Nový systém detekce botů / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ADM_Blade.tak to maš pravdu.jenže to nikdo nevidi,anebo ano ale děla že ne!!!
     
  2. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Takže opět zklamání.Jsou zabánovaní hráči,za chyby které vytvořil BP a boteři si jedou dál.Proč tedy nemá ban BP který to způsobil.Za chvíli se budou hráči bát přihlásit,protože už přitom může být chyba BP/už to tady bylo/Poseidone a ty se už vzpamatuj a nemel tady nesmysly.Pokud chybu ve hře vytvoří BP nemůže za ni být hráč zabánován a nebudu polemizovat o tom,zda ji využívá vědomě či ne.Jsi tu pro hráče a dlužíš spoustu odpovědí,kdy jsi prý něco urgoval u BP.Jinak jak znám tvoje odpovědi tak ti hned píšu,že do týmu nechci a komplet český tým by měl zauvažovat o tom proč tam vlastně je
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ironmaiden61,

    citace: ... nemůže za ní být hráč zabanován...

    možná by nebylo špatné dřív než zde začneš poučovat kolegu nebo mě si přečíst VOP, které jsi dobrovolně podepsal, jsou to jen vytržené kousky, ale takto jsi s nimi souhlasil.

    8.3 Výpověď z důležitého důvodu
    Společnost Bigpoint nemůže smlouvu zachovat mj. v následujících případech:

    pokud uživatel poruší zákaz využívání chyb v programování (bugů) (viz odst. 1.2 výše)

    1.2.10 Zneužívání programových chyb k osobnímu prospěchu je přísně zakázáno. Nalezené chyby by měly být neprodleně ohlášeny na příslušném fóru nebo prostřednictvím IRC či e-mailu.



    a protože si též představím tvojí odpověď, pravidla jsem opravdu nepsal, ale platí pro mě stejně jako pro tebe a budu se jimi řídit, pokud ne přijmu trest. Máš pravdu není o čem polemizovat, výpověď = ban.

    dobrou noc
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau no těch chyb už tady bylo proboha hlášeno za ty roky mnoho tak se tady prosím neohánějme nějakými VOP.,že se mají nalezené chyby neprodleně hlásit na foru,když nepomuže ani podpora.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, nejde o žádné ohánění, pravidla jsou dána pro všechny a kolega dal z nich výňatek s danou skutečností pro hráče ironmaiden61, že možné to je. A bohužel ano podpora případný problém opravit nemůže to je snad jasné, to může pouze provozovatel hry. Podpora samozřejmě stejně jako celý team předá nahlášené chyby dále s žádostí o opravu. Jak již zde bylo několikráte psáno, stejně jako hráč má stanovena určitá pravidla, taktéž podpora má určitá pravidla stanovená provozovatelem jak v čem postupovat. Kdyby si každý dělal co jak chce kam by to došlo. Ano chápu, určitě se spoustě lidí nelíbí, že neustále jezdí dost boterů a zabanovaných bylo málo, ale nezbývá než doufat, že se podaří plán naplnit co nejdříve.
     
  6. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no já jen doufám,že BP splní plán na 100%.Apropo,tvuj kolega se oháněl VOP,to mi nevymluvíš.:D:D
     
  7. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    bug (chyba ve hře)
    Ve většině her co jsem hrál bylo využití chyby trestáno banem,tady na sea můžete poslat id,fotku nebo video ale pro ně to není důkaz a nikdo se tím zabývat nebude.
    Už před 5 lety jsem psal na podporu že hráči máji větší dostřel,vidí mě když mám světlo atd
    A už pár let je hromadu stránek kde ty nepovolené programy najít ale zaráží mě že programátoři bp reagujou až po 5 letech co běží tyto programy.

    Poseidone já věřím že na některé programy je to obtížnější ale spíš se tím nikdo až tak moc nezabýval:mad:
    A to že to odskáčou účty na kterých nikdy žádný boot nejel ani bych se nedivil však bp nám nic dokazovat nemusí já nechci vědět na jakým principu ten program běží ale zajímá mě jako ostatní hráče co když mě bp Neprávem zabanuje má vůbec cenu psát na podporu odpovím si sám nemá.

