Obleva (13. 12. 2014 - 3. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Spitfire°mk°5°, prosím o psání bez zbytečných vulgarit, které za prvé nic nevyřeší a za druhé ani sem dle pravidel nepatří.
     
  2. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    • Uveřejňování nepravdivých informací
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/1/15
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Canabis-cz, přestaň tu prosím uveřejňovat nepravdivé informace děkuji.
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poseidon lenže oni to sú pravdivé informácie :D bigpoint pokašľal hru a nedal ani žiadne stanovisko či sa s tým vôbec dačo chystajú urobiť... a istotne žiadne odškodné nedajú
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, to že je problém nyní s hrou je pravdivé to ano, ale celkově je to nepravdivé protože to není plán. Jestli dojde k nějaké kompenzaci uvidíme, já doufám, že ano.
     
  6. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    :D AKCE k ničemu ještě seto nedá hrát BP se překonává
     
  7. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Zdarvim vospolok..No myslim že tuto šaradu od BP by bolo zapotreby ukončit ,mam na mysli bud bojovu akciu alebo event ale myslim si že ked začala akcia šlo to v pohode a ked začala bojova akcia totalne sa to poebotalo...Tak prosim zodpovednich Verbeiu a Team nech už niečo s tim spravia a ne sem vypisuju nezmysli..Už konečne konajte nevydite že su hrači nespokojni dokedy to mame trpiet neschopnost programatorou alebo su taky arogantni tí čo sú za to zopovedni ked si nevedia priznat poražku a radšej to zrušiť ako tápť v tme.!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, toto bohužel kdokoliv z teamu neovlivní i žádost hráčů o zastavení akcí se předávala dále. Nicméně asi to daný problém nevyřeší, jinak by to určitě udělali.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nejde jen o vyřešení problému se sekáním, ale jak jsem psal už v diskuzi k bojové akci, tak jde o to, že za žebříček akce Obleva jsou odměny a podmínky pro hru nejsou takové, jaké by měli být. I žebříček Oblevy by měl být zrušen a odměny neudělovány. Nebo, po odstranění problémů, žebříček znovu spuštěn od začátku.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, to už nezáleží bohužel na nás nemyslíš :(
     
  11. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Gery napisal si naporote pravdivo lepšie by som to ani nenapísal..Myslim že by sa maly zodpovedni k tomu aj tak postaviť a zrušiť to , ako píšeš pravdu povediac nemam ani chuť ist na more. Išiel som bojovat z enemakom zapol som si štíty začal strielať a po asi 4 ranach som si všimol že mi ani lod nevystrelila a ani sa mi neaktivival štit a mal som 150k wb fuč,tak vlastne som išiel glo chybou BP a jej akcii lebo enemakovi ostalo 35k HP ked ma utopil ..A ešte k danej akcii Obleva hrač ktory za 3 dni spravyl 110 virgo a 4 rakou si pobehuje po mapach a vysmieva sa všetkym asi si tie virga nakreslil,ked sama Verbeia mu kontrolovala lod a ban nedostal..
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, jak zde již bylo oficiálně psáno, hráči nyní byli banování za munici. Banování za svitky atd teprve bude probíhat.
     
  13. sewses

    sewses Perspektivní autor

    hej ale odmenu ktoru by mal teoretycki dostat niekto iny dostane on a potom ta odmena zanikne takže myslim že je to umysel od bp ako ušanovat odmeny..najskor nechaju nech vyhraju hračy čo podvadzaly potom ich zabanuju a odmeny zrušia s ich zabanovanim precizne myslenie kolegou z NDR xaxa
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, bohužel vše má nějaká interní pravidla a o těch mi už nerozhodujeme. Také se nám nelíbí aktuální situace nehratelnosti. Ale my hru nemáme ani možnost opravit ani zkusit zrušit akce což jsme samozřejmě předali dál.
     
  15. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Tak poseidone ak si sam hrač sea,tak myslim že tež maš nazor o momentalnej situacii..tak im napiš nech si ti chytraci idu zahrat ale sam velky hans abo kdo je majitelom..a nech nam potom napišu svoj nazor na hru a danu situaciu..a ne že sa s tim neda nič spraviť..neda sa nič spraviť KED SA NIEKOMU nechce a evydfentne sa im nechce s tím nič spraviť..tot môj postreh :mad::mad::mad::mad::mad::mad: čiže nemaju zaujem a ani sa im nechce a ved je vykend tak NDR oddycha
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, zbytečné se tu vyjadřovat ano jsem také hráč sea a aktuální situace se mi nelíbí a ani žádnému z dalších teamů, ale zase vidím i reakce z druhé strany, že se snaží. Jen bohužel problém se nedaří vyřešit. Oni jsou si vědomi dané situace, kdyby to tak nebylo mohou rovnou napsat hra je v pořádku to nikdo netvrdí. Bohužel nezbývá než vydržet.
     
  17. tinka.t

    tinka.t Pisálek fóra

    Dobrý den,pokud si dobře pamatuji,tak se nikdy hra o víkendu nedala dokupy,když bylo něco špatně,krom chyb které byli ve prospěch hráču,takže tohleto opraví až po víkendu.Takže si počkáme do zítřka,až příjdou do práce.
     
  18. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    kdyby se snažili tak to vypadá jinak
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud se snaží a nejde jim to, tak ať to zabelej, vezmou si lopatu a jdou dělat něco užitečnýho. No a na jejich místa ať vezme BP někoho, komu to půjde.
     
    .sh!my. tohle ocenil(a).
  20. sewses

    sewses Perspektivní autor

    hola ..takže pozrel som,logol som ,vydel som ,odlogol som snad zajtra..treba si to užiť a kaziť si peknu nedelu nema vyznam :D:D:D:D:D takže ešte dotaz za tu nehrateknos mi predlžia o tie dni čo sa to neda hrat BS ,ELB a aj Kryštalovy dar ???asi tak velke kulove tak tu nepiš prosim že sa snažia ..aj sa sem tam snažim na WC a nekedy to proste nejde,tak to necham na neskor asi to tak nechavaju na neskor aj oni:p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.