Obleva (14. 1. 2016 - 26. 1. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj oslík-ÇZ-ŨEĶ, prosím dle pravidel.
     
  2. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    před čtyřmi lety? děláš si ze mě srandu? před čtyřmi lety tady byly nejprovařenější akce typu Bomberbeee apod. tzn. akce jen na desing. provar minimálně 500% a bud to jsi měl desing a nebo si musel čekat na dalšího eventa.
    ..
    ale to se tady na tom chatu tolik nebrečelo :) já opravdu nevím. co by jste chtěli? full loď za jednu akci? jste normální? tahle hra bude mít za pár měsíců 10 let, a vy chcete všechno zadarmo? opravdu si děláte srandu? nebo máte jen špatnej den a potřebujete si zvyšovat vaše ega tady na fóru?
    NIKDE JINDE SI NESTĚŽUJOU!!!!!! kromě rusáků kteřím vadí že huginů jezdí hrozně málo.
    ..
    šul nul za tuhle akci:
    30 slotů na trámy (zbývá 20 nejdražších)
    5 talentů (39 - 44)
    5K orlího zraku z ker
    přes 1000 moja
    a asi 30 mega BZ :D
    ELB nepočítám, podle mého tam je nějaký bug protože mi to někdy přidá a nekdy ne .... :) (ale to si ověřte sami. nechci tu dělat nějaký falešný informace)
    __
    a teď ztráty:
    přes mega elity na sleipniry. (zes expl)

    tudíž si to spočítáme.
    5 talentů - 6K krystalů cca... = 1 400 000 perel
    1M elity = 500 000P (bez slevy - zesilena explozivka) + mám jí z truhel. tudíž se to nedá relativně počítat
    VŠE BEZ slevy, pokud přičteš slevu, stejně na tom neušetříte
    __
    tuhle akci beru podle svého hodnocení, prozože jsem byl chytrý na nakoupil jsem si před akcí 2,5 miliony sněhovky (i když jsem chtěl jen 500K, uklikl jsem se) tudíž je to na vás. ale ten kdo tuhle hru hraje delší dobu, tak ví, že na oblevu se sněhovky nedali koupit. tudíž bylo na váš jestli se budete modlit a nebo si jí našetříte už z tak brutální akce jako je zimní akce. zimní akce byla super ve všech ohledech a tahle to jen vyšperkovala do 100% na krystaly.
    ___
    mějte se a klidnej den na moři :)
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  3. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    to snížili odměny že dostávám jenom max 1 k ledovky z vraků?
     
  4. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Tahle akce je hlavne o krystalech. Clovek se na zacatku musi rozhodnout jestli chce mit o 10 talentu vic nebo se spokoji s tim že udela 1-2 talenty a vydělá trochu perel a tim pro nej akce skonci. Ja se rozhodl do toho investuji veskerou munici co na lodi mam ted premyslim jestli i protipancerovou mám ji 2 mega co myslite?
     
  5. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    to je na tobě. jestli válčíš nebo farmaříš :) protipancéřovka podle mě bude zase na narozeniny SF tak nevim :) ale krystaly jsou důležitý a munice se dá vždy koupit a nebo na ní vydělat
     
  6. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    MONOSTR SOUHLASÍM S TEOBU !!!! :) :)
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  7. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    • Doubleposting

    Tak až nebudeš bootovat, tak se semnou bav, chytrolíne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/1/16
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj F.Drake.cz, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu a také zbytečně dlouhým citacím. Děkuji.
     
  9. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    1. natoč mě, dokaž mi to, podlož mi to :) tvoje uplakané slovíčka sem do diskuze nepatří, a já se proti takovýmhle křivým obviněním budu bránit. mimochodem bavit se s tebou nehodlám nikdy.

    2. **luky** Jinak je to o štěstí :) někdy ti padne 2,3k někdy 800 :D (snad 2,3K byl max max)
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  10. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Zabil jsi monstrum. Jako odměnu dostaneš 32 zlatých cihel.32 Zlato
    2016-01-21 09:24:31Získal jsi 2095 x Ledová munice
     
    Monostr tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.