Nový systém detekce botů / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    bug je chyba daj si to do prekladaca
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ved pišem mal iba jednu palubu naviac , nemal dve a nemal ani mojovku a ni požehnanie. strielal tolko čo ja . ja som mislel že potom začal strielat eli municiou. až teraz ked som nad tym rozmyšlam tak som pochopil že 50000 nemohol davat žiadnou municiou
     
  3. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    nevim jestli je to s koncenou akci ale me se to libi mam spoustu glitsu
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nemá vůbec žádnou cenu se zde hádat, zbytečně se nenechte od nás trestat za prohřešky zde na fóru. Nikdo z nás vám unban tady na fóru nedá ani nezajistí, píšeme to tu často, jediná možnost je podpora hry, tá má ale též své instrukce, jak postupovat, je potřebné se jimi řídit. Rozhodnutí je společnosti BP, pokud je konečné se brzy zjistí. Jistě má detekce nepovolených programů, bugů, botů, atd. svá pravidla, do toho nikdo z nás nevidí, nemůže soudit a ani se k tomu vyjadřovat. Používání těchto programů již dávno překročilo únosnou mez a je třeba s tím radikálně zatočit pokud má někdo odlišný názor nebo s banem nesouhlasí a pod. ať postupuje dle instrukcí podpory.

    Ano, jak píše lukas-reper1 bug=chyba, je zakázané dle VOP využívat.

    Pokud kolega z jiného fóra píše odlišné informace o banech, tak mě opravte ...


    pěkný den
     
  5. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    moj nazor na celu vec boteri su neunosny to naozaj BP trapi o tom velmi silne pochybujem, uz je skor neunosne dookola sa opakujuce chyby nevyriesene problemi v hre to by myslim viac potesilo viacerich hracov a mozno by prisli aj novy ale ked si to tu nejaky zaciatocniik otvori a zacita sa hnet to aj ukonci.... podpora hm skoda dalsej diskusie skuste si ine on line hry ako sa tam spravaju clenovia teamu a podpori tu to uz nestoji ani za fajku dymu adie seafing
     
    Madship tohle ocenil(a).
  6. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    asi vam to nefunguje vcera nic a dneska bundam hrace asaassin ktery ocividne botuje na ylato a body z boje nikde
     
  7. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak jediný co z "boje" proti boterům máme jsou velmi špatně viditelné glitzy na moři a přerušovanou střelbu při harpunování a silácký prohlášení ze strany bp jako např. toto :
    https://board-cs.seafight.com/threads/viac-ako-10-000-pozastavenych-boterov.8175/
    Bp dlouhou dobu proti boterům nic nedělalo a ted je na ně krátké a ztrátu zisku dohání neustálým přidáváním nových věcí do platební oblasti ...
     
    crabat, sewses a ٴٴٴٴĴįŗķą tohle ocenili.
  8. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    česká podpora nestojí za nic. podpory jiných států se o hráče starají mnohem lépe, tady se ohánějí jen právnim odělením pokud je budete otravovat.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Paradentoza, jak psal kolega každá z podpor má nastaveno provozovatelem hry pravidla. A pakliže si myslíš, že jinde ti například vyřeší odbanování máš možnost to zkusit. Stejně jako máš možnost si stěžovat na podporu, když si myslíš, že jinde jsou lepší, což si zrovna nemyslím, protože jsou dána nějaká pravidla. A bohužel již se to tu také psalo několikrát nelze srovnávat možnosti podpory dříve a nyní, stejně jako se mění pravidla,. ... mění se i pokyny a možnosti ohledně fungování podpory.
     
  10. Martas

    Martas Zelenáč fóra

    zaujimavé ja to nepouživam a som zabanovaný na neurčito. Prečo asi? niekto musi ten ban dostať čo by to bol za sistem na ktorom tak dlho pracovali aby niekoho nechitil.
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Je s podivem, že BP píše kolik účtů pozastavilo a kolik zrušilo. Pokud je to pravda s těmi zrušenými účty, tak by měly hráči postupovat v celkovém pořadí podle bodů zkušeností. Tolik k logickému závěru, klesá-li počet hráčů, mění se i vaše pořadí k lepšímu. Pokud jsem byl začátkem roku třeba na 2500 místě, tak při počtu zrušených účtů bych si měl polepšit a ne abych měl teď 2550 místo.
    Takže podle tohoto zjištění je to krmelec od BP. Vlk se nažere a koza zůstane celá.
    Pokud upozorním na nekalou praktiku jiného hráče, tak mi přijde email tohoto znění, děkujeme za upozornění, ale výsledky šetření vám nemůžeme sdělit, protože se jedná o interní záležitost, podléhající ochraně osobních údajů. To je jako problém odepsat - byl to boter nebo mýlil jste se nebyl to boter.
    Jinými slovy, pokud hráč sype eura do kasičky BP, tak se nic neděje a pokud nesype tak ho upozorní a jede se dál. Je to potencionální sypač eur do kasičky.
    A jinak vzhledem k tomu, že hráči používají různé druhy prohlížečů s nainstalovanými různými doplňky a zásuvnými moduly dochází k tomu, že někdo odešle na server BP potencionálně škodlivý kód, který je vyhodnocen jako ***, bug atd. . A tím pádem dojde k zablokování účtu :(
     
  12. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    toto vůbec nemá smysl BP stejně banují ty lidi kteří boty nepoužívají. Na GE3 na 12/1 si botují lide a tím se nic nestane protože do toho dávaj prachy co?? toto je pěkněnespravedlivé
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-1-UEK, já doufám a je to i cíl, že nebudou. Jde jen o to vyladit