Odkaz Poháru pirátů (13.6.2024 - 15.7.2024)/FAQ

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (akce)' zahájená uživatelem Leo., 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Odkaz Poháru pirátů – 1. fáze
  Akce probíhá od 13. června do 15. července
  Obsah akce Odkaz Poháru pirátů:
  · Dokončení akce
  · Truhly akce a atlantské truhly akce
  · Vraky lodí a atlantské vraky
  · Speciální úkoly
  · Lodní designy
  · Žebříček akce
  · Skupinová mapa
  · Minihra

  Jaká data a časy si mám zapamatovat?
  Akce začíná 13. června ve 12.00 a končí 15. července ve 12.00.
  1. fáze začne 13. června v 12.00.
  2. fáze začne 21. června ve 12.00.
  3. fáze začne 28. června ve 12.00.
  4. fáze začne 5. července ve 12.00.
  Časy jsou uvedené v místním čase serverů.

  Kde najdu plavidla akce?
  Na mapách 5 až 54/1 najdeš všechny lodě všech národů, které se účastní Mistrovství Evropy. Poté, co jich několik porazíš, se na jedné z těchto map objeví admirálská loď Duše Poháru pirátů minulosti.
  V Atlantidě narazíš na Hlubokomořského útočníka a Nepřátelského střelce; pokud jich porazíš určité množství, přivoláš Vodního obránce.
  Na mapách 5 až 54/1 pak nakonec můžeš střetnout Lávového golema.


  Jak fungují předpovědi v rámci Poháru pirátů?

  Pohár pirátů − předpovědi

  Dle fotbalového šampionátu, který se odehrává souběžně, se můžeš zapojit do systému předpovědí a odhadnout, který z národních fotbalových týmů vyhraje v jednotlivých zápasech.
  Předpověď lze provést s pomocí „
  Pirátských žetonů“, které lze sbírat ve hře, například z úkolů, od některých NPC apod.

  Každý den se v okně akce zobrazí zápasy pro daný den. Vsadit si můžeš na výsledek jakéhokoliv zápasu daného dne, a to až do jeho začátku.

  Pokud se tvá předpověď vyplní, získáš zpět dvojnásobek vsazených pirátských žetonů.
  Pokud však prohraješ, ztratíte množství pirátských žetonů, které jste předpověděli.
  Není možné uzavírat sázky na jiné zápasy než na ty, které se hrají v daný den. Sázet rovněž nelze na zápasy po předem stanoveném čase začátku.

  Pokud vyhraješ jakoukoliv sázku, získáš za odměnu blahopřejný lodní design spolu s některými předměty.

  Za jakékoli předpovědi, které vyhrajete, získáte herní předměty a další žetony pirátů. Stejně jako u etap šampionátu; Skupinová fáze, fáze 16, čtvrtfinále, semifinále a finále, máme také 5 úrovní odměn. Úroveň kořisti, ve které se nacházíte, závisí na tom, do kolika fází jste umístili předpověď. Pokud například umístím předpověď do Skupinové fáze a 16. úrovně, budu v kořisti 2. úrovně, pokud tipuji pouze ve čtvrtfinále, budu v kořisti 1. úrovně.

  Pirátský žeton lze poději během akce využít při směně za další předměty a také k započítání do hodnocení za nejvíce vydělaných pirátských žetonů, takže sázej s rozvahou!

  Jaké jsou odměny za sázky? Odměna za první sázku

  Po vyhrání první sázky jste odměněni designem lodi Nezlomný duch (Náhrada: Orichalkum), Tritonovou korunou, Patronátem Legba.

  Vítězná odměna – úroveň 1
  Když vyhrajete sázku, budete odměněni vylepšenou fotbalovou municí, fotbalovým torpédem, taureauovým amuletem, lehkovážností, dračím prachem, Poseidonovou korunou, Chadivým dotekem, Písky času, Simbi ochranou, Pirátskou přízní nebo Baštou level 6.

