Opravený výpočet damage / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    no předtím to ewště šlo ale ted o dvacet děl mín a střílím o hodně min to si děláte už fakt srandu bo co ? za chvíli si i ten DMG budem muset koupit za prachy LOL
     
  2. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    To je hnus velebnosti :mad:
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nech počítam ako počítam... ale dmg neopravili akurát opäť pokazili prach.. pred "opravou" dával prach avizovaných 25% ku dmg.. teraz dáva 21%... takže opäť bordel... a kto mi povie že 4% nevidno... tak matika je pre neho španielska dedina
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *~Vodka~*, vyvaruj se prosím používání vulgarit viz pravidla.
    Ahoj Lenva, stačí si pročíst několik diskuzí zde na fóru, kde hráči neustále psali, aby došlo k opravě těchto designů, že mají mít o 1% do DMG, ale střílí naprosto stejně.
     
  5. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    proste je to fakt blbosť od BP tak o 20 diel viac a DMG dole ? o_O si robite srandu ? to čo je za umeru pokial viem tak je to tak čim viac diel tym viac dmg a nie dole !! ty dem*** čo sedia v Nemecku si na vajciach by som vymenil za decka z dudlom v ustach lebo ty by to urobili lepšie a zamerali sa na chyby a nie pridavať nove veci a potom to aj tak vyzera že akciu odložia na druhy deň.. proste chyby,chyby a chyby ale ked sa nahromadia a su už kriticke už to BP rieši a ked to vyrieši tak aby neboli dobrý moc dak dačo dojebu !!! :mad:
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Lenva,

    je tu celkem dost témat o designu Odysseus, toto je poslední

    https://board-cs.seafight.com/threads/strelba-designy.27581/#post-169043

    a přečti si důkladně, co jsem odepisoval, hlavně ty čísla, protože to se právě stalo již to střílí 6300 .... místo chybných 6600, vzorec pro výpočet DMG mám a kupodivu mi opět po 5 měsících funguje správně.

    a abych řekl pravdu, jsem rád, protože mi bylo líto střílel vedle full hráče kterému to střílelo 7710 s full děly dutou bez prachu, hrou jsem již asi postižen, protože podle tohoto čísla poznám jaká má děla jaké opevnění, dovednosti atd... a o kolik mu to celou tu dobu střílí oproti ostatním méně.

    pokud jsi frajer, tak si umíš vypočítat své DMG.

    a teď se tomu můžeme zasmát...
     
    *booo* tohle ocenil(a).
  7. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    moderátor má pravdu odyseus už mi funguje, i dmg sedí když ti to dopočítám, podle obrázku, takže si horší než s chybou, ale jen o 240 cca., no co nezblázním se z toho.
     
  8. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    • Doubleposting
    Mě to bez prachu stříli stejně takže je někde chyba ve výpočtu s prachem !

    BP má chybu bez prachu střílím 7629 s prachem 9250 a 25 procent je 9536 10 % prach + 15% v talentech na prach takže o 286 střílím míň než by jsem měl
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/5/14
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    nn, střelný prach střílí dobře, přesně jak má, jen je to 25 % ze základu a né že vynásobíš konečné číslo 1,25. Před půl rokem to nikomu nevadilo a teď se všichni diví, pokud mi nevěříš najdi si diskuzi přibližně 1 rok starou, tam jsem to jednomu hráči vysvětloval a na tom se vůbec nic nezměnilo.

    Ahoj BullĐoG,

    pro tebe platí stejná odpověď, násobíš špatnou hodnotu

    pěkný den
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Mirek je to základné pravidlo nasobenia. Komutativnost. Tj je absolútne jedno či vynasobim 1,25 konečný výsledkydok alebo iba základ... Výsledok je stale rovnaký.. Prach funguje zle...
     
  12. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    prach je snad 10+15 = 25 ne 21 %
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mirku....Podle toho co pises se nejednalo o chybu, pokud v BP neni nekdo schopen zajistit, aby se bonusy nepocitali z konecneho cisla, ale ze zakladu tak se jedna o neschopnost a naprava neni oprava ale zmena vypoctu DMG,
    dnes jsem nahodil 8 novych del a strilim o 1000 mene nez pred opravou , cele BP a jejich system oprav je jen ukazkou a dukazem toho co se s touto hrou deje, dukazem o totalni neschopnosti a okradani hracu,

    opravit neco co podle prispevku tady i na ostatnich forech a chatech ovlivnilo strelbu smerem dolu 90% hracu je jen dusledkem toho jak nas ma BP u...

