Opravář 5. st.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Hugi|CZ|, 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    mne tiež včera zmizol.. napísal som na podporu tá pre istotu neodpísala :D potom som skúsil verbeii na chate a za pol hodku bol späť
     
  2. To je hezky.. bugpodvod už nevi co děla... včera cely večer congestion error a dneska se probudim bez oopraváře... at to zavřou a vrati všem penize :) at skrachujou :)
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    chyba s opravářem č. 5 je v řešení, včera nejčastěji docházelo pouze k chybě ve znázornění, dnes opravář neopravuje jak má, chyba je všemi hlášena a dojde ke globální opravě o které Vás budeme zde na fóru informovat.

    pěkný den a trpělivost
     
  4. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    Mě dneska taky zmizel :D
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    mohli by dat ho vsem konečně jak slibovali a tym by vyřešili i tu chybu :)
     
  6. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    To asi neudělaj, slibovali to. Ale předpokládali, že si lidi nakoupí premka aby ho měli nastálo a předpoklad nevyšel :). Za vší hledej peníze, o nic jiného v této hře nejde :)
     
    kywa tohle ocenil(a).
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak ted mi BP vyrazlo dech uplne doba opravare 5 vyprsela ja ho ani nezaregistroval akorat po kodu sem prisel o 29 dni premium vivat BBBBBBBBBBBBPPPPPPPPPPPPPPP
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, v tom případě se obrať na podporu.
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ahoj poseidon tu kravinu uz sem prestal delat pred pul rokem stejne mne poslou sem
     
  10. smolik-cz

    smolik-cz Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Stoho si nic nedelej a take sem dosel o premium ucet a opravare
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/14
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, bohužel, ale my ti zde na účet nevidíme.
    Ahoj smolik-cz, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,dnes mi zmizl opravář 5 stupně,kterého mám koupeného za love,psal jsem na podporu a bylo mi řečeno at vydržím,nechápu na co bych měl čekat?Je akce více se stříli(i po mě)a já nemíním opravovat 500hp za sekundu,nezdá se mi to jako fér jednání od BP,pokud mi něco ukradli :mad:tak by mi to měli co nejdříve vrátit(a myslím,že to není takoví velký problem pro takové machry co tam pracuji),anebo mi dát nějakou kompenzaci.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.