Nový systém detekce botů / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj martin0007, komunikace s podporou je čistě tvoje soukromá věc a na herní fórum opravdu neplatí viz pravidla. Pomůže ti případně právní oddělení na které tě podpora odkazuje.
     
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    uz by bolo asi na case keby to tu niekto zamkol myslim si stale sa tocite do okola ako pes kolo horucej kase a nikto to tu neporiesi toto forum stejne funguje ako lamparen , len sa kludne stazujte my na Vas z vysoka ....
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    :D dobru priklad a snad nespokojnot hracou na forume ako pisu davaju vedet otom aj tam hore ab yvedel iaky maj u hraci na to nazor a hlavne ake su tu chyby atd ci treba zalozit tema s hlasovanim ?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, ale ono informace o chybách se předávají viz oznámení, že oprava s informací o vyskakování nebude bohužel opravena. Samozřejmě nic nebrání tomu udělat nějaký rozumný návrh. Ale mějme na paměti, že se jedná pouze o názor, nápad... to neznamená že bude realizován okamžitě či vůbec. Už je to pouze na provozovateli poté. A i kdybychom to nedělali my jak si kolikráte někteří myslí jsou i další teamy a ti jedou dle stejných pravidel a předávají problémy, nápady... dál.
     
  5. Blaník

    Blaník Zelenáč fóra

    tak zdá se to jenom mě,nebo je teď na mapách o 10% víc autopilotů než bylo před supr čistkou BP :D...BP potřebovala patrně vyřešit přetíženost servru,jelikož platícím,leč bůtujícím hráčům programky nešlapali tak jak měli a dokonce je někdo,kdo byl skutečně u lodi občas i stopil,tak nakrkla poctivé,leč neplatíci hráče a hned je na mapách volněji :D...bravo BP;)
     
  6. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    jj je jich víc jenom se BP vysmívají, ale maj co chtěli
     
  7. Nero_morteová(Cz)

    Nero_morteová(Cz) Zelenáč fóra

    jo jo lidičky, taky mě to potkalo 14 ban jen jsem na to čuměl,je vidět že když něco BP opravý tak to stojí za to.
    V 90% to nefunguje ba je to ještě horší.
    Já jsem myslel že tohle je svobodná hra že může člověk hrát i 2 dni v kuse (když je bez práce) podle chuti ale to jsem se přepočítal.
    Stílím si NPC vydělám zlato ,nechám se opravit a jdu na jídlo mezy tím a co jse nestalo vrátím se z oběda a odpojeno .
    Moc děkuji BP zato že hráči který chcou hrát tak jim to umožní.
    A nejsem sám kumu se to stalo slyšel jsem že dostal i 10 kluk který si tu hraje a neví ani co je nějaký ***.
    BP si myslí že udělal SUPER mašinku na hladání botů ale mi co tu hrajeme víme jak na tom je .
    Myšlenka je to pěkná akorát kdyby to fungovalo a nedávalo to bany náhodně,ale je to BP tak vlasně čemu se tu divíme.
    Já už vím že odemně BP NEUVIDÍ NEUVIDÍ ani jednu korunu a myslím že nebude sám.
    Kdyby jim fungoval server při hře a eventovi tak by jim i hráči poděkovali.
    Ještě pár dní a možná se podívám i na vodu když budu mít náladu ale nebudu radši hrát víc než 5hod. v kuse aby si mě jejich seper mašinka nespletla s botem :)))))))))))))))))
     
    martin0007 tohle ocenil(a).
  8. martin0007

    martin0007 Zelenáč fóra

    Což o to 14 dní nehrát vydržím, nic jinýho mi ani nezbývá.Jde o to že sem nikdy nebotoval.
    Ale měl sem hromadu duší z akce které sem samozdřejmě kvůli banu nestihl vyměnit za desing
    a ostatní akční předměty v černém trhu...
    Jinak odemně už neuvidí taky ani korunu, o tom žádná...
     
  9. Blaník

    Blaník Zelenáč fóra

    poučení z toho plyne,plať a botuj trest tě mine :D:p:D
     
  10. CZ.NIGHTWISH.CZ

    CZ.NIGHTWISH.CZ Zelenáč fóra

    no i ja jsem na tom stejne 14dni na vodu nesmim za nic jen že jsem hral víc než asi považuji za normalni:) duse jsem nevimenil a tet je dalši helloween akce a ani tam si nezahraju:)přitom synaček dnes potkal na moři dve lode ktere jezdily jen poklady a nevšimaly si i když do nich palil.byly dost vytuneny všema palubama a soplak s kocabkou je mohl střilet neni to divny?:)no pokud ovlada lod počitač tak ne:D
    za mne osobne pokud jsem si koupil perle a uvažoval o premku tak tet mne to nenapadne nejsem si jist že si zas nejakej program od bp nevzpomene že jsem dal malo a nesmim jezdit permanentne:) to bych nevydejchal. a s tim že se mam obratit na pravniky,neumim nemecky ani mluvit ani psat a než to dojde do nemec je po akci a co ja chudak zmužu a takovych je nas tu bohužel plno
    jen dalši prachy vyhozeny za poštovne a nervy dekuji za takove jednani u bezplatne hry:)
     
  11. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jasný..kácejte na ně,každá hra má své pravidla,tady prostě musíš platit a výměnou můžeš botit,tak ty pravidla prostě příjměte a do německa pošlete dlouhej nos;)
     
  12. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    bany dostavaj jen ti co maji ten *** jen tak stahlej.
    Ten kdo si zaplatil za ten program od tvurce programu tak je u BP primluven a nedostane nic :)
     
  13. pekelnik30

    pekelnik30 Zelenáč fóra

    problem je ze nemam ten program nemam žadnej bott a ban jsem dostal taky už at je 5 kurna:)
     
  14. johanka30

    johanka30 Zelenáč fóra

    Chtela bych vědět proč dostavaj ban lide co ani neví co to ten *** je.hra me bavila ale když si jen na nizkejch mapach střílím npc tak to sem myslela že to nevadí.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj johanka30, jedná se o skript od provozovatele hry, který provádí vyhodnocení na základě nastavených stavů.
     
  16. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    • Doubleposting
    dobre rano vospolok chcel by som nahlasit tohoto hraca co botuje na mape 6/2 uz druhy den a nebol mu prideleny ziaden ban ani zablokovanie uctu :☠ɔoɯı☢ʇƞɐ☢dᴚıɯɐ☠[ρт].

    mam aj video natočene na mobile ako botuje na 6/1
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/14
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ahoj dankol k tomu pridaj id hraca a server kde hraje a mozno by bolo lepsie to napisat na podporu
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankoll, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla. Co se týče prověření hráče, ano opravdu bude nejlepší jak píše lukas-reper1 spolu s doplněnými informacemi poslat tohoto hráče na podporu s žádostí o prověření z důvodu podezření na používání botů.
     
  19. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    myslite si čo chcete ale môžte mi veriť že žiadny script nieje
     
    *Jack-Sparoww*cz tohle ocenil(a).
  20. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Neaktívna diskusia, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.