Chyby Odstranění chyb

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Remiel, 31/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Svatá pravda Ironmaiden61. Bohužel nynější CZ/SK tým již nezná hru, kdy byla bez chyb, nebo byli promtně opraveny. A nikdy se nečekalo tak dlouho na kompenzaci, jako nyní za opravné listy.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Souhlas s ironmaiden61 - co má urgování neopravených chyb společného se spamováním? Viz Wikipedie: "Spam je nevyžádané reklamní sdělení masově šířené internetem." A jen postřeh ze života: kdysi dávno jsem dělal na stavebním úřadě. U všech úředníků, kteří tam byli, tak to fungovalo tak, že každý, kdo otravoval a volal třeba každý den, měl svou žádost vyřízenou o hodně rychleji než ti, kteří jen čekali a nic neurgovali. Samozřejmě to není správný postup, bohužel ale spolehlivě funguje. :p
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  3. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Bohuzel vina je na nasi strane ,hraci hlasi chyby ktere chybou nejsou hraci nemaj overenou skutecnost a rejpou do toho co funguje .
    Pokud dnes napisu o restart vim ze tym ho posle dale ale neni na CZ a SK hracich aby restart spustilo to zijete v omylu.Moderator chatu nebo fora ma stejny problem ,je hloupost si myslet ze jim tahle situace ve hre nevadi.Vsichni vime jak hra funguje a pokud chceme hre pomoc ,yamysleme se co hlasime a co je pro nas na prvnim miste.
    Na foru sem se setkal s problemem :neobdrzena odmena z esmeraldy(nekdo ti ju ukradl )
    Nejde plnit ukol(ano kdyz mas jeden aktivni druhej delat nemuzes)
    ukol me posila na mapu 16/1 ja mam 8(jo kemo to neni chyba jen tva lenost a pohodlnost)
    Co tim chci napsat?Hra by mohla fungovat lip ale vse je o dobre komunikaci ne ze tu budeme psat tisice temat na opravu.To dopadne tak jak to je ted!!!
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, mysli si co chceš to je samozřejmě tvé právo a nebudu zde dokolečka psát to samé. My nepopíráme, že ve hře nejsou chyby bohužel jsou. Nicméně pakliže ti budu něco dokolečka neustále psát mezi ostatní komunikaci co už je evidované od několika teamů, tak to už pro tebe bude otravné a nežádoucí. Nicméně přesně tak jak napsal Geralt64 není to správný postup a bohužel v tomto případě nefunguje. Jelikož jak zde již bylo napsáno a mnozí hráči to začínají chápat jako například ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆, CZ/Sk team, ale ani jiný o důležitosti oprav nerozhoduje. A zajímavé závěrem spousta hráčů tady píše jak v jiném teamu to funguje lépe, dává lepší informace, ale také jak dokáže spoustu věcí. Z toho vzniká tedy otázka na zamyšlení, proč kdyby to tak snadno šlo by to nedokázal nějaký jiný team. Které samozřejmě spousta těchto potíží trápí též.
     
  5. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Takže tet jsi vlastně všem hráčům vzkázal - nehlaste chyby ve hře,nás to otravuje a stejně s tím nic dělat nebudeme
     
    †☩†REACTOR†☩† tohle ocenil(a).
  6. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    proč se vlastně rozčilujete,sami to tady píšete,tak se podle toho zařidte..na G5 jsou ted na mapě k vidění snad všechny možný bugy co kdy byli v See používány a když náhodou někomu zabaví "natrvalo" lod(kterou má za pár týdnu na zpět viz. Esses z G5) tak vytáhne svojí druhou poctivou loď :D:D:D:D.....nečilte se,neutrácejte a hrajte konečně už taky poctivě ;);););)
     
    Naposledy upraveno: 3/6/15
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, opravdu s některými hráči je to marné.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    zajímavý pohled u mě je to v práci naopak u pár lidí mám nastaveno, "automaticky řadit mezi spam (nevyžádaná pošta)", v posledním e-mailu jsem jim napsal ať se obrátí na jinou firmu, vím že mi píšou dále, ale již to nečtu ...

    ... tím v žádném případě nechci říct, že mi chyby nevadí, vadí mi stejně, jako každému hráči, ale stále je to pro mě jen hra a je pravda, že by bylo lepší najmout 20 x 30 (zemí) profesionálů a platit je jako odborníky v IT, jen nevím jestli by to hráči utáhli těch 600 platů měsíčně ...

    pouze můj názor
     
  9. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Že váš to pořád baví se psát o chybách už by jste mohli vědět, že bp opravuje v první řadě jen chyby co jsou v jeho neprospěch a na ostatní ve většině případech kašle, protože vymýšlí další věci do platební oblasti a ani tam to není bez chyb a hráč pořádně neví ani co kupuje např. teď balíčky výhod kde se v platební oblasti a na stránce hry údaje o tom co který balíček obsahuje liší ....
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.