Nový systém detekce botů / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CaptainDraeke

    CaptainDraeke Zelenáč fóra

    ona žádná detekce nikdy nebyla a nebude.BP sotva dokáže udržet hru v provozu,natož aby ti její IT zázraci vykoumali detekci na prográmky...vždyť to sami vidíte na moři,je plné autopilotů,lodí vyskakujících ze svitků nesmyslně střílejících do všeho..:rolleyes:...pusťte to z hlav.BP opět lže ;)
     
    Sirael tohle ocenil(a).
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    CaptainDraeke detekce už je .čo nečitaš forum ? BP neklame už detekovali-----neplatiacich hračov.už ostavaju iba platiči.Otazka je kde to skonči? či zabanuju menšich platičoch alebo to pojde až po TOP 100:))
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  3. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    suhlasim a arrow neviem koli comu by nemala byt komunikcia s podporou hry zverejnena ??? nech si len kazdy precita ako to funguje !!!!
     
  4. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Si si nato aj odpovedal, preco sa nesmie zverejnovat (nech si len kazdy precita ako to funguje !!!) :D
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pravidla byla nějak nastavena a tyto pravidla nastavil provozovatel hry. A nám nezbývá nic jiného než je dodržovat.
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mozna ze udelaj bug i na VOP a pak bude sranda :)
     
    Sirael tohle ocenil(a).
  7. CaptainDraeke

    CaptainDraeke Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    Musíš jen to co chceš...

    :p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/14
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím si, že podpora je od toho, aby odpovídala na dotazy hráčů a pomáhala jim řešit jejich problémy. Ne právní oddělení, ale podpora. (Kontakt na právní oddělení jsem mimochodem nikde v tiráži nenašel, ale možná jsem se přehlédl.) Hrajeme v Čechách a na Slovensku a máme svoji podporu. Ta by měla, aspoň podle mně, každému hráči vysvětlit, za co dostal ban - tehdy a tehdy jste použil ten a ten program. Pokud hráč nesouhlasí, pak by mělo přijít na řadu právní oddělení. Udělovat ale tresty a ani neříct za co, je trochu mimo mísu, minimálně z hlediska slušného chování a jednání. I policie vám řekne, za co platíte pokutu a za co vám berou body. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by někdo platil pokutu a policista mu neřekl za co. A odkazovat hned na právní oddělení někde v Německu? Já osobně umím německy možná guten tag a zwei mal bier a takových hráčů tady bude určitě víc. Proto by centrálu měla kontaktovat podpora, která je s ní přece neustále v kontaktu, a podpora by hráči měla sdělit, co se stalo, že nemůže hrát.
    Ale stejně se jen dozvíme, že takhle je to nastavené a bla bla bla a v podstatě kromě Boha s tím nikdo nic dělat nemůže (osobně si myslím, že s BP nehne ani ten nejvyšší :p).
     
  9. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    Když se tu řeší právní oddělení, tak se tam asi obrátím, dneska mi banka zablokovala kartu, kterou pravidelně platím balíčky do hry. V bance mi řekli, že ji mám trvale zablkovanou kvůli BP, protože jim unikly v Německu z databáze informace( asi všech hráčů kteří platí kartou) Nikde na foru není zmínka ani omluva ani nic, odškodnění asi taky nebude, ale BBP už ani korunu !!! naštěstí mi poslali novou kartu, kterou BP už neuvidí( z ní ani korunu)
     
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CaptainDraeke, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
    Ahoj Geralt64, pořád dokola to mohu psát. Pakliže má podpora nějaké instrukce jak má reagovat tak podle nich reaguje. A pokud podpora napíše, že ban byl za detekci používání programu tak si myslím, že to odpověď je. V tiráži kontakt je. Ano není tam psáno přímo právní oddělení, ale jak ti dle mých informací podpora odpovídá napsat na právní oddělení písemnou formou na adresu společnosti BP.
    Ahoj milhaus, nezlob se, ale nemohu tu poskytovat nějaké vymyšlené informace. Bohužel žádnou takovouto informaci nemám, pakliže máš nějaký takovýto problém zkus se obrátit na payment podporu. Dáš klasicky podporu a vybereš problém s platbou.
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    :D smichu :D ach nic nenadelame
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Máš pravdu Poseidone, odpověď to je, ale ne taková, jakou by hráč očekával. Ještě jednou použiju tu policii. Když tě policie chytí, tak ti řeknou přesné místo, datum, čas, hodinu a o kolik si jel rychleji nebo jaký jiný přestupek si udělal. Kdyby mi policajt řekl, že jsem kdysi jel rychle, tak bych taky asi platil nechtěl a snažil bych se zjistit podrobnosti, stejně jako hráči, kteří dostali ban.
    A s tím právním oddělení a adresou společnosti BP - pořád ještě si myslím, že by hráč měl dostat informaci, za co ban dostal. A tuto informaci by měl dostat od podpory. Ale proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě. Tím, že se musí hráči obracet přímo na centrálu, se postup "reklamace" hráčům tak znesnadní, že se na to někteří vykašlou. A o to tu možná jde :(
    PS: a mimochodem, Poseidone, odpusť si svoje "Ahoj Geralt64, pořád dokola to mohu psát. ... " Já nejsem tupounek, kterému něco musíš říkat 100x a stejně to nepochopí. Já vím, že vy zde na foru, ani podpora, pravidla nezměníte. Já jsem jen psal svůj názor, jak si myslím, že by to mělo fungovat.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ale vždyť je to pravda. My tu dokola píše, že je to nějak nastavené a my to neovlivníme. Pravidla jsou nějak nastavena provozovatelem hry a my je musíme dodržovat. Já chápu, že se Vám tato reakce podpory nemusí líbit, ale je to tak nastavená. Když už jedeme teda přes tu policii, jestliže policista dostane zákaz od svého velitele se k probíhajícímu vyšetřování vyjadřovat a případné zájemce má poslat ke svému nadřízenému tak přesně to udělá i když by třebas rád udělal něco jinak.
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    poseidon geralt to myslel kdyz ten dotycny neco udela vzdy mu reknou do podrobna co ty tu pises o lidech kteri s tim nemaji co docineni a nemaji pravo vubec mit tyto informace proto kdyz napisu na podporu a zeptam se proc kdy jak ma odpovedet proto tehdy a to a ne posly si na pravni oddeleni potom to znamena ze podpora tu vlastne nemusi byt a muzem psat jen do nemecka kde ti lide co to delaji maji jedini pravo neco sdelit a timpadem ani podpora nevi proc ten ban mame a za co a kdy tak to muzou aspon napsat slusne bohuzel nevime o co se jedna napiste si provozovately nebo nekam a ne hrozit hned banem atd..
     
  15. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    kdyby jste měli nějakou detekci tak to tu vypadá jinak, až mi někdo napíše jaký nepovolený program jsem použil ,aniž jsem si třeba vědom budu hledat chybu u sebe , ale vy nic nemáte a rozdáváte bany loterií. když chcete někoho obvinit bez důkazů je to podvod a ten je taky proti pravidlům, proč my je máme dodržovat a vy si je upravujete podle toho jak se vám to zrovna hodí.
     
    losos tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj MAXTONS, ale já ho chápu, ale ty se snaž zas pochopit mě, že podpora má pokyn reagovat tak jak reaguje. To není z její hlavy. A to, že má podpora k tomuto pokyn nyní takový neznamená, že se hráčům nesnaží radit na ostatní herní otázky ne. Nelze házet vše do jednoho pytle. Nevím kdo ti hrozil Banem, ale vem si, že budeš na té podpoře sedět ty a budeš mít také stanovené nějaké pokyny co uděláš porušíš je? Jak budeš nadšený když ti bude neustále dokola psát X... hráčů a stále bude chtít vysvětlení i přesto, že jim dáš to které máš a i přesto, že by jsi jim řekl něco víc tak nemůžeš.
    Ahoj Paradentoza, to, že už jsou pravidla daná tak jak jsou žádný z teamu neovlivní. A bohužel i já se jimi musím řídit ať už jako hráč, taktéž pravidly pro svojí funkci. Samozřejmě jsme u toho nelíbí se mi pravidla mám 3 možnosti buď nehrát, či se obrátit na provozovatele hry s připomínkou a nebo je respektovat.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já ale Poseidone nepsal, že chci nějaké vysvětlení. Já psal svůj názor, jak si myslím, že by to mělo vypadat. Rozhodně jsem nečekal reakci typu: Proboha, další tupounek, tak mu to vysvětlím po 101. To jsem si nezasloužil :p
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, taky já tě nenazývám tupcem, jen prostě ono jedna věc je představa hráče a druhá, jak my jsme dostali nastavená pravidla.
     
  19. ***tom**CZ

    ***tom**CZ Zelenáč fóra

    tak bany rozdany hracum co nedavaj penize do hry a ostatni si vesele botujou dal kde je spravedlnost
     
  20. martin0007

    martin0007 Zelenáč fóra

    • Uveřejnění soukromé pošty s podporou
    EDIT
    Nikdy jsem neměl žadnej program ani *** ale nejhorší je že až tě příště opět detekuje ten jejich skvělej systém tak už to bude permanentní ban.
    Tak mi někdo řekněte proč bych měl posílat peníze do hry když mě pak mužou kdykoliv dát ban na pořád a bezdůvodně?
    Podpora: Toto je konečné a neměnné stanovisko podpory hry, která se víc nebude k Vašemu BANu vyjadřovat ani ho řešit.

    A nikdo ti nepomůže.Podpora už vůbec né.
    Tak nějak strácím motivaci, chut a smysl dále hrát.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/10/14
    pekelnik30 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.