  Vítězná odměna – úroveň 2
  Když vyhrajete sázku, budete odměněni vylepšenou fotbalovou municí, fotbalovým torpédem, taureauovým amuletem, lehkovážností, dračím prachem, Dračím ohněm lv 2, Boosterem bodů z boje, Chi Chi tyčinkami, Poseidonovou korunou, Kamenem bouří, Asklepiosovým dotekem, Mistrovskými nástroji, Simbi ochranou , Pirátskou přízní, Záplavou bodů z boje, Nadvládcem lvl 6, plány na Amarax level 5 nebo Baštou level 6.

  Vítězná odměna – úroveň 3
  Když vyhrajete sázku, budete odměněni vylepšenou fotbalovou municí, fotbalovým torpédem, taureauovým amuletem, lehkovážností, dračím prachem, dračím ohněm lv 2, Tritonovou přízní, Chi Chi tyčinkami, Poseidonovou korunou, Kamenem bouří, Asklepiovým dotekem, Běžnými nástroji, Simbiho ochranou , Reaktivačním kouzlem, Královským požehnáním, Legbovou ochranou, Nadvládcem lvl 6, Obránce Commonwealthu Lvl 5, receptem na Vyztužená žebra lv 6 nebo Baštou level 6.

  Vítězná odměna – úroveň 4
  Když vyhrajete sázku, budete odměněni vylepšenou fotbalovou municí, fotbalovým torpédem, taureauovým amuletem, lehkovážností, dračím prachem, Dračím ohněm lv 2, Tritonovou korunou, Chi Chi tyčinkami, Poseidonovou korunou, Kamenem bouří, Společníkem milosrdenství, Neobvyklými nástroji, Simbiho ochranou, Reaktivačním kouzlem, Královským požehnáním, Legbovou ochranou, Nadvládcem lvl 6, operatérem torpéd Lvl 3, receptem na Ablativní plátování lv 5 nebo Baštou level 6.

  Vítězná odměna – úroveň 5
  Když vyhrajete sázku, budete odměněni vylepšenou fotbalovou municí, fotbalovým torpédem, taureauovým amuletem, lehkovážností, dračím prachem, Dračím ohněm lv 2, Zpevněním ušlechtilou ocelí, tyčinkami Chi Chi, Poseidonovou korunou, Chladivým dotekem, Písky času, Vzácnými nástroji, Simbi'ho ochranou, Pirátskou přízní, Bonusem za body reputace, Nadvládcem lvl 6, Vojákem Commonwealthu Lvl 5, Krví národa Inya nebo Baštou level 6.


  Jak funguje skupinová mapa Hřiště slávy?

  Hřiště slávy je týmová skupinová mapa, na které se spolu s dalšími dvěma hráči postavíš jinému tříčlennému týmu.
  Vítězství na mapě dosáhneš zatlačením Prvního míče, který se objeví mezi oběma týmy, na základnu soupeřícího týmu. To však není tak snadné, jak se může zdát, protože nepřátelský tým se bude snažit zatlačit stejný První míč na tvou základnu!
  První míč lze tlačit prostě tak, že se k němu přiblížíš. Tým, který ho má pod kontrolou, ho tlačí k základně soupeřícího týmu. Pokud je v dosahu Prvního míče člen soupeřícího týmu, pak se První míč nemůže pohnout. Členy nepřátelského týmu tak musíš porazit a dotlačit První míč k vítězství!
  Chceš získat výhodu nad nepřátelským týmem? V části mapy zvané „Džungle" se objeví řada NPC, jejichž likvidace ti poskytne bonusy a munici. Množství bonusů, které mohou být v jednu chvíli aktivní, není nijak omezeno.
  Pokud vyprší časovač, vyhrává tým, který zatlačil První míč nejdál. Pokud jeden z týmů zcela odstoupí, pak vyhraje tým soupeře.

  Obchodní puzzle
  Obchodní puzzle je skládačka o 72 dílcích, z nichž na každou z 24 zemí spadají 3 dílky (1 běžný, 1 vzácný a 1 velkolepý).

  K dokončení skládačky je třeba každý dílek použít 3krát. Dílky skládačky lze získat z lodí akce a obchodováním.

  Každý den je za prokleté duše možné prodat či zakoupit určité množství dílků.

  Cena za dílky skládačky závisí na frekvenci prodeje/nákupu daného dílku.
  Za odemknutí dílků skládačky a dosažení určitých milníků získáš také kořist.