    Spíš mě zajímá proč bp nereagovalo o hodně dřív stačí projet pár videi a diskuzních for a některé ty programy vypadají jak kdyby je dělal někdo kdo makal u bp a ještě si na tom přivydělával:rolleyes:=(tohle je můj osobní názor)

    Když mám dvojnásobek a poštěstí se tak za den se dá nasbírat 100k perel a 1500 mojo úplně v pohodě,co když za den udělám 5 a více svitků tak ten program mě pak vyhodnotí jako hráče co používá nepovolený program,sripty atd. a dostanu ban samozřejmě asi ne ale u bp je všechno možné.

    To že Podpora má svoje pravidla ano ale dost omezené.
    Bp může nabrat lidi každého na jeden server kteří budou dávat permanentní ban to by zmizeli ti největší booteři ;)

    Bigpoint zaspal dobu tím že nic nedělal,a nejhorší že i když hráč upozornil na využívání bugu nic se nedělo a hříšník nebyl potrestán,proto psát na podporu že někdo používá nepovolený program nemá cenu.Bud hrát a smířit se s tím a nebo hrát jinou hru.
    No necháme se překvapit jak to dopadne.
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tvl a teras ked bude chyba ze kazdy bude sutit o 50x viac a nebude sa s tym nic dat robit a aj sa to nahlasi co nemame hrat mame to vypnut a pockat kym to opriavia aby sme nevyuzivali chyby v hre? keby to tak fungovalo tak sa ani prihlasit nemozem sak tu je chyba za chybou bug s munici,pri nejaky akci byl bug s hocijakou elitou a munici jak se na bug prislo ? strelal som dutou prisiel enemak prepol som na elitu a uz som vyuzival bug a nevedomo a pritom mi to uberalo dutu municiu takze som nemal bojovat alebo hned vypnut hru a keby v tej dobe to detekovali tak by som za nevedome 10 ran elitou dostal ban ?tato hra je bug seafight je bug je to chyba nikdy sa tato hra nemala narodit len omylom sa stvorila urco tuto hru zacinali delat z fidlera urco kdyby neexistoval fidler tato hra nikdy neni stvorena :) sak najvecsi bugeri na tejto hre su ty co ju sami stvorili :) pred rokom nebo jak byla chyba kdyz si si koupil 200 otroku tak si strilel kazdu pol sekundy :) takove chyby tu byli a jeste budou a mi za takove chyby budeme prichazet o penize nedavejte do toho prachy je to finta uz to vim proto menili VOP a to oznameni ze jak bude detektor doladenej tak uz nebudou vyztrazne 14 dnove bany finta je v tom ze das do toho prachy a pak bum ban a za nic a nemusej nic resit ani se vyjadrovat k tomu
     
  9. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Ahoj, na G3 jsem cíleně hlásil asi 20x hráče [moc] mociño 30532851, král boterů a během roku, co ho hlásím, NIC. Věřím, že je to VIP a BP na něj nesáhne. Je to jak v hospodě, přijde tam 5 lidí, dělaj bordel (porušují pravidla), ale příště je přivítáte zas, páč tam nechá velkou útratu. [moc] mociño 30532851 za poslední rok neměl ban, není den, co bych ho nepotkal. Až ho vykopnete ze hry, budu tleskat
     
  10. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Osobně vůbec nechápu proč bp vůbec dalo nějaký oznámení místo toho aby v tichosti tento systém spustilo a pak pouze oznámilo výsledek. Toto beru jako info pro botery aby přešly na nejnovější verze botovacích programů. I když kdo ví třeba to byl záměr ....
    Kdyby bp chtělo něco proti boterům dělat tak není problém navštívit fora (která není problém najít) zabývající se botovacími programy a zde daný program stáhnout a pak podle něho vytvořit scrip který by odhalil jeho používání ve hře ...
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, není až tak pravda bohužel některé programy nejmenované se ošetří hůře a některé ano se dají řešit tak jak píšeš, ale bohužel programů je velké množství a program se postupně doplňuje a upravuje.
    Co se týče oznámení na fóru to sem bylo dáno až po spuštění programu a to z důvodu, že se začali lidé ptát proč mají BAN a co se děje a podobně. Jelikož jsou přeci jen hráči co si hledají informace na fóru z tohoto důvodu došlo k vložení oznámení na fórum.
     
