Odměny za příšery a NPC

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 19/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    12.5%
  2. Ne

    12.5%
  3. Jdi už s těma tvýma nápady do háje (pro lidi kteří si myslí že jsem založil 1000 000 nápadů:DD)

    75.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    pavell1997(CSA) zober si to tak. pozri si svoj profil kolko navrhov akoze na vylepsenie si dal za posledni mesiac. ked zratas cas co si stravil vymyslanim navrhov a nasledne vypisovanim na forum a casom stravenym na hre, tak cas straveny hranim je daleko mensi. To je potom aj videt na tych navrhoch , ze nemas vobec prehlad v hre .
     
    ČIERNA_PERLA*SK tohle ocenil(a).
  2. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    BlackOuts :D blbost ve hře jsem strávil daleko víc času než sepisováním návrhu, ale mysli si co chceš mě je to jedno a znovu připomínám žádná normální kritika co je na tom špatně jen samé narážky na mě ...
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    několikrát ti tu bylo psané proč jsou návrhy nevhodné. Jsou nedomyšlené, některé z nich už v nějaké podobě existují, některé nejsou proveditelné z pohledu BP a je jich moc. Začínám mít pocit, že ankety zakládáš jen proto aby jsi měl hodně příspěvků. Pokud to bude pokračovat budou tvoje příspěvky automaticky uzavírané a ty budeš dostávat trestné body a potom i bany.
     
  4. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. 15 příspěvku pardon
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.