Obleva (14. 1. 2016 - 26. 1. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    Myslím si, že tato akce patří zase k těm, kde ti co jí udělali jasně dávají na jevo, že je to jejich byznys. Myslím, že je to nefér, když si nemůžeš akční munici pořídit za perly.
     
  2. toto je jasne kašlanie na hráčov a zdieranie ľudí, lebo ak chceš poriadne zarobiť musíš si kúpiť snehovku za peniaze lebo keď to budeš robiť ako tu vyššie nejaký hráč tak tu budeš 24 hodín denne a aj tak to nebude žiadna výhra. Spamätajte sa Ľudia !!!!!!!
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    souhlas s oslikem, vydělat se dá nádherně
     
  4. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    To braní ker na poslední ránu je na přaní boteru nebo jako odměna pro poctivé hráče ?
     
  5. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    chytri hraci si snehovou munici nasetrili o zimni akci,protoze vedi,ze vzdy o akci tani snehu,nejde koupit za perly :-D
     
  6. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Nerob si ze mě srandu, mám zkouškové, ještě 2 zkoušky chybí, tak se dost učím, nemám čas u toho sedět vela času a už jsem zarobil dost... Narozdíl od některých chodim aj spávat, a tak dlouho tu nebývám... Jinak ohledně akcí nechápu co tady furt brečíte, že se nedá zarobit...
     
  7. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Akci jsem hrál včera cca 2hodiny. .spatna uplne není ale jak tu někdo pise pokud nemá sněhovou z minule akce chce jsi to rozvrhnout. Pul akce sbírat munici (Hugino, kry)a az nafarmi)dostatek promeni bud za perle či krystaly.Ps: Oslík na to ze jsi tu psal ze máš jen admiralsky a 60 5lwl mas ledoveohnivou Velké dmg )fajn hru všem
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    no oslik nás krmí to všichni víme
     
  9. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Kde jsem psal, že mám jen admirálský + 60tky na 5??? Teď po možnosti upgradu 60tek mám 74 voodoo, 5 ohnivých bouří a zbytek 60tky na 5ce, full admirály nahazuju jen pokud střílím duťákama, před upgradem jsem ještě nějakých těch 60 admirálů měl, bo jsem neměl dost 60tek, tedka jsem nakoupil a dougradoval zbytek... :D
     
  10. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Kedy sa hodlate dat do poriadku zo Zuslachtenie ocelou (+75K HP)? Kupil som si to na 14 dni nie na 1...
     
  11. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    osobně si myslím že akce je výdělečná :) jde na ní vydělat jen musíte přijít na správný postup ! :) :) za mě palec mírně hore .. jsou jak perly tak i krystaly a pro každého je něco dá se i munice vydělat ... vy tu pořád jen brečíte že s každého eventu nemáte 100000000000000000000 K PEREL ATD ATD zajmalo by mě jak by podle vás měla vypadat akce........... :D :D :p
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Podla mna neni akcia aš tak zla len je strašne malo tych huginov. Aj ked sa mi nepači že davaju všetky akcie len na municiu s platobky. čo som mal 150k snehovej municie to som minul ešte včera a dnes už musim hladat huginy aby som si zarobil nejaku municiu ladovu.Tej som nemal ani 1kus. Mohly by dat konečne nejaku akciu aj na vybušnu municiu, ta sa da kupit aj v tržnici ked dojde.
     
  13. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    • Doubleposting
    Měním názor na akci je výdělečná akorát to chce ten správný postup jak už napsal ===Demon===ATA . Hlavně do začátku to chce hlavně prohodit talenty na harpunování den,dva harpunovat a máte munice habakuk a už to jen točíte . Pokud člověk dokáže používat rozum dokáže hodně na tom získat

    a hlavně je dost ker a npcček
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/1/16
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Silent_knight, prosím o dodržování pravidel. Děkuji.
     
  15. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Teda za půl hodiny harpunování 5k munice...no nevím jestli ty máš štěstí nebo já smůlu.
     
  16. Oslík neviem čo je u teba "Tak dlohuo tu nebývam" ale ak tu budeš 2 hodiny denne a budeš strieľať iba huginov tak tej munície veľa nezarobíš a o perlách a kryštáloch ani nehovorím, keď musíš ešte aj nájsť nejakého, potom zistíš že z tej akcie fakt nezarobíš skoro nič.
    Takže nič moc. A nikto tu neplače len hodnotím akciu.
     
  17. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Akce velmi dobrá, pro mě jako hráče co nemá ještě dodělané všechny talenty, tak super ! Perly jdou hodně do + a už jsem udělal 1 talent, takže si pořád nestěžujte...
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  18. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Tak to jsem tu samozřejmě víc jak 2 hodiny denně, ale taky ne 10 hodin jako někteří experti... Jinak jak píše Sandokan tak pro mě akce taky fajn, doupgradoval jsem zbytek 60tek (nějaké krystaly jsem sice měl předtím ale všechny určitě ne) a spravil jsem 2 talenty už (tedka mám 55 talentů).

    To s tím brečením nebylo zrovna na tebe, ale je tu hodně hráčů, kteří opakovaně akce jen kritizují, že se nedá skoro nic zarobit... Ti by potřebovali aby se přihlásili na moře a perly a krystaly by jim skákaly rovnou do kapsy... :)
     
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    oslik.. realne sa zarobiť na tejto akcii dá zarobiť ale nie je to ktoviečo v porovnaní so zárobkom s behe alebo pergom.. napr..to sa potom neoplatí nazývať nejakou akciou :p jedine preto že to trošku naruší stereotyp v hre čo je ale konieckoncov plus..
    tie obrovské zisky čo tu pár hráčov spomínalo tipujem pochádzajú za muníciu ktorá im ostala po minulej akcii a reálne zarobili možno pár desiatok tisíc perál... čo sa dá za pár hodín na behe nastrieľať dutou bez prachu v celku bez problémov
     
    Naposledy upraveno: 16/1/16
  20. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    za cca 4 hodiny harpunování jsem získal 25k ledovky,kterou jsem vyměnil za 23,5k perel. Kdybych šel na slunečku nebo střílet admirály Lucie,jsem na tom rozhodně líp.
     
    .sh!my. a †—Đrake®—† tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.