Obleva (13. 12. 2014 - 3. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, já doufám, že nějaká náhrada bude ale zatím nemáme oficiální vyjádření uvidíme v pondělí.
     
  2. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidon - Mě to připadá trochu divné . My na serveru Globální Asie o tomto problému hovoříme delší dobu než vznikl globálně . Připadá mě to, jako by to bylo uděláno úmyslně - aby se mohli popř. odškodnit všichni a ne jen jeden server . Jako kdyby ten co odškodnění bude dávat měl svoji Lodku na jiném serveru než na Globální Asii. Jen říkám svuj názor - nebot je divné , že se do této doby se souvislostí server a odškodnění nemluvilo - až ted v Globálu. Sry úpřímnost. :D
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, ale já neřikám, že bude odškodnění pouze v to doufám, zatím žádné oficiální informace nemám. A co se týče Asie já tam bohužel žádný problém při hraní nezaznamenal ani nikdo jiný a i tak jsme ho předávali :(. A úmysl to opravdu není všichni jsme z toho pěkně řekněme slušně naštvaní.
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon neni vidiet že v BP bi boli nejak naštvany. toto keby boli moji zamestnanci a takto sa to stale .... tak maju padaka skor ako bi začali
     
  5. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidon - jo , naštvaní jsme i my - koho by to pořád bavilo , pořád dokola psát jedno a to samé . Já chápu omezené pravomoce z Vaší strany , ale nechápu BP - tím co v poslední době vytváří . :D A odškodnění ? Uvidíme teda no. :D
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, uvidíme došlo k ukončení bojovky a má dojít k vrácení nějaké situace viz dnešní oznámení, takže doufám, že to bude alespoň jako dřív a ne toto.
     
  7. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Je to lepší - myslím to sekání ve hře atd . - aspon u mě na Globální Asii. :D
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak uvidime či s tym niečo spravia po reštarte
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak gratuluji bp uz se mi to neseka protoze se nemuzu 20 min dostat na more ani na g3 ani na g5
     
  10. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    reSTART
     
  11. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    aha dik
     
  12. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    BP .. nevydalo :D nečakane
     
  13. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    stejně to nepomohlo furd seto seka
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ty ich technici to čim dalej tym viac kazia. Ved nech si na to najmu niekoho čo to ovlada a spravi im to
     
  15. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Po poslednim restartu se nemohu přihlásit na moře - tak děkuji BP . To jste se vyznamenali. :D
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, přetrvává ti problém stále? Nyní už by ti mělo jít nalogovat. Po restartu se stává, že to někdy trvá.
     
  17. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidon - ano , na Globální Asii na moře se nemohu přihlásit , na jiném serveru bez problému . Kašlu na to , už mě došly Nervy , pro dnešek vypínám , mějte se , Ahoj.
     
  18. ........

    ........ Pisálek fóra

    Píšem z mobilu. Stále to seka? Tak isto?
     
  19. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Zdravim vospolk..no zase prišiel som logol som,,skusil som a tak som zase aj odlogol..tak to vyzera že zrušenie bojovej akcie nepomohlo jedine čo by tu mohlo pomôcť je asi vratenie Stupen metamorfozy spet na 4 STUPEN ..tam asi niekde bude pes zakopany inak neviem asi tu už ani vyhanač diabla a svetena voda nemaju narok niečo spraviť..Hold smola asi bude najvyšši čas to tu ukončit..
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, ano bohužel se o tom ví, neproběhlo bohužel jenom zrušení akce ale vrácení více částí. Nicméně na problému se samozřejmě pracuje dál.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.