Obleva (13. 12. 2014 - 3. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, rýpat umí každý. Také by jste občas mohli pochopit, že jsme pouze lidé co chodí do práce a podobně. Oznámení jdu zrovna udělat.
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dik uz to viem tak dik moc
     
  3. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Poseidon ber to klidně jako rýpání, ale snad je vás v týmu víc a někdo z vás to sem mohl dát. Ono je těžký si nerýpnout když se mi změní střelba a na foru není ani po 6 hodinách v době mého příspěvku žádný info.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AZLAB,

    pokud umíš dobře anglicky a jsi na Seafightu 24 hodin denně, máš nejlepší předpoklady, aby jsi se stal jeden z týmu, máš pravdu je nás více, ale mě si můžeš rovnou škrtnout, anglicky bohužel neumím tak dobře, abych přeložil oznámení bez chyby a též chodím do práce na 12 hodinové směny jako kolega.

    Je to ve prospěch hráčů a to je pro mě nejvíce důležité ....

    pěkný den
     
  5. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Mirku, muzes prosimte nahlasit chybu s voodoo boosterem? Pridal mi jen 10 000 vb misto 35000 diky
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .sh!my., zkus prosím něco z ZDE, případně deaktivovat Voodoo opevnění a provést si ještě jednou kontrolu počtu voodoo jestli ti něco nevypršelo.
    Zkoušel jsem jednu z lodí a v pořádku funguje například:
    150000lod
    30000opevko
    5000paluba
    35000kámen
    30000mazlík
    5000elita (8level)
    35000booster
    290000 loď má
     
  7. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Ahoj Poseidone, diky za info, ale nez jsem koupil ten booster, tsk jsem mel 190t. vb a ted mam 200t a tabulka mi moc nepomuze, protoze nevim kolik dava 26eli lvl. ale mam to takhle: lod 26eli opevko nic (nevim jak myslis paluby ale mojo mam a 10 na 4 stupen) kamen nic (obrana), mazliik ZB, booster... tak jestli to muzes zpocitat prosimte. Diky
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj sh!my.,

    150 K základ
    Elitní level 25 a výše: +15 000 VB,
    35 K booster
    celkem 200 K

    mojo paluba a trámy na palubách jsou na HP s VB nemají souvislost

    podle toho co píšeš to máš dobře, pro snížení ti mohl skončit VB opravář 3 například z truhly, mazlíka si mohl přehodit nebo skončilo požehnání, je těžké psát, na loď Ti bohužel nevidíme.

    pěkný den
     
  9. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    chcel by som upozornit na to ze nefunguju mazlici nvm ci to je iba u mna mazel co pridava 10% prav. na zasah po vypnuti strelam stejne stejne ako aj ked ho aktivujem takze nefunguje ...taktiez knizky ale to uz tu bolo spominane myslim mohli by ste to dat skontrolovat prosim? mam podozenie aj voci % na stity mazel ten isty 10% prav.zas 10% na stity po prepnuty na mazla s 15% a 25k vb mi to robi rozdeil priblizne 200 hp z 500 co je asi moc na 5% skor mi to pride ze mazel posel smrti vobec nefunguje skusal som to vseliak dmg furt o tom istom stejne ako % na stity a tiez by ma zaujimalo od kedy je zmeneny dmg od npc ze nestrelaju stejny dmg co mi ani nevadi ale nikde som sa o tom nedocital
     
  10. Tady nic nefunguje hlavně že se fotěj jak dřepí na prdeli
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj lukas-reper1,

    to co píšeš je změna ve hře o které se dočteš zde

    pěkný den
     
  12. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    ahoj Mirku, diky za odpoved. Mas pravdu, neuvedomil jsem si, ze voodoo knez pridava taky vb. a ten mi prave zkoncil.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .sh!my.,

    díky za odpověď, jsem rád, že se to povedlo rozluštit :), jen příště bez zbytečné citace, na odpověď čekám a snadno si jí přiřadím.

    pěkný den
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    takze teras ten mazel posel smrti nema zmysel zapinat ci je zapnuty alebo vypnuty dmg davam furt stejne bez rozdilu ze by to alespon o trosicku daval ocastejic tie vysie rany ale trebars vypnem opevko sextant uz ten rozdiel je hned vidiet stejne to mam pri bratovi v zbrani vypnem mazla a daju mi miesto neho brata a rozdiel je ihned vidiet ....asi mi ten mazel nefunguje miesto neho teras mam aktivovany phobosa ten alespon funguje :)
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj lukas-reper1,

    záleží na tom kolik máš úspěšnost zásahu, ta byla záměrně snížena, vím jak to funguje a souhlasím s touto změnou, je celkově výhodnější pro hráče až 5%, prvky podobné této změně jsou tady již déle, např. bratr ve zbrani a naleštěné hlavně u mě nefungují již více měsíců nastavení je individuální u každého hráče u tebe již nemá vliv u mě také ne, ale u slabších hráčů ano. Celkově jde říci, že u všech dovedností/schopností jsou stropy a přes ně se nedostaneš, ale můžeš toho využít v jiné části, přesně jak popisuješ.

    Není nad to, si to umět spočítat :) ...

    pěkný den
     
  16. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    Bohužel každý si to neumí spočítat :)
    Nemyslím sebe, je mě to šumák :)
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Akce se nám pomalu, ale jistě blíží ke konci (naštěstí, protože střílet skoro 2 měsíce stejný event je opravdu paráda). Již na jejím začátku jsem se ptal (přesně 13.1.) jak je možné, že ve FAQ je uvedeno, že body do žebříčku akce jsou za největší škody, ale ve skutečnosti jsou za poslední ránu. Do dnešní doby nedošlo ani ke změně udělování bodů na moři, ani ke změně popisu ve FAQ, ani nebylo podané vysvětlení na foru. Rychlost, jakou BP reaguje na podněty, nápady a dotazy hráčů je opravdu neuvěřitelná (a prosím CM, aby tu nepsaly, že byli jiné, podstatnější problémy, které muselo BP řešit). Odměny za žebříček budou udělovány, přestože soutěž neproběhla podle předem daných pravidel? Odpověď od BP prosím aspoň do letních prázdnin, děkuji.
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, jen tak pro otázku co by jsi chtěl za vysvětlení pakliže ho já nedostanu :( . To rovnou si pak mohu dělat oznámení jak se mi zlíbí a též nebudeš spokojen. O tom, že by nedošlo k vyhodnocení žebříčku taktéž žádné oficiální vyjádření není. Tudíž by vyhodnocení mělo proběhnout.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já vím, že nemůžeme dostávat oficiální informace od vás. Info musí být od BP. Ale já přímo na BP spojení nemám, to se odehrává vaším prostřednictvím zde na foru. Ale kolikrát jste se na to ptali? Odeslal se jeden dotaz a to je vše? Nebo to urgujete?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ptali jsme se víckrát, bohužel se nezlob přesné interní postupy nemohu zveřejňovat. Ale poskytnutí informací už ve výsledku bohužel nezáleží na mně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.