novy system piratskyh hodnosti

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem kacenka1986, 5/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ahoj
    neda mi to abyh nenapsala. tak konecne nam pridelili z5 piratske hodnosti ale co to ma bejt?
    spadla sem z zlateho korzara na kormidelnika, takovej stribrnej mesic s pidi kytkama dole, spadla sem snad o 6 hodnosti .....
    1) hodnost se vypocitava z jednoho serveru? z megaserveru nebo ze vseh serveru?
    2) jak sou tabulky i kdyz nektere polozky se nezapocitavaj do hodnosti proc ? tak je tam zapoctete taky? kdo kolik ceho zabil a poskodil a tak
    3) ktem tabulkam tam probehl nakej reset, proc ne u vseho? neco se jede od nuly neco ne? tam je nejakej deni reset? mohly by treba vymyslet ze kdo vte tabulce bude u nektere na prvnim miste bude nosim pod nickem nakej titul, treba zabijak monster, nicitel ostrovu a tak
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Myslím si, že už nyní je to až zbytečně moc komplikované. Žebříček a hodnost jsou ve výsledku 2 rozdílné věci i dříve to bývalo na hlavní stránce pod 2 rozdílnejma bodama.
    Nevim jakej máš namysli reset, jak je vidět vypadla barva fontu, kde se určuje období za jaké to sleduješ. Ale rozhodně bych toto neřešil za mě je hodnost k ničemu protože nikomu nic nepřidá, ale nelze se vždy zavděčit všem, tak jako X hráčů nadává, že nemá hodnost je zas další spousta co nadává naopak, že se opravují takového pro ně kraviny než aby se opravovalo něco podstatného.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hodnost se přepočítává denně podle postupu uvedeného pod hodností a počítá se jen ze tvého serveru.
     
  4. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Kdy tak hodnost je stejnak k ničemu.. tak co rešíš...
     
  5. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    darku m co mame vse na max, lvly, dela jen 6tkove svetoborce,zkazy ,a naky basty uz nemame co tunit :) krom bodu z boje a hodnosti
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bývávalo Leo, kdysi, dneska jsem na to koukal a hodnoty hodnosti se mění průběžně celou dobu hraní, podle toho, jak se mění příslušné hodnoty u hráče (BZ, EB, BB atd.)
    Souhlas s Poseidonem - hodnost je k ničemu. Kdysi dávno se mi povedlo stopit hráče se zlatou lebkou a měl jsem z toho pomalu druhé Vánoce, dřív hodnost něco znamenala, i když nic nepřidala. Dneska už bohužel hodnost znamená jen to, kdo si nabotuje víc BZ, EB atd. :-(
    PS: jen malý dotaz k novému výpočtu: chápu dobře, že "Trhlina" znamená nejvyšší vlnu, kterou tam hráč zvládnul dokončit?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Přesné informace nemáme, ale dle toho co se píše v tom přehledu tak je to přesně jak píšeš. Můžeš zo zkusit ověřit i u sebe jestli tam máš 30.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano, co se týká hodnoty "Trhlina" tak se počítá nejvyšší dosažená vlna.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Se změnou výpočtu hodnosti změnili i to, že už se nepočítá jen ze tvého serveru, ale z celého mega serveru. Tomu samozřejmě přitpůsobili i počet jednotlivých hodností.
     
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    jediný co BP zajímá je ,špatný obsah balíčku , divím se , že to ještě někdo je schopen koupit, nejdou brát úkoly na repku , ty trofeje bych udělal tímto tempem za 6 let po 20ti , to je bomba , hlavně když nejede platebka ve prpospěch provozovatele , milion resetu , toto se nehodí hrát natož za tohoto stavu ještě platit, boteři jezdí pořád , ty kecy si nechte od cesty .
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nech si tu laskavě ty narážky. Jaké informace máme takové dáváme. Tak jako máme od provozovatele nastavená nějaká pravidla atd a podle nich se jede. Já osobně se rozhodně nečekal, že tento postih botery zastaví, ale je to prostě pokus. Úkol na reputaci nejde myslím ten poslední, ale kdo používá klienta a prohlížeč nemluvě o tom, že je hodně hráčů na prohlížeči udělá "většinu".
    A platebku si myslím, že nemá smysl řešit. Psal jsem to tu kolikrát hodně lidí se cítilo, že jsem je označil za kdo ví co protože kupují balíčky tak to nemá smysl řešit. Tvrdil jsem to předtím a tvrdím to stále proč by někdo s něčím spěchal když i tak získává spoustu peněz z balíčků, boostrů a podobně.
    Nemluvě o tom je zas na druhou stranu jasné, že není cílem aby každý hráč měl vše hotové kdo ví jak brzo to by pak neměl co dělat. Stejně tak jako je na tobě jestli budeš dělat reputace po 200 za den a nebo po 400 reputacích.
     