  Jaké odměny mohu získat z lodí akce?

  Duše Gruzie, Duše Polska, Duše Ukrajiny, Duše České republiky, Duše Portugalska, Duše Turecka, Duše Rumunska, Duše Slovenska, Duše Belgie, Duše Francie, Duše Rakouska, Duše Nizozemska, Duše Anglie, Duše Srbska, Duše Dánska, Duše Slovinska, Duše Albánie, Duše Itálie, Duše Chorvatska, Duše Španělska, Duše Švýcarska, Duše Maďarska, Duše Skotska, Duše Německa
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2%), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, papírových útržcích, běžných nebo epických kartách, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2%), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, karty akce, fotbalové torpédo, mince safanad, orichalcum.

  Duše Poháru pirátů minulosti
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2%), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, kartách akce, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2%), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, karty akce, fotbalové torpédo, mince safanad nebo orichalcum.

  Hlubokomořský útočník, Nepřátelský střelec
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2%), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, papírových útržcích, pirátských žetonech, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2%), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, pirátských žetonech, fotbalové torpédo, mince safanad nebo orichalcum.

  Vodní obránce
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2%), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, papírových útržcích, pirátských žetonech, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2%), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, pirátských žetonech, fotbalové torpédo, mince safanad nebo orichalcum.
  Co obsahují truhly s pokladem akce?
  V truhlách akce najdeš spoustu užitečných předmětů, například vylepšenou fotbalovou munici, Dračí oheň 2. stupně, Eliášův oheň, teleportaci, Poseidonovy koruny, děla Bašta 4. stupně, Mojo a mnoho dalších.

  Co obsahují atlantské truhly s pokladem?

  V atlantských truhlách s pokladem najdeš spoustu užitečných předmětů, například fotbalová torpéda, Amulety Simbi/Taureau, teleportaci, Lví oheň, Mojo, super pancéřové pláty, konstrukční plán pro Mako/Amarax/Mombu 2. stupně, tyčky Či-či a mnoho dalších.

  Co obsahují vraky lodí?

  Na vraky lodí je nutné střílet harpunami. Uvnitř pak najdeš spoustu užitečných předmětů, například vylepšenou fotbalovou munici, Dračí oheň 2. stupně, super pancéřové pláty, dračí prach, Baštu 4. stupně a mnoho dalších.

  Co obsahují atlantské vraky?

  Na vraky je nutné střílet harpunami. Uvnitř pak najdeš spoustu užitečných předmětů, například fotbalová torpéda, super pancéřové pláty, Dračí oheň, konstrukční plán pro Mako/Amarax/Mombu 1. stupně a mnoho dalších.

  Jaké odměny lze čekat za umístění na žebříčku akce?

  K dispozici budou 2 denní žebříčky a 1 žebříček skupinové mapy.

  Toto je denní žebříček, který se počítá na základě bodů akce.

  PoziceOdměna
  1.· 15 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 500x fotbalové torpédo
  · 15x karta akce
  · 3x léčivé dělo 3. stupně
  · 15x sázkový žeton
  · 5x akční klíč
  · 5x atlantský akční klíč
  2.–5.· 13 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 400x fotbalové torpédo
  · 12x karta akce
  · 2x léčivé dělo 3. stupně
  · 10x sázkový žeton
  · 4x akční klíč
  · 4x atlantský akční klíč
  6.–10.· 11 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 300x fotbalové torpédo
  · 9x karta akce
  · 1x léčivé dělo 3. stupně
  · 5x sázkový žeton
  · 3x akční klíč
  · 3x atlantský akční klíč
  11.–20.· 9 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 200x fotbalové torpédo
  · 7x karta akce
  · 3x sázkový žeton
  · 2x akční klíč
  · 2x atlantský akční klíč
  21.–50.· 7 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 100x fotbalové torpédo
  · 5x karta akce
  · 2x sázkový žeton
  · 1x akční klíč
  · 1x atlantský akční klíč
  51.–100.· 5 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 50x fotbalové torpédo
  · 3x karta akce
  · 1x sázkový žeton
  1x náhodná· 10 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 250x fotbalové torpédo
  · 3x sázkový žeton
  4 náhodné· 5x karta akce
  · 2x sázkový žeton
  5 náhodných· 1x léčivé dělo 3. stupně
  · 2x sázkový žeton
  Toto je žebříček na konci akce.

