Zpetná vazba Oprava a dobývání

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Poseidon, 30/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj piráti,

    rádi bychom znali vaší reakci na nově zavedenou úpravu ve hře týkající se nových regeneračních děl a munice více se dozvíte v oznámení
    Oprava a dobývání.

    Váš Seafight team
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za mně totální zbytečnost a nesmysl. Neviděl jsem nikoho regenerovat už několik let. Kdo by to taky dělal. Nasadíš rege děla a během chvilky tě někdo sundá, protože se nemůžeš bránit. Samozřejmě to jde použít, když kolem bude pár spoluhráčů, ale stejně to nikdo nepoužívá nebo jen výjimečně, opravdu jsem neviděl létat rege munici už hodně dlouho.
    A nechci předjímat, ale předpokládám, že v dohledné době nějaký vykuk objeví možnost, jak tato nová děla a munici využít ke zvýšenému a bezpracnému zisku BZ a EB.
    Já bych spíš přivítal, kdyby se opravář 5 "naučil" opravovat i voodoo štít nebo nějakou jinou variantu opravy štítu za jízdy ;)

    Omlouvám se, ale nevšimnul jsem si tohoto vlákna. Bylo by možné sem přesunout můj příspěvek z vlákna "Nová rege děla a rege munice", které jsem založil a vlákno zamknout. Děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/24
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight