnost zásahu že potom padá každá rána na plnej počet zásahu
    já mam ma Dělech 75% + Hlavně 10% + TB 6% + Sextant 4% + Mazel 5 % + Dělostřelec 5% a to dělá celkem 105% a to mi stříli přesně a když si vypnu mazla a mám potom jen těch 100% tak mi hodnota dmg klesá a nestřílí to každou ránu na plnou hodnotu. tohle chci vysvětlit jak je to možné, protože místo mazla na uspěšnost zásahu bych si rád zapl mazla na snížení utrpěných škod což se hodí k eventu i do PVP ale nemohu když mi to potom nestřílí tak jak by mělo
     
    sewses tohle ocenil(a).
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    čau Mirku. vieš mi teda vypočitat kolko bi som mal strielat pri 251 delach 70 -60 librakov, 40- admiralskych, 141 55librak na 4a 5 stupni.PriazenOgoun na5,agveho pohlad na5.praškovy roh a montovany sextant na3,eli LVL 22-design 13%,delostrelec 5%a neviem či som niečo nezabudol 5% zo zvitku.alchymistove vedomosti na 5. a ešte hlavne
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗,

    jsi první kdo se mě na to ptá, upřímně Ti odpovím, 5 % už více jak rok nejde, buď je to dělostřelec nebo elitní děla mají jen 70 %, ostatní příslušenství jde, hranice je 105 %, po té jen zbytečně vyhozené příslušenství, (maximum úspěšnosti je 122%, ale 17 % je bezpředmětných). Například střepiny při hlavních atd. Platí pouze u silných hráčů naopak slabší to těmito 17 % mohou dohnat.

    pokud si někdo bude myslet, že je to jednoduché, opak je pravdou jedno malé ověření trvá poměrně dlouho a při zavedení některé z novinek, je opět na nic.

    pokud si pozorně četl můj předposlední příspěvek a všiml si dvou vědomích/chybných čísel, blahopřeju.

    Ahoj Blackouts,

    pokud jsem to zadal vše správně, tak by tě to mělo střílet takto
    dutou bez SP 6351-6756 se střelným prachem 7762 - 8257,
    rád bych měl zpětnou vazbu...


    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 1/6/14
  17. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mirku dakejem . takto mi to aj striela približne.len som si to chcel overit
     
  18. Čau Mirku tak díky za odpověd pochopil sem správě vyskoušim vyhodit dělostřelce a potom dám vědět až bu mít čas (no ale jestli je to dělama tak ty vyhazovat nebudu i když bych pochopil sníženou přesnost u 55 libráků když tu jsou Admirálské 60 libráky a Voodoo děla )
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nemáte zač, k tomu je fórum.

    pěkný den
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    ahoj uz jsi neco zjistil ohledne tech % na dmg ze svitku, já totiž absolutně nechápu informaci kterou mi BP sdělil ohledne doby trvání mých bonusů

    5% bonus DMG do 2015-10-06 22:01:27
    7% bonus DMG do 2015-09-05 15:04:38
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.