  PoziceOdměna
  1.–10.· 10x Hromový blesk 0. stupně
  · 15x Nadvládce 5. stupně
  · 10x léčivé dělo 3. stupně
  · Bonus Škorpión na 14 dní
  11.–25.· 8x Hromový blesk 0. stupně
  · 12x Nadvládce 5. stupně
  · 6x léčivé dělo 3. stupně
  · Gemini secundus na 7 dní
  26.–50.· 5x Hromový blesk 0. stupně
  · 7x Nadvládce 5. stupně
  · 2x léčivé dělo 3. stupně
  · Gemini primus na 7 dní
  51.–100.· 3x Hromový blesk 0. stupně
  · 5x Nadvládce 5. stupně
  · 1x léčivé dělo 3. stupně
  50 náhodných· 3x Hromový blesk 0. stupně
  5 náhodných· 5x Hromový blesk 0. stupně
  · Pirátská přízeň na 7 dní
  Toto je národní žebříček.

  PoziceOdměna
  1.–10.100x Platonovy mince
  10x Solonovy mince
  20x papírové útržky
  500x orichalkum
  11.–25.50x Platonovy mince
  50x Solonovy mince
  10x papírové útržky
  400x orichalkum
  25.–50.10x Platonovy mince
  100x Solonovy mince
  5x papírové útržky
  300x orichalkum
  10x náhodná20x Platónovy mince
  20x Solonovy mince
  10x papírové útržky
  200x orichalkum
  Poznámka: Platonovy a Solonovy mince lze použít k nákupu položek dostupných v obchodě žebříčku. Obsah žebříčku bude v průběhu akce aktualizován.

  Toto je žebříček miniher sázení a obchodní puzzle.

  MilníkKořist
  10 odemčených dílků40 000 ks fotbalové munice
  1x karta akce
  50 odemčených dílků40 000 ks vylepšené fotbalové munice
  1x božský měšec s kořistí
  1x kořist astrálního povědomí
  90 odemčených dílků60 000 ks vylepšené fotbalové munice
  5x přízeň královny
  10x dělo Nadvládce 5. stupně
  120 odemčených dílků1x mapa Gemini
  10x dělo Bašta 6. stupně
  5x písky času
  150 odemčených dílků80 000 ks vylepšené fotbalové munice
  1x karta akce
  5x přízeň krále
  1x design Nezlomný duch
  190 odemčených dílků3x mapa Pisces
  1x karta akce
  3x recept na Nadvládce 6. stupně
  2x božský měšec s kořistí
  216 odemčených dílků100 000 ks vylepšené fotbalové munice
  2x karta akce
  5x Hromový blesk 0. stupně
  1x společník Kopal
  Jsou během akce k dispozici nějaké úkoly?
  Ano.
  Nautica:
  K dispozici bude 5 úkolů (4 běžné a 1 denní)
  Atlantida:
  K dispozici budou 3 úkoly (2 běžné, 1 denní)
  Během akce budou k dispozici také tajné úkoly.
  Denní úkoly se každý den ve 12.00 (místního času serveru) nulují.

  Co bude po skončení akce s mými akčními klíči?
  Akční klíče a atlantské akční klíče budou vyměněny za normální a atlantské klíče k truhle. Body akce, karty akce a sázkové žetony, Platonovy a Solonovy mince budou vyměněny za vylepšenou fotbalovou munici, mince safanad a orichalcum.
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Odkaz Poháru pirátů – 2. fáze
  Jaké odměny mohu získat z lodí akce?
  Zlatý střelec (vzácné objevení)
  • V závislosti na způsobeném poškození, alespoň 2%, budete odměněni v BZ, perlách, korunách, Yulongskými, Safanad mincemi, Orichalkem nebo kartami všech typů rarit.
  Zvláštní ponorka
  • V závislosti na způsobeném poškození, alespoň 2%, budete odměněni v BZ, perlách, korunách, Yulongský, Safanad mincemi, Orichalkem, body akce, papírové útržky, vylepšenou fotbalovou municí, nebo fotbalovým torpédem.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, alespoň 2%, obdrží vylepšenou fotbalovou munici, papírové útržky, fotbalové torpédo, mince Safanad nebo Orichalkum.
  Jak funguje „Aréna dominance“?
  Do arény se dostanete tak, že promluvíte s panem Smythem (v bezpečném přístavu) a dáte mu jeden papírový útržek. Každý team má pět členů.

