Obleva (13. 12. 2014 - 3. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Měli by jste opravdu opravit výskyt všech eventových lodí !!! na jégra jsme čekali přesně 1 h 24 minut to je opravdu jako šílený ! a hugini se také moc často neobjevují cca po půl hodině to je na takový počet hráčů také velmi málo. Doufám že dojde k nějaké úpravě ?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚,

    požadavek byl předán, jestli dojde k navýšení více neovlivníme, vyskyt je náhodný, někdy vyskočí na mapě 3x po 10 minutách a někdy za hodinu, chce to štěstí a hledat.

    pěkný den
     
  3. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    DObrý den chci pozadat take o zvisení npc.!! cca2h a nasel jsem jen 1hugina ted poranu sem mysell že to bude lepsi ale 1h jezdím a nic.(
     
  4. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    On je nějakej event? Kdyby nebyly na moři kry,jak bych to poznal? Zadny akční NPC nejezdí.
     
  5. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    jezdí ale málo
     
  6. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    dobry den neslo by pridat vic akcnich lodi je to slabota poradne nejsou videt na mori
     
  7. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    a jeste neco neslo by aby body z npc bylo zas na dymic jak to bylo o zimni akci a ne posledni ranu
     
  8. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    • Vulgarita
    dalši akci EDIT omg bp boduje ZASE :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/15
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fakír-črc, vyvaruj se prosím používání vulgarity, která na herní fórum nepatří viz pravidla.
    Ahoj všem jak jsme tu již psali já i kolega žádost na navýšení se předávala hned první den, ale výsledné rozhodnutí už nezáleží na nás.
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    ako hľadať 2 hodiny jeden event nie je nič moc radsej nech znizia odmenu v krystaloch na 1/2 alebo 1/3 a daju ako to bolo pri zimnej ze naskocil jeden za druhym ...
     
  11. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jezdí málo,jelikož ideál pro BP je,rozhádat zbytek lidí,co se neztihlo nakrknout při předchozím picání,apriori kradení slepic...war na celým globále a mezi všemi,to je voda na kola nenažranosti BP...a tím,že dají minnimum eventů,toho bezproblému dosáhnou
     
    †—Đrake®—† a benjik6 tohle ocenili.
  12. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor


    Víc doleva. To je moooc:DD
     
  13. .thundercat

    .thundercat Pisálek fóra

    Neoplatí sa hrať.
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja som sa už na to vykašlal neoplati sa mi hladat Tieto akciove NPC. radšej si strielam lodky na 11-14 mapach a ked padne admiral lucia tak strielam radšej tie. Možno ked daju večši vyskyt Jogmurdov tak to začnem strielat ale aj to pochybujem, nechce sa mi strielat Jogurtov pre priživnikov
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    já teda nevim, ale jsem spokojenej
    včera jsem cca za 3 hodiny hraní vystřílel 650 krystalů s nákladem 0 jen ten cas, když to tak pujde dal budu spokojenej

    12:27 proč z trhu zmizela ledová munice?
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  16. Gabča

    Gabča Pisálek fóra

    Dobrý den, můžete mi prosím sdělit kam po mimořádném restartu zmizela z černého trhu ledová munice. Opravdu skvělá akce, málo eventů a teď je není ani čím střílet. Server Asie.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to není jen server asie ))
     
  18. .ReXoNa.

    .ReXoNa. Pisálek fóra

    Kam asi zmizela. Začne bojová akce, kde dali do paymentu hořící ledovku a zrušili ledovku z černýho trhu, aby se nedala vycraftit. Tudíž si jí musíš koupit v paymentu. "BIGPOINT LOGIC" :D
     
  19. Gabča

    Gabča Pisálek fóra

    tak to radši nebudu hrát než abych si něco kupovala v platebce
     
  20. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Mozeš mi napisat co som podla Teba porusil ????
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.