  12. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    BP s tím něco začalo dělat,ale pozdě.Boty se vyvíjejí rychleji než program na jejich odhalení.A jestli BP říká program tomu,že napřed chybu vyrobí a potom za ni hráče banuje je ubohost.Jinak mirku,citaci VOP máš vytrženou z kontextu.Ono tam taky stojí,že hráčům umožní plnohodnotnou hru,což se neděje.Byla tady vspomenuta Vánoční akce/rok si nepamatuji/.Při přihlášení to vždy dalo odměnu z adventního kalendáře.Ten kdo toho využíval/vědomě/o odměny přišel,ale zabánován nebyl,protože to byla chyba BP.ono toho tady funguje moc málo bez chyb programátorů BP,takže ban může dostat každý a nebude vědět zač to je
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ironmaiden61,

    ano máš částečně pravdu, je to vytrženo z kontextu, také to byla jen reakce na to co jsi napsal o kolegovi, takže by jsi se mu spíše měl omluvit, než zde psát zase o jiném problému, kdyby měl každý hráč, který kdy využil nějaké té chyby ve svůj prospěch ban, tak tu nikdo nehraje, ikdyž zde všichni píší jak hrají poctivě. Já osobně pochybuju, že někdo dostane ban za nic a hráči kteří používají několik lodí na to aby botovali, je smutné, zdůvoďňovat to tím, že to dělají všichni .....!!!, každý by jsi měl uvědomit, že hráč který vydělá 6 M perel za měsíc, víceméně zmenšil výdělek všem hráčům právě o těch 6M v jeho okolí a tady ho jste ještě schopný ocenit.

    možná bys nevěřil, kolikrát jsem byl už svědkem toho, kdy si hráč stěžoval na ban, proč on když všichni ostatní botují dál a na základní položenou otázku "A botoval jsi ?", mi nedokázal odpovědět, ano můžeš namítnout stejné tresty pro všechny, ale je to stejně dětinské, jako když mi přijde dítě domů ze školy a řekne mi že tu pětku dostal každý.

    ano společnost se mění dříve dostalo dítě rákoskou, dnes dostane učitel ...

    aby to nebylo opět pochopeno ve špatném směru, jen doplním, že hodně boterů a bugerů si stěžuje že právě oni ...
    a přitom tady každý den čtu od vás, střílí do mě 60K i přes štíty, jezdí 2 rychleji má dostřel větší atd.. - nejčastější reakce na toto je, ale já už to měsíc nepoužívám....

    podle mě by jsi měl každý zamést před vlasním prahem...

    pěkný den
     
    -Šneček- tohle ocenil(a).
  14. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    přestaňte vytvářet chyby a my je nebudeme využívat, starejte se o to aby byla hra hratelnější,
     
  15. Podle mě se to na forum dalo tak pozdě jako všechna jina oficialni oznameni :D akorat ted to mate jako dobry duvod (y)
     
  16. pekelnik30

    pekelnik30 Zelenáč fóra

    myslim si osobne že to bylo mířeno na nahodne hrače kteří moc nepřispivaj do bp kasy a boteři co jsem si všiml jezdi dal:)jinak si nevysvetlim že muže normalni lod mit 250000 vodoo a 200000 bz a stžilet do me salvy po 2_3 sekundach po 35 -40 tisicich no a ty co to hraji poctive sou tet trestany za to že nemaj prachy
     
  17. Dzahlo70

    Dzahlo70 Zelenáč fóra

    Presne ukazka toho jak ty co botovali na behe cely rok(ze iscariot a ctverec z CZ 3 global 3 )tady nejvic kritizujou .jestli muzu teda rovnou poprosit o provereni techto dvou hracu,kdyz se nam tady tak hezky pripomeli do tematu.Dekuji :)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/14
  18. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Na Behe? Zajdi na oční :)
     
  19. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Poseidone, nesnaž se mluvit zasvěceně o věcech kterým nerozumíš. Problém je v tom, že hromada schopných programátorů u BP skončila před X lety, při změně majitele a tím i strategie firmy. Pokud mám program (nebo vir) tak na něj dokážu vytvořit obranu nebo detekci . To je ta nejjednodušší věc, která se na fakultě učí již v prvním ročníku. Problematičtější je zapracovat to do systému, ale i tak - 1 programátor - 1 detekční program - 1 den. Ale kde není vůle BP , tam ani programátor nic nezmůže. A věř tomu že vím o čem píšu, kamarád dělal před X lety u BP.
     
  20. Ty si jaky mudry :D lidska zavist nezna meze :DD
    Btw: piše se ''Z'' CZ3
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.