  Po příchodu na mapu se změní tvůj design (jedná se jen o vizuální změnu) a tvoje statistiky se vyrovnají ostatním hráčům.

  Na mapě jsou tři váleční vlci. Jeden v levo nahoře, jeden v pravo nahoře a jeden uprostřed dole. Po zabití se vlk objeví znovu ve vašem týmu (tým poznáte podle barvy).

  Každou minutu pak tým získá určitý počet bodů za každého válečného vlka ve svých řadách. Body také získá zabitím členů nepřátelského týmu.

  Tým, který jako první dosáhne 1 000 bodů, vyhrává arénu.

  Po celé mapě se objevují glitzy. Jejich sběrem získáte krátké a malé buffy, které lze stohovat, díky kterým můžete zvýšit své statistiky.

  Po ukončení boje v aréně budete odměněni perlami, korunami nebo mincemi Yulongskými, Safanad, Orichalkum, pirátským žetonem,akčními klíči, body akce nebo papírovým útržkem (záleží, zda vyhrajete nebo prohrajete)

  • Nejlepší hráč vítězného týmu: 5 bodů do žebříčku
  • Ostatní hráči vítězného týmu: 3 body do žebříčku
  • Poražený tým: 1 bod do žebříčku
  Jak funguje bojová (raid) mapa Lovec duší?
  Mapa Lovec duší je akční extra PvP mapa.

  Pro vstup na mapu musíte použít položku „Řád duše“, kterou lze zakoupit v herním obchodě.

  Barrels se každých 5 minut objeví uprostřed mapy, která obsahuje Stale Barrel; buff na omezenou dobu.

  Tento Buff je stohovatelný, ale pokud dosáhnete množství 6 Stale Barrel nemůžete sbírat již žádné další duše. Buff se změní na Sparkling Barrel. Tyto buffy jsou dostupné pouze na mapě Barrel Chaser.

  Pokud je hráč potopen, nebo opustí mapu, množství barelů, které uživatel nasbíral se upustí tam kde zemřel.

  Na 1 ze 4 definovaných pozic se objeví Nexus zóna, kde hráči mohou vyměnit své nasbírané duše. Funguje to takto: Hráč ztratí všechny nasbírané duše v této zóně. Tyto sebrané duše se počítají do hodnocení:

  • 1 bod za Stale Barrel
  • 10 bodů pro Sparkling Barrel
  • Speciální zóna zůstává na tomto místě po určitou dobu nebo dokud není vyměněn určitý počet duší. Poté se speciální zóna přesune do jedné z dalších pozic.
  Na této mapě najdete několik admirálů Zlatý střelec a Duše Poháru pirátů minulosti. Ty se objeví pouze tehdy, když 3 z těchto admirálů budou poraženi na normálních mapách.

  Jaké odměny lze čekat za umístění na žebříčku akce?

  Aréna dominance je denní žebříček
  MístoOdměna
  15x Papírový útržek
  15x Kontaktní mina (PVP)
  50x Super pancéřové pláty
  100x Pirátský žeton
  50 000x Vylepšená fotbalová munice
  500x Fotbalové torpédo
  2-54x Papírový útržek
  10x Kontaktní mina (PVP)
  40x Super pancéřové pláty
  75x Pirátský žeton
  35 000x Vylepšená fotbalová munice
  350x Fotbalové torpédo
  6-103x Papírový útržek
  5x Kontaktní mina (PVP)
  30x Super pancéřové pláty
  50x Pirátský žeton
  25 000x Vylepšená fotbalová munice
  250x Fotbalové torpédo
  11-252x Papírový útržek
  3x Kontaktní mina (PVP)
  20x Super pancéřové pláty
  30x Pirátský žeton
  15 000x Vylepšená fotbalová munice
  150x Fotbalové torpédo
  26-501x Papírový útržek
  1x Kontaktní mina (PVP)
  15x Super pancéřové pláty
  25x Pirátský žeton
  10 000x Vylepšená fotbalová munice
  100x Fotbalové torpédo
  1 náhodný5x Papírový útržek
  4 náhodní2x Kontaktní mina PVP
  10x Super pancéřové pláty
  5 náhodných25 000x Vylepšená fotbalová munice
  150x Fotbalové torpédo
  Barrel Chaser denní žebříček
  MístoOdměna
  115 000x Vylepšená fotbalová munice
  500x Fotbalové torpédo
  15x Papírové útržky
  3x Regenerační dělo 3 stupně
  15x Pirátský žeton
  5x Akční klíč
  5x Atlantský akční klíč
  2-513 000x Vylepšená fotbalová munice
  400x Fotbalové torpédo
  12x Papírové útržky
  2x Regenerační dělo 3 stupně
  10x Pirátský žeton
  4x Akční klíč
  4x Atlantský akční klíč
  6-1011 000x Vylepšená fotbalová munice
  300x Fotbalové torpédo
  9x Papírové útržky
  1x Regenerační dělo 3 stupně
  5x Pirátský žeton
  3x Akční klíč
  3x Atlantský akční klíč
  11-209000x Vylepšená fotbalová munice
  200x Fotbalové torpédo
  7x Papírové útržky
  3x Pirátský žeton
  2x Akční klíč
  2x Atlantský akční klíč
  21-507 000x Vylepšená fotbalová munice
  100x Fotbalové torpédo
  5x Papírové útržky
  2x Pirátský žeton
  1x Akční klíč
  1x Atlantský akční klíč
  51-1005 000x Vylepšená fotbalová munice
  50x Fotbalové torpédo
  3x Papírové útržky
  1x Pirátský žeton
  1 náhodný10 000x Vylepšená fotbalová munice
  250x Fotbalové torpédo
  3x Pirátský žeton
  4 náhodní5x Papírový útržek
  2x Pirátský žeton
  5 náhodných1x Regenerační dělo 3 stupně
  2x Pirátský žeton
   
 3. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Odkaz Poháru pirátů – 3. fáze

  Jak funguje minihra Vystřelená kořist?

  Vystřelená kořist je mapa pro více hráčů, na kterou se dostaneš tak, že dáš panu Smytheovi papírové útržky. Při vstupu na mapu se tvé hodnoty vyrovnají tak, aby odpovídaly hodnotám všech ostatních hráčů, kteří vstoupí na mapu. V zájmu zachování takového spravedlivého rozdělení nebude možné během pobytu na mapě měnit nastavení.
  Jednou z možností, jak získat výhodu, je mít tyto předměty: Malá fotbalová horečka, Střední fotbalová horečka nebo Velká fotbalová horečka. Když vstoupíš na mapu, budou tyto předměty směněny za odpovídající bonusy, které ti navýší zásahové body, poškození působené děly, rychlost a šanci na vyhnutí se zásahu.
  Jakmile se ocitneš na mapě, musíš se spolu s dalšími dvěma hráči dostat z levé strany mapy k brance, která se nachází na pravé straně. V cestě ti však budou stát útočníci, záložníci, obránci a nakonec brankář. Ti se ti budou s využitím různých strategií snažit zabránit dostat se k brance, takže se připrav na spoustu útoků, výbuchů, zábran, prolomení a dalších manévrů!
  Jakmile se dostaneš k brance, mapa daného hráče se resetuje a ty získáš zpět část svého zdraví. Následně budeš mít příležitost znovu se dostat k brance. Každý hráč má nejvýše 5 možností dostat se k brance; poté se mapa ukončí.
  Měj se však na pozoru, protože pokud zemřeš nebo skončí časovač, přijdeš o šanci skórovat. Za každé dosažení branky získáš 1 papírový útržek. Pokud zemřeš nebo opustíš mapu, aniž by se ti povedlo skórovat, získáš zpět náklady na vstup.

  Jaké odměny lze čekat za umístění na žebříčku akce?
  Denní odměny za umístění na žebříčku skupinové mapy Vystřelená kořist


  Pozice

  Odměna

  1.

  · 15 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 500x fotbalové torpédo
  · 15x papírový útržek
  · 3x léčivé dělo 3. stupně
  · 15x pirátský žeton
  · 5x akční klíč
  · 5x atlantský akční klíč

  2.–5.

  · 13 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 400x fotbalové torpédo
  · 12x papírový útržek
  · 2x léčivé dělo 3. stupně
  · 10x pirátský žeton
  · 4x akční klíč
  · 4x atlantský akční klíč

  6.–10.

  · 11 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 300x fotbalové torpédo
  · 9x papírový útržek
  · 1x léčivé dělo 3. stupně
  · 5x pirátský žeton
  · 3x akční klíč
  · 3x atlantský akční klíč

  11.–20.

  · 9 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 200x fotbalové torpédo
  · 7x papírový útržek
  · 3x pirátský žeton
  · 2x akční klíč
  · 2x atlantský akční klíč

  21.–50.

  · 7 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 100x fotbalové torpédo
  · 5x papírový útržek
  · 2x pirátský žeton
  · 1x akční klíč
  · 1x atlantský akční klíč

  51.–100.

  · 5 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 50x fotbalové torpédo
  · 3x papírový útržek
  · 1x pirátský žeton

  1x náhodná

  · 10 000 ks vylepšené fotbalové munice
  · 250x fotbalové torpédo
  · 3x pirátský žeton

  4 náhodné

  · 5x papírový útržek
  · 2x pirátský žeton

  5 náhodných

  · 1x léčivé dělo 3. stupně
  · 2x pirátský žeton

  Odměny za umístění na žebříčku na konci akce


  Pozice

  Odměna

  1.–10.

  · 10x Hromový blesk 0. stupně
  · 15x Nadvládce 5. stupně
  · 10x léčivé dělo 3. stupně
  · Bonus Škorpión na 14 dní

  11.–25.

  · 8x Hromový blesk 0. stupně
  · 12x Nadvládce 5. stupně
  · 6x léčivé dělo 3. stupně
  · Gemini secundus na 7 dní

  26.–50.

  · 5x Hromový blesk 0. stupně
  · 7x Nadvládce 5. stupně
  · 2x léčivé dělo 3. stupně
  · Gemini primus na 7 dní

  51.–100.

  · 3x Hromový blesk 0. stupně
  · 5x Nadvládce 5. stupně
  · 1x léčivé dělo 3. stupně

  50 náhodných

  · 3x Hromový blesk 0. stupně

  5 náhodných

  · 5x Hromový blesk 0. stupně
  · Pirátská přízeň na 7 dní

  Jaké odměny mohu získat z lodí akce?
  Nové lodě národů (Itálie 2024, Německo 2024...)
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2 %), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, papírových útržcích, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2 %), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, papírové útržky, fotbalové torpédo, mince safanad nebo orichalcum. Zároveň bude mít také vzácnou šanci získat národní design NPC (např. Itálii vypadne italský design).
  • V závislosti na škodách, které způsobíš, budeš mít malou šanci na získání dílků národní skládačky stejného národa.
  Šampionát 2024
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2 %), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, papírových útržcích, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2 %), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, papírové útržky, fotbalové torpédo, mince safanad nebo orichalcum.
  • V závislosti na škodách, které způsobíš, budeš mít malou šanci na získání dílků národní skládačky všech národů.
  Cizí ponorka
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2 %), získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad, orichalcu, bodech akce, papírových útržcích, vylepšené fotbalové munici nebo fotbalových torpédech.
  • Hráč, který způsobí největší poškození (alespoň 2 %), obdrží vylepšenou fotbalovou munici, papírové útržky, fotbalové torpédo, mince safanad nebo orichalcum. Zároveň bude mít nízkou šanci na získání knížecího měšce s kořistí nebo královského měšce s kořistí.
  Zlatý střelec
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 2 %), získáš za odměnu BZ, perly, koruny, yulongské mince, mince safanad, orichalcum. Budeš mít také nízkou šanci na získání dílků národní skládačky všech národů a úrovní vzácnosti.
  Golem
  • V závislosti na škodách, které způsobíš (alespoň 5 %), budeš mít šanci na získání Katalyzující hvězdy.
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Odkaz Poháru pirátů – 4. fáze
  Jak funguje skupinová mapa Aréna smrti ?
  Aréna smrti je soutěžní multiplayerová aréna, kde jsou dva týmy po pěti hráčích.
  Všichni hráči budou vybaveni stejným designem lodi a jméno bude anonymizováno.

