Obleva (13. 12. 2014 - 3. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ptal jsem se na chatu CMka, ale odpověď jsem z něj nedostal, takže to zkusím tady: 1. jorm a sleip nedávají BZka, je to chyba nebo úmysl? 2. ve FAQ k akci je uvedeno: ... Body do žebříčku získáte za způsobení největších škod libovolné ze tří výše uvedených NPC akce. ... Body do žebříčku jsou ale ve skutečnosti za poslední ránu. Jak to tedy má být nebo bude?
     
  2. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    trapna akce skazí naco přídou
     
  3. naky333

    naky333 Rádoby autor

    jezdi toho malo hovada lakomy jsouto
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  4. cskomando

    cskomando Pisálek fóra

    Měl bych dotaz, zůstanou vylepšené munice ledově ohnivé koule i po akci ? nebo také roztají díky, zda mám do toho cpát perly nebo ne.. a pak by to všechno zmizelo..
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    cskomando máš to všetko napísané vo faq.. ľadová munícia sa roztopí ale ľadová ohnivá zostane
     
  6. cskomando

    cskomando Pisálek fóra

    Nezapomeňte! Ledová munice roztaje 6. února! tak jsem asi slepý kromě tohohle se tam nepíše o ohnivě ledové munici ale tím líp dík
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    FAQ:
    1. Kdy roztaje ledová munice?
      Ledová munice roztaje 6. února ve 12:00 (CET). Žádná jiná munice neroztaje – pouze ledová!​
     
  8. cskomando

    cskomando Pisálek fóra

    Jo dobrá, asi bude chyba teda u mě, já to smetl všechno do jednoho pytle pod název ledová tak jsem byl na vážkách díky pokud to tak je :)
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak vyborne kotlik stale nefunguje 60 nejdou vylepsit i kdyz akce mela byt do pulnoci higuina sem hledal pul hod a ted uz se ani nedostanu na more bp fakt nikdy nezklame jinak jogurt 72 krystalu slepice perel jako o zimni akci higuin 1000 az 1500 ledovky
     
  10. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    kywa pisi tri munuty po tve prispevku a na more jsem se dostal v poho .-)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, bohužel oficiální vyjádření k této situaci opravdu nemáme, ale předám dotaz dál.
     
  12. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    To je takova akce neakce ne? jezdim tu 3 hodiny a nepotkal jsem zadneho Jorgunmaderra. projezdil jsem asi 4 mapy a potkal jsem jednoho sleipnira a jednu skupinku, co prave sleipniry strilela. Nechcete dat vedet tem chytrakum, aby ten vyskyt lodi zase trochu upravili? Pripada mi, ze maji velky problem utrefit ten spravny pocet lodi.. Kdyz vezmu napriklad zelvy atd. Ted je to sice naopak ale porad spatne.. Diky
     
    ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚ tohle ocenil(a).
  13. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Menej tých event NPC ste ani nemohli dat.. :/
     
  14. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    njn BP boduje :D ZASE
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím, kde hrajete, ale na GE3 má první v žebříčku akce už přes 5k bodů, takže někde eventi jezdit musí :p:p Ale bohužel někde jinde, než jezdím já.
    Poseidone, děkuji za aspoň takové info.
     
  16. naky333

    naky333 Rádoby autor

    GE2 ma už 12400 bodu
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, eventy jezdí, ale bohužel jich není opravdu zas tolik. Takže jde o to kdo má štěstí. Nicméně jsem předával dále žádost o navýšení počtu. Ale následné rozhodnutí už neovlivním.
    Nicméně v tuto chvíli je možné ještě dělat 60 libráky.
     
  18. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    To je akce a těch npc ... člověk neví kam dřív skočit :D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon opravte oznam :Body do žebříčku získáte za způsobení největších škod libovolné ze tří výše uvedených NPC akce. dava to iba za poslednu ranu
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, už jsem to tu psal. Předávali jsme danou situaci dále. Čekáme na vyjádření jestli dojde k nějaké opravě a nebo pokynu změny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.