Obleva 2018 (23. 1. 2018 - 5. 2. 2018 ) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Lamaze20

    Lamaze20 Pisálek fóra

    Proč už nelze koupit akční klíče v černém trhu? Že by 2 krystaly za klíč bylo pro BP nepřijatelné! a pro hráče velmi levné :(
     
  3. ___Ellisse___

    ___Ellisse___ Zelenáč fóra

    Tak proč nedá BP klíče za perly ? Nojo, oni by vlastně na tom nic nevydělali jaj ....
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Klíče na trhu jsou, nicméně bohužel jak je u nich uvedeno je limit pouze 10kusů.
     
  5. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    už jsem se dlouho takhle nezasmál
    Co bude na konci akce s mými akčními klíči?
    Akční klíče budou vyměněny v poměru 1:1 za normální klíče k truhle.
     
  6. L.E*N.O.CH(CZ)

    L.E*N.O.CH(CZ) Zelenáč fóra

    Proč nemám vetší poškození sněhovou municí do kance?
     
  7. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    my co sme meli stesti ze sme se prihlasili hned na zacatku akce to nemusime resit, klice zakoupeny v tisicih,pac se ttakovej podraz dal cekat, spis sem cekal ze bp zvysi cenu a ne ze jej omezi ale coz :)
     
  8. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    po prihlaseni o 12:05 sa dala ľadova horiaca municia vymenit za 2000 + 1000 peral za 3000 ks teraz uz je to len za 1000..potlesk pre BP ..asi sa zlakli ze ludia si nakupia moc ľadovky a nebudu utracat € v platobke :)
     
  9. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, žádné větší poškození sněhovou municí při střelbě na kance se nekoná,takže pro mě je bohužel akce u konce. Hraju to totiž pár měsíců. BP má asi nových hráčů hromady :-(. Kry 2x na zkousku po 9 ocelových harpunách - výsledek 2x 8 mojo, prostě úžasné. To musí vymýšlet nějaký přiblblo,jinak to není možné.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
  10. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    no poškození sněhovkou u kance je větší fakt asi jen o 30 procent max.ale zase dává 6000 sněhovky,což tam člověk neprostřílý zisk z jednoho kanca cca 3000 sněhovky to není špatný,jinak ale nic moc z jelena jen 20 t perel ,beran je uplně o ničem,a u hada se zase pálí atomovkama
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zadání úkolu:
    "Uber NPC 7.000.000 alespoň Elegantní jelen zásahových bodů"
    Kdo to proboha překládá? Pan Google? Dobrej češtin :p:D:p
     
  12. *Majo*

    *Majo* Zelenáč fóra

    Myslím, že s tými kľúčmi by mohli niečo spraviť. Nie každý si môže dovoliť kupovať za €.
     
  13. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    Je dosť nefer že niektorí hráči majú aj 10k kľúčov a niekto si ich mohol kúpiť len 10
     
  14. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Jojo s těma klíčema to je nefer.) par lidi má 5k klíču a ty co chodí do prace , škol nema nic gratuluji BP .)
     
    mario13103 tohle ocenil(a).
  15. Lamaze20

    Lamaze20 Pisálek fóra

    Děkuji, 10 je 10, mno
     
  16. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Na tuhle akci jsem se těšil protože to byla vždy jedna z nej na krystaly.
    Střílej na NPC a sbírej ledovou munici,KRYSTALY a perly. V trhu je taky vše za krystaly tak se ptám kde je mám získat?
    Jinak akce celkem dobrá jen škoda že jsou klíče jen v platebce ..
     
    Naposledy upraveno: 27/1/18
    Kučim tohle ocenil(a).
  17. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Splnil jsem všechny úkoly a mám reputaci 276 a na další akci to chce 425 to je pro mě nereálné když mam malou loď. Bude nějaký úkol ještě kde bych to mohl nasbírat než potopit 150 mrzutých kanců? Děkuji za odpoveď
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Virgio, pakliže jsi splnil jak tvrdíš všechny úkoly měl by jsi mít každý den opakovací úkoly u obou zadavatelů.
     
  19. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Splnil jsem co to chtělo nevim jestli jsou další úkoly a kolik ale na další úkol to chce o 150 reputace víc a dělal jsem jen u té ženy ten druhý je celou dobu neaktivní nic tam nevidím za úkol. Podle mne jsem ještě nesplnil všechny úkoly jen pár ale na další úkol potřebuji právě 425 reputace a to teď jsem splnil všechny úkoly co to po mě chtělo ale 176 reputace při 20K dmg nejsem schopný dosáhnout. Není někde kompletní přehled úkolů abych se podíval ale vždy jsem splnil úkol ale žadný opakovací se mi nezobrazuje stejně jako u toho Sigurd Lungrend ten mi píše žádné úkoly. Jen se chci zeptat jestli je to správně a bohužel se už dál dostat nemohu pokud nepotopím asi 150 mrzutých kanců což je pro mě skoro nemožné.
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Virgio,

    seznam jednotlivých úkolů tu není, ale funguje to tak, že splníš určitý počet úkolů u jednoho zadavatele a po splnění určitého počtu reputace se ti otevřou další úkoly u druhého zadavatele. Některé úkoly se každý den opakují, to znamená že je splníš jeden den a druhý den jsou ti znovu k dispozici.

    Reputaci získáš buď přímo z úkolu, např.

    2018-01-30 20:17:35 Získal jsi 50 x Sigurd Lundgren .

    nebo sestřelením NPC

    2018-01-30 20:16:04 Získal jsi 5 x Sigurd Lundgren .
    2018-01-30 20:13:11 Získal jsi 1 x Sigurd Lundgren .
    2018-01-28 17:56:30 Získal jsi 4 x Sigurd Lundgren .
    2018-01-28 07:43:07 Získal jsi 9 x Sigurd Lundgren .

    podle mého názoru musíš nastřílet NPC nebo počkat vždy do druhého dne jestli se ti některý z úkolů nezresetuje, za ty je nejvíce reputace

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.