  Hráči nemohou používat špionážní funkci v aréně a jsou viditelné pouze pruhy HP a VP. Když hráč
  zemře, objeví se znovu s polovičním HP a VB, bez možnosti opustit arénu. Pokud se hráč odhlásí,
  není žádná náhrada.

  Hráči získávají body arény (AP) zabíjením protivníků, přičemž AP se uděluje za největší poškození a poslední ránu
  , poslední rána dává více bodů. Týmové body jsou součtem jednotlivých AP. Nemůžete zaútočit
  na vlastní členy týmu, ale léčení pomocí léčivé munice je povoleno a lze použít všechny akční předměty
  na své spoluhráče, i ty negativní. Každý tým začíná s 15 životy, přičemž pokaždé když některý člen vašeho týmu zemře o jeden život přijdete
  . Dosažení určitých bodových prahů zplodí monstrum z týmu protivníka, které může
  být napadeno oběma týmy o body.
  Zápas končí, když jeden tým nemá žádné životy. Hráči dostávají přehled jednotlivců
  výkon a účastníci jsou seřazeny podle jednotlivých AP. Tým s nejvyšším celkovým AP vyhrává. Je nutné dosáhnout
  minimální hranice, aby se tým kvalifikoval na odměny.

  Se 4 fází bude také otevřená Katalyzátorová komora.

  Jaké odměny jsou za hodnocení události?
  Denní žebříček skupinové mapy Death Fight:

  PoziceOdmena
  1.50 akčních bodů
  8 000 Vylepšené fotbalové munice
  2x Behemothova opravovací hůl
  2x Lehkovážnost
  1 den Mistrovských nástrojů
  2. - 3.40 akčních bodů
  6 000 Vylepšené fotbalové munice
  1x Behemothova opravovací hůl
  2x Lehkovážnost
  1 den Pirátské přízně
  4. - 5.30 akčních bodů
  4 000 Vylepšené fotbalové munice
  1x Behemothova opravovací hůl
  1x Lehkovážnost
  1 den Královského požehnání
  6. - 10.20 akčních bodů
  3 000 Vylepšené fotbalové munice
  2x Tritonova koruna
  1 den Královského požehnání
  11. - 20.15 akčních bodů
  3 000 Vylepšené fotbalové munice
  2x Krev národa Inya
  21. - 50.10 akčních bodů
  2 000 Vylepšené fotbalové munice
  51. - 100.5 akčních bodů
  2 000 Vylepšené fotbalové munice
  Hodnocení na konci akce:

  PoziceOdměna
  1.1x mapa Gemini
  5x Masivní kapitánská truhla
  3x Koláček štěstí
  6x Společník milosrdenství
  5x Taureauův amulet
  5 dní Cvičitel hbitosti lv 5
  2. - 3.1x mapa Ryby
  5x kořist astrálního povědomí
  2x Koláček štěstí
  4x Společník milosrdenství
  4x Taureauův amulet
  3 dny Cvičitel hbitosti lv 5
  4. - 5.1x mapa Škorpion
  5x Božský měšec s kořistí
  1x Koláček štěstí
  3x Společník milosrdenství
  3x Taureauův amulet
  3 dny Obránce commonwealthu lv 5
  6. - 10.5x Kapitánská truhla
  3 dny Cvičitel agresivity lv 4
  11. - 20.4x Kapitánská truhla
  5 dní Voodoo knněz lv 4
  21. - 50.3x Kapitánská truhla
  1x Koláček štěstí
  51. - 100.2x Kapitánská truhla
  2x Božský měšec s kořistí
  5 náhodných2x Božský měšec s kořistí
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.