Obleva (19. 1. 2017 - 31. 1. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    akce skoro o ničem
     
  2. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak dostavam od 7 do132 bodu reputace a sem na 135 celkove asi chybicka jinak strepinovy dest a sutry na zasah zvysuji dmg
     
  3. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Chyba v tom není za urda je 1 bod jen za dmg a skuld s vernandi dávají 2 body za dmg a poslední ranu. V deníku je napsaný celkový počet bodů. Jen do žebříčku jsou body za dmg.
    Odměny jsou stejné jako loni jen spotřeba munice je vyšší protože lodím dali obranu a za pár dní toho bude jezdit po moři dost většině dojde munice
     
  4. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Neviem čo si stále sťažujete ?
    Voodo-úder je na ČT čím milo prekvapili a iba o 1 krystal viac ako min. rok...
    Jediné čo sa dá trocha vytknúť je že neviem k čomu bolo dobré dať obranu akčným NPC a trocha nedomyslené úlohy aby sa muselo nazbierať 300 reputačných bodov na 2.sériu, kto vie kolko bude treba na 3. a na 4. :)
    Inak akcia je super :)
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Do žebříčku jsou body za poslední ránu, ne za dmg. Za dmg získáváš body "reputace".
     
  6. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ach ty Lagy na Americe :((
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nechtěl jsem tím vůbec nic říct, jen si prostě myslím, že někdo začne hrát akci a rád má představu co střílet, co se vyplatí a co ne.
    Jestli se mu to vyplatí na krystaly na perly atd.

    např.
    při nákupu munice 270 perel /1 krystal
    při střílení Urd dutou 120 krystalů/hodina

    Nic víc jsem v tom nesledoval. Je viděl jak se toho hned někdo chytí, ale mě osobně moc reputace, DMG a ostatní drobnosti nezajímají, tak nějak to jde kolem mně. Zajímá mě jak si přestavit lodičku, čím co střílet a jak se mi co vyplatí/nevyplatí.
    Další co mě zajímá, že černý trh funguje a možná sled hraní, kde jak a kdy. o tom zde můžete diskutovat, ale pravděpodobně zde budete psát dokola to samé pro vás důležité.

    Že jsem "vyvolený" tomu se dá pěkně od srdce zasmát, ... někdo si řekne jj on ví kde vyskočí, ale to je hloupost, vždy má někdo z akce xx perel a někdo xxx, stejně jako např. z adm. Lucia někdo je u každé a druhý přijede vždy pozdě.

    Je velký rozdíl mezi děly, jaké při akci použít jaké nastavení, to je věc o které by se zde dalo psát, ale nepíše, pravděpodobně to každý zná, pro mě vždy "číslíčka" hodně znamenala, a hodně krát se mi to již vyplatilo a BP s tím nemá nic společného, všechny konfigurátory - konfigurace jsou jen mé.

    O akci již nic psát nebudu, aby to někoho zbytečně nedráždilo, ale vy máte jedinečnou příležitost se zde podělit o své poznatky ...

    pěkný den
     
    ™Žїђad₤o^ tohle ocenil(a).
  8. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Vždyť je to jedno na odměny v žebříčku stejně většina lidí nedosahne
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    v deníku mám 128 a 129 rep.bodů a na úkol potřebuji 300 a ukazuje mi to jen 130,evidentně se body nezapočítaly
     
  10. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    mna ta reputace ani moc nezaujima skor to ze neni munka.:) urdov je malo a kupovat urcite nemienim..mohla aspon ta snehovka byt v CT
     
  11. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Neviem Mirek, prečo chceš vedieť niečo čo už aj tak vieš. Na Odmeny a výnosnosť NPC sa tu aj tak nikto nepýtal, ale budiž...

    Takže malý tip na začiatok: Ako ste sa tu už mohli dočítať, tak eventové lode majú obranu, preto je nutné zvýšiť si šancu na zásah min na 130-136% (krátky rozpis 75% zaklad dela + 5% delostrelec + pušný prach (10%) + talenty (+5-7%) + opevnenie (+5-7%) + mazlíček (+10-16.5%) + drahokam na lodi (+7.5% -11%) + Booster naleštené hlavne (+10%) = 127.5% až 141.5% takže dážď črepín (+10%) ani brat v zbrani (+10%) nie je nutný... Alebo ďalšia možnosť pre tých čo majú level 21-25 tak nasadiť vojaka 1.stupňa ktorý má bonus +40% a +30 diel okrem iného...

    NPC Verdandi
    : 9.000.000 Hp - Odmena: cca 25-27k perál, akčná munícia: Ľadová, na perly celkom fajn, no vzhľadom k tomu že pri upgradovaní zo snehovky na ľadovku sa príde až o 1/3 munície a pár zlata tak nie je ale ani "extra ziskový"

    NPC Skuld: 5.000.000 Hp - Odmena: cca 55-65 kryštálov + 2500 ľadovej (+malá šanca na zisk 20k perál / 1xdračí oheň), akčná munícia: Ľadovo-horiaca, vrelo neodporúčam s ňou strieľať lebo je to jedna z najlepších munícií na boj, takže odporúčam skôr munície ktoré sú cenovo čo "najlacnejšie", tj. explozívka, vylepšená explozívka, upgradovaná explozívka alebo svetelná munícia

    NPC Urd: 1.000.000 Hp - Odmena: cca 2600 snehovej munície alebo 2000? ľadovej, akčná munícia: Výbušná, skôr by som odporúčal dutú pre lepší zisk lebo hlavne je to pre lode ktoré nemajú muníciu nazvyš, veľké lode so zásobami pôjdú skôr po predtým 2 menovaných NPC ;)

    A ohľadom diel odporúčam tie čo majú najväčší dmg, vzhľadom k tomu že munícia pri tejto akcii pôjde rýchlo dole. A to sú Devastátory, Kladivá osudu 4,3,2,1,0 alebo aj Voodo delá 4,3,2,1,0. Ohnivé búrky si môžete schovať tentoraz (max. tak na Verdandi - ušetrí čas)
     
    Naposledy upraveno: 21/1/17
    Mirek a kywa tohle ocenili.
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dedek1947CSA, kdyby sis to tu přečetl tak by jsi zjistil, že situace vypadá tak, že do deníku se píše kolik máš bodů po sestřelení. Nikoliv kolik jsi získal.
     
  13. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    lost connection???
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj LadyJane.cz, stačí si přečíst forum a zjistila by jsi, že má být restart.
     
  15. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    promin jsem tu 25 minut a stale nic...tak se hned nezlob a forum sem cetla jen tam nebyl cas...
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj LadyJane.cz, čas sice nebyl protože nebyl oznámen. Ale většinou je to důvod proč to poté nejde pokud není nějakej problém a to by tu zajisté psalo více hráčů. Nicméně restart právě proběhl a již by měla jít za chvíli mapa moře.
     
  17. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    SUPER PRACE BIGPOINT - Chces truhlit kup si klice za penize :)))))
     
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    uz tam jsou kliče i v trhu ale truhle nic moc samej prach a pláty
     
    dejdy tohle ocenil(a).
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    vyplatí se víc jet na mapy 21-25 nebo je tam poškození srovnatelné ?
     
  20. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Hmm přídáním event truhel se pro mě stal event z nezajímavého velmi dobrým :))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.