    Mesice uz nejdou pirati(sorry jdou ale ne v takovem poctu jak maji jit), tydny nejdou opravari ktere jsem si ja i ostatni hraci museli koupit za realne penize, mesice nefunguji dobropisy na drazby a desitky dalsich chyb

    pokud mam na svem uctu 265 perel, v deniku zaznam o potopeni admirala a ziskem 10723 perel, ale stav je porad 265 perel a dostanu z podpory odpoved ze s tim nemohou nic delat a musi to predat na centralu (kde to vysumi a nahrada 0)tak je to jen vysmech pro me jako platiciho hrace (tedy kdysi platiciho hrace)

    timto zasahem a dalsim tahacem penez z me kapsy v podope zuslechtovani palub s touto hrou koncim, ne proto ze se kouse, obcas ma problem ale z duvodu totalni ignorace ze strany podpory teto hry, dozral cas najit si jinou hru, nebo zpusob traveni meho volneho casu, jsem dost starej na to, abych byl okradan a se mnou i desitky ostatni hracu, bandou negramotu schovavajicich se kdesi v DE

    lod s nickem ☢Arrow☢ jiz na moři nepotkate, loučiím se a děkuji všem přátelům i nepřátelům a doufam ze vsichni pokud nedojde k radikalni zmene dospejete casem ke stejnemu zaveru

    SEAFIGHT už není hrou ani zábavou
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
    Ferko¤VIII, ===Demon===ATA a AxikCZ tohle ocenili.
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    placas nesmysly

    pokud mas zaklad 5000 bonus z dizajnu 16% a 25% z prachu tak vysledek muze byt

    5000+16%+25%-7250
    nebo taky
    5000+41%- 7050



    pokud nevis co to je komutativita tak ten vyraz nepouzivej
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    ne neni, 25 % např. z 6484 je 1621 ale z 7629 je to 1907 což je rozdíl přesně 286
    a k číslu 6486 přidám všechny bonusy a stejně tak 1621 a výsledek dostanu 9250.
    (použil jsem záměrně čísla od Bulldog)

    pro Arrow,

    ta druhá varianta je správně, procenta se sčítají, ale počítají se ze stejné základní hodnoty, ale to se tu již více jak rok opakuji neni to žádná novinka ani změna, furt stále stejné. Ještě se budu v jedné věci opakovat, před půl rokem tu také nikdo nepsal že se mu zvednul kritik z 10900 na 11900, nikomu to půl roku nevadilo, jen to načasování, měla být oprava již v lednu a upgrade až nyní a o opraváři bych raději nepsal, protože to tu bude opět další...

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
  16. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    No dejme tomu ale proč se taky rapidně snížil kritický zásah ?
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj BullĐoG,

    kritický zásah má velkou "akceleraci" možná neni úplně správný výraz, jednoduše řečeno přímá úměra, čím větší základ tím větší kritik a nyní směrem dolu.

    jeden příklad: hráč začátečník, dostane mojo palubu kritik se mu zvedne s deseti děly navíc o 400 u silného hráče stejné podmínky, ale kritik o 700 (čísla jsou jen demonstrativní pro představu).

    pěkný den
     
  18. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Hoj bando..Mam zato at pridaju možnost dat na lod 10 - 20 - 50 del stale dojdu s tim že tam je chyba vypočtu,a bla bla oblbovanie hračou..pametam na časy ked bola len jedna paluba a to mojo paluba+požehnanie a strielali sme s eli lodou 27 cca 8200 s prachom- niektory hrači aj 8600..teraz su skryštalizovane paluby plus slonova a ebenova to je 50 kanonou navyše a strielame skoro stale jednako..čiže je to pre mna len stale ovlivnovanie hry BP ako sa im momentalne hodi a to že davaju nejake vypočty že su stale chybne to im len vyhovuje..
     
    Ferko¤VIII tohle ocenil(a).
  19. Mrak-13

    Mrak-13 Pisálek fóra

    Tak bych teda rád věděl kolik mik to má střílet když mám 204děl 13% bomus loď a 5% prach
     
  20. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    drobny dotaz dostal jsem 7% bonus mapa coz je o 2% vic a nijak se to neprojevilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.