  12. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj dnešním restartem jsem přišel o 24 milionu bodu do hodnosti kdy bude navracení zpátky děkuji za odpověd ...
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Super otázka bohužel ti na ní nejsem schopen odpovědět. Aktuálně jsi druhý hráč, bohužel zde nemáme informace o tvé lodi, tudíž jsem předal informaci, že máme také jedno hlášení. Poté záleží na BP, zdali zhodnotí, že je situace v pořádku či nikoliv. Nikdo zde nevidí o jaké šlo body. Bohužel v rámci výpočtů kde došlo k zavedení klesajího výnosu atd je situace taková, že k nějakým ztrátám během dne může dojít.
    Osobně za mě je tento výpočet nevhodný protože akorát bude zatěžovat hru jako další grafické pro mě kraviny.

    Jen dodám vyzkoušej projet například Trhlinu. Jelikož tak jako se projevuje klesající výnos došlo zároveň v rámci patchday k resetu trhliny tudíž do výpočtu místo například 30 máš 0 a podobně. To vše udělá své.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Na vypocet ma vplyv ako trhlina tak aj postih. Skus si prejst trhlinou a mozno ziskas body spat. Mne osobne sa hodnost nezmenila akurat som prisiel o cca 5 milionov bodov
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Panebože, to je zase paskvil. Ať už nic nevymejšlej. To se nám teď bude měnit hodnost několikrát denně, paráda. Zrušte ty hodnosti, stejně jsou k ničemu.
    Přihlásím se, mám stříbrnou placku (včera bronz), po cca 10 min hraní mi do klesajícího výnosu skočí 0,1, takže 3 - 0,1 = 2,9 a hned mám zase bronzovou placku.
    Včera jsem měl Trhlinu 30, dnes mám 28, upozorňuju, že jsem na trhlině asi 3 dny vůbec nebyl.
    Kdy se bude resetovat Trhlina do hodnosti? Počítá se vždy poslední Trhlina nebo nejlepší Trhlina za nějaké období? Jak se počítá klesající výnos?

    Upraveno: Po další půl hodině už mám zase klesající výnos 0 a mám stříbrnou placku, ó bóže.
     
    Naposledy upraveno: 7/8/21
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel kdy přesně nebylo dáno. Reset proběhl včera v rámci patchday tudíž pokud jsi na ní nebyl měl bys mít 0 a měl by být jednou týdně kdy přesně asi budeme muset vysledovat. Osobně bych byl také pro zrušení, jelikož je to zbytečné zatížení hry. Což je vidět i v samotném prohlížeči, kde mám po nalogování tu největší a během chvilky spadne na nějakou co bych měl mít. Ale v prohlížeči to trvá déle než v klientu.

    Ale bohužel jak vidíš zde, ale i herní podpora by to mohla potvrdit je dost hráčů, pro které je tento prvek moc důležitý. Nicméně ta hodnota může být také chyba. Já mám na trhlině tedy 0 od včerejšího resetu.
     
  17. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Pekná komédia,jeden deň mam 11 mega bodov hodnosti druhý deň mam 8 a skočim o hodnosť vyššie a za 3 hodiny my spadne hodnosť o 200k a spadnem znovu nižšie :d edit ,táto hra do roka skonči
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevim kdys prováděl jednotlivé kontroly. Ale během včerejšího dne došlo navečer k resetu trhliny. Tudíž se spoustě hráčům změnila hodnost někteří přišli kvůli tomu o body protože ve výpočtu přišli o nějaké číslo 1-30. Poté došlo ke změně, protože někteří si trhlinu nahráli zpět. Ale je razantní změna, že se již hodnost nepočítá jednou za den, ale dá se říct každou vteřinu proto může hrát mít chvíli takovou hodnost a chvíli takovou. Je to prostě změna položky co za mě je k ničemu a akorát zatěžuje hru, ale pro spoustu lidí důležitá. Ale rozhodně to neznamená konec hry. Prostě, tím, že se řeší celý MS a zároveň změna probíhá živě tak se prostě hodnoty budou měnit. Za mě je to věc spíš pro botery kteří budou držet bota v rozumné době aktivity.
     
  19. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak to riadne domrvili.Kedze mna thlina nebavi a nejazdim ju tak mam smolu .Lepsie povedane kdo nenakupi maximum rozsireni do obrany tak nema sancu30 vlnu spravit alebo len z maximalnou stratou za lvi hradby a superplaty plus krv inia z platobky.Cize nema sancu mat vetsiu hodnost .Nabuduce tam asi pridaju polozku do hodnosti pocet zakupenych platobnych balikov,tak ako to dali do sezony mince za nakupene bokorove truhlice.Cim dalej to ide dolu vodou. :):):)To je hnuj velebnosti .Kam sme to dojeli? Jdu blejt :):):)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jako vše v této hře je o tom kdo jak umí nastavit loď a co proto se rozhodne dát. Kdybych to bral tak jako ty tak už dávno nehraju protože nic nedokážu, jelikož většina Seafightu nakoupí každej druhej balíček a má díky tomu nejlepší děla a super obranu atd.
    Každej má stejnou možnost je čistě na něm zda se rozhodne si koupit nějaký z balíčků a nebo si řekne stačí mi to co mám a dám peníze do něčeho užitečnějšího.