Obsah voucherů (kódů)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 2/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kolibrík_SK

  Kolibrík_SK Rádoby autor

  Leo ešte som si spomenul chcel by som do kodu na jeden den sigma bonus aby ludia co to nekupuju vedeli o co prichadzaju hodí sa to lebo halowen sa blíži a sigmu si potom kupi viac ludí a budu potom citit vetšiu potrebu umriet :) pekný večer želá ja-pumu :)
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  přidám ji tam, ale tohle nejspíš neprojde
   
 3. Kapucín-ČR

  Kapucín-ČR Stálice fóra

  Ty něco bereš nebo jsi čistej?:DPlné moře boťáků a ještě jim dávej sigmu...Žádné vouchery,nic grátis!Ať platí holota pirátská!Ať mohou chudí Turci v klidu beztrestně botovat:eek:
   
  LUΞCKΞRS™ tohle ocenil(a).
 4. Aras_61

  Aras_61 Pisálek fóra

  Kapucíne ano beru kazdé ráno pul litru dobré nálady botaci mne nazajímaji ale vubec kdy by to brali tak to tak ani voják 5 by nebol v kodu se zamysli nad sebou divím se že ješte nekdo vubec reší botky :D
   
 5. Kapucín-ČR

  Kapucín-ČR Stálice fóra

  Koukám,že Tebe si koupili za pětkového vojáka.Smutné.Evidentně jsi nepochopil,že o to jim přesně jde.Něco jim předhodíme,tím jim zacpeme huby a bude klid.:eek:
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  zkuste se tu nehádat, k tomu není vlákno určené
   
 7. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Já bych bral občas v kodu nějaký ty měšce s drahokamy.
   
 8. evigtstark

  evigtstark Pisálek fóra

  Já bych chtěl dovolenou na Bora-Bora a nebo alespoň hodinky s vodotryskem. Místo aby jste byli vděčni ,že tu něco máte vymýšlíte co by se Vám hodilo ,já jsem spokojen.
   
 9. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Každý může říct svůj názor. Je i názor na děla za žebříčky v akcích. Pokud je názor slušný bude spolu s dalšími takovými předán a uvidí se. Je fakt, že například místo bašt v poukázce, které spousta lidí neocení, obzvláště když kolikrát v akcích získali lepší může být voják například na další 2 dny přeci, nebo nějaké safanad navíc a podobně.
   
 10. UnKnoW

  UnKnoW Perspektivní autor

  Zdvojovač truhel nebo glitzu
   
 11. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.