Odměny za příšery a NPC

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 19/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    12.5%
  2. Ne

    12.5%
  3. Jdi už s těma tvýma nápady do háje (pro lidi kteří si myslí že jsem založil 1000 000 nápadů:DD)

    75.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Ahoj vím že některé nejmenované moderátory již štvu mýma nápady ale i tak jsem vymyslel další návrh který se vám snad bude líbit

    Napadlo mě že by za příšery a NPC mohla být nějaká šance že vám z příšery padne nějaká věc která by se pak u obchodníka v bezpečnostním přístavu dala prodat za perly,korunky,mince.
    Například by jste za zabití příšery mohli obdržet její zub,maso, nebo výměšek z velryby z kterého jak víme se dělají parfémy. z NPC by jste mohli dostat třeba černou perlu šance na drop těchto věcí by byl podle ceny které by měl obchodník řekněme že na zub 60% maso 35% výměšek z velryby 10% na černou perlu 5% jelikož by byla z mého pohledu nejcennější.
    (Opravdu se nenajde nikdo kdo je ochoten diskutovat jaké zklamání...)
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  2. kirisutegomen

    kirisutegomen Pisálek fóra

    ty sa musiš riadne nudiť, rozmyslal si niekedy o tom ako to berie druha strana napriklad ak odeveloper taketo napady aka odpady, same somariny
     
    djmeema. a Bibi tohle ocenili.
  3. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Ďalšie výhody pre boterov....
     
  4. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    • Spam
    delo66
    což bylo myšleno jinak než pro botery navíc to má vyřešit BP ne já

    kirisutegomen
    to ty developery docela podceňujete dobří developeři jsou schopní téměř všeho
    jinak dobře když píšu samé kraviny jak je možné že někdo se mnou souhlasí a někdy to je i nadpoloviční většina lidi co hlasovala hm? Tudiž si nemyslím že vymýšlím jen samé kraviny ale že se snažím hru zpříjemnit pro lidi kteří hrají poctivě. Pokud si myslíte že píšu vymýšlím kraviny dobře, je to váš názor, ale zkuste tedy něco navrhnout a pak kritizujte ostatní, co chtějí něco ve hře předělat jelikož se hra za několik let pomalu nikam neposunula. Jinak koukám že vás co neumí počítat je tu hodně jelikož to nebylo milion ale asi 15 což je stonásobně jinak stejně mě to v mé snaze vymýšlet nové zlepšení nezabrání. Předem děkuji za hate jelikož mě to vůbec neštve
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pavell1997(CSA) vyvaruj se psaní více příspěvků za sebou. Když na něco zapomeneš doplň to pomocí funkce Upravit pod příspěvkem.

    Podle tebe se hra za poslední roky nezměnila? A co nové rozdělení map, Trofeje, nové talenty, systém přepadů, nové mapy, NPC, systémy? To je nic? Hra se vylepšuje a přidávají se stále nové věci. Nikdo netvrdí, že nemáš ymýšlet, ale než sem dáš nějaký návrh je potřeba ho dobře promyslet ze všech hledisek a to i z toho BP. Ne vše se dá realizovat a ne vše chce BP realizovat a obávám se. že kdybychom je zahltili návrhy tak jich plno nebude realizovaných právě proto, že jich bude tolik a BP nebude moct dělat tolik změn. BP má naplánované změny i několik let dopředu, proto není vždycky reálné udělat změny, které navrhujete.
     
  6. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. graficky se hra opravdu vůbec nezměnila a na tom trvám mě jen udivuje že mě tu všichni kritizují za to že se snažím něco vymyslet a přitom sami kolikrát nic nevymysleli. Ano mé návrhy by pomohli i botum ale tak jsem to nemyslel šlo mi hru posunout dál v tom aby noví hráči nemuseli graindit roky aby měli aspoň obstojnou loď akce které dává BP boterum také pomáhají ale proti tomu nikdo neřekne ani slovo zajímavé.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Že by to bylo tím, že neustále vymýšlíš nové a nové většinou kraviny kloudně nepropracované tak co se pak divíš. Podívej se kolik si jich udělal a jaký byl názor hráčů a do toho nějaké nesmyslné povídky a podobně. A pak se divíš, že máš ban akorát a hned si na tebe někdo podle tebe zasedne. Obstojnou loď si myslím, že mohlo získat X lodí i malých při posledních akcích, viz design s 25% do děl atd. Snad nečekáš že dostaneš hned 28 :D.
    A nemluvě o tom založíš bod v anketě jestli už máš se svými nápady jít někam, kde už aktuálně se vyjádřilo pro tuto volbu 11 lidí a co ty uděláš no přeci hned nový návrh. Tak se pak ale opravdu nediv.
     
  8. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Poseidon (Pustit v Google překladači) myslím že by jste mě skončil jelikož mi přijde že mě akorát vy zesměšňujete a to ze strany BA je velmi nevkusné z mého pohledu
    kolikrát tam byla nadpoloviční většina pro návrh tudiž si nemyslím že se nikomu nelíbí mé nápady a pokud si myslíte že kvůli tomu že se snažím něco vymyslet si zasloužím být zesměšňován ze strany AT tak si opravdu myslím že by jste měl z AT odejít. Chápu že se někomu můj návrh nelíbí ale proč tedy nenapíšete někdo z AT že je to asi nerealizovatelný to by mi stačilo, Nebo komentář co by se mohlo dopracovat ne nikdo nenapíše nic akorát že to pomůže boterům, nebo že vymýšlím hovadiny, nebo že jsem pod člověk kvůli tomu, že o tom chci diskutovat on se ten návrh může upravit přeci. Jen kdyby se lidi nad tím zkusili zamyslet vymyslíme toho daleko víc co by hru posunulo dál, jenže to ne to radši tady lidi nic nenapíšou dají ne a ani nenapíšou co se jim na tom nelíbí opravdu parádní komunita toto. Ano na jednu stranu máte pravdu o proti tomu co hra začínala se něco zlepšilo a něco naopak zhoršilo. Dřív nebyla možnost pomalu vydělávat perly, akce byla jednou snad za 3 měsíce to je fakt ale stále si myslím, že by to šlo zlepšit a zpříjemnit hru což snad lidem kteří hru vyvíjí. Pojďme tedy přestat se navzájem urážet a zkusme spolu něco vymyslet. Kdyby lidi spolupracovali dokázali by víc ale ne lidi se zabíjí což teoreticky se dá přirovnat i s tímto člověk něco vymyslí a bojuje s ostatníma aby jeho návrh se dostal do centrály kde možná stejně neprojde. jinak tamtu možnost jsem jak jsem psal napsal ze srandy protože jsem chtěl vědět kolik je tady lidí co radši dá to než ne ukázalo se že je tu dost lidí kteří jsou prostě zasedlí a ani si to nepřečtou proste ''Hmm to napsal zase tenhle blb. Hele on tu má zda s tím má jít do háje tak dám to ani to nebudu číst protože je to blb a pod člověk který vždy vymyslí kraviny protože myslí že lidi mu aspoň do toho komentáře napíšou co si jim na tom nelíbí'' jsem zvědav kolik lidí si přečte tento můj sloh o tom že tu jsou autističtí lidé já se s nimi střetávám skoro pořád takže to poznám i z komentářů proto jsem to napsal takto jinak mimochodem bylo jim možná 10 ne milion to až vy jste řekli prvně tisíce a pak z tisíce milion jsem zvědav kdy to bude miliarda no nic děkuji každému normálnímu člověku který si ten návrh přečetl a napsal nějaký komentář který mě donutil se zamyslet nad tím zda je to návrh dobrý. A ještě jednou mimochodem bany jsem měl za zbytečné citace jelikož jsem nechápal a proč ban dostávám tudiž tady vaše tvrzení poněkud zaostává
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak jsem to přelouskal celé, skoro nic nepochopil (kdo tě na základce učil psát slohy? jedna věta od začátku do konce, to se opravdu čte špatně). Slíbím ti jedno: jakmile uvidím, že si založil vlákno, tak ho označím jako přečtené a ani se do něj už nepodívám.
    Něco ti řeknu k těm tvým návrhům všeobecně. Jsou to strašné složitosti a BP je nikdy nezavede, to se s tebou klidně vsadím. Před x lety jsem udělal návrh, aby se designy, které máš na lodi, daly srovnat podle abecedy. Do dneška to není. Myslíš si vážně, že některá z tvých složitostí projde? Nebo se jen snažíš si zvednout hodnost tady na foru? Promiň, ale snad žádný z tvých návrhů se mi nezdál realizovatelný.
     
    pindrusec a Canabis-cz tohle ocenili.
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nikdo z IT se ti tu k tomu nevyjádří, protože na forum nechodí. Práce pro BP má určitou posloupnost vedení. Už několikrát jsme ti psala, že je lepší 1 dobrý nápad za půl roku, který by snad mohli realizovat než 50 nepropracovaných a většinou nerealizovatelných nápadů za měsíc. Uvědom si, že BP je firma a jako taková má v popisu prvotně vydělávat. To znamená, že určitě nebude zavádět návrhy ze kterých nebude nic mít a pokud jim budeme posílat 50 návrhů měsíčně tak nezavedou ani jeden.

    Pokud máš tolik nápadů tak si sežeň programátora a vytvoř si vlastní online hru, ale v této hře co se týče návrhů na změny míň znamená víc.
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  11. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. myslel jsem hráče ne IT
     
  12. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    • Spam
    Geralt64 super děkuji že si se tu aspoň k tomu vyjádřil normálně. Slohy mě nikdo psát neučil jelikož mi čeština nikdy moc nešla gramatika očividně moc také ne. mělo z toho vyjít to že sem chtěl vyvolat diskuze a ne jen lidi kteří napíšou ano nebo ne. Jinak co jsi na tom nepochopil myslím že to hlavu a patu má
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Forum neslouží k povídání si. Od toho je buď herní chat, TS nebo jiné sociální sítě nebo telefon. Forum slouží především k podávání informací .
     
  14. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    tam si asi moc nepopovídá, chaty , TSka apod., mají jednu vymoženost. Blokaci :)
     
    ČIERNA_PERLA*SK tohle ocenil(a).
  15. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo.takže víc nemohu odpovídat na více dotazu a a ani nemohu napsat do jedné odpovědi víc jak jedno jmeno?
    pindrusec na TS od nikoho blokaci nemám protože tam se chovají všichni slušně
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ach jo to je marné s tebou pavle. Přečti si to víckrát co napsal pindrusec :D
    Nicméně nikdo neřekl, že nemůžeš v jedné odpovědi reagovat na více hráčů, ale bez zbytečných citací.
     
  17. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Poseidon jak se mnou to nemá cenu? Však já jsem jen něco navrhl, vám se to nelíbí což chápu. Ale co už nechápu, proč mě tady někdo nadává a uráží? Však dobře nelibí dej ne, a pokud chceš napiš co bych měl domyslet, ovšem to umí tak 1z10000 většina hned nadává. Proč tedy, nejste nikdo z vás schopný říct, co je na tom špatného, nebo co je na tom nedopracovaného? Nikdo nedělá event, nebo návrh v BP sám, a pokud jo je za to placený, tak proč bych já měl napsat 200 řádků o tom, jak by to mohlo fungovat, ale pokud to tak chcete tak dobře dám si teď pauzu tak 1-3měsíce a zapracuji na tom tak schválně.
    Jediné, co jsem od pundruse pochopil že to myslí jako urážku.
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Kdyby si dal jeden návrh, který by měl šanci u BP projít, tak by se určitě našli ti, kteří by navrhovali nějaké úpravy nebo doplnění (jak tomu u návrhů bývá, pokud se do některých podíváš). Ale s tvou frekvencí nedomyšlených návrhů, které u BP nemají ani tu minimální šanci projít, už to pomalu nechce ani nikdo číst, natož vymýšlet úpravy.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pavell1997(CSA) pindrušec to nemyslel jako urážku, jen konstatoval, že reakce , které na tvoje návrhy mají hráči tady mají nejspíš i na ostatních místech, kde se komunikuje ve hře.
    Místo toho aby ses po každém příspěvku cítil uražený a hned vypisoval jak tě někdo nemá rád a uráží tě, by ses měl zamyslet proč na tebe mají takovou reakci. Návrhy, které tu vytváříme mají malou šanci, že je BP zrealizuje a to i když jsou propracované, domyšlené a byly by pro hráče přínosem. Důvodů je několik:
    • Hra a její činnost a vylepšování je naplánováno a nachystáno několik let dopředu a na realizaci by mohlo dojít až po několika letech
    • návrh není v souladu s tím co má BP v plánu a nehodí se do konceptu
    • není realizovatelný nebo je zbytečně programátorsky a jinak složitý
    • není zajímavý ani pro hráče ani pro BP
    bylo tu hodně skvělých návrhů, které neprošly z některého z těchto důvodů.
     
  20. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Geralt64 v BP projde jen návrh který jim přinese peníze asi tak bych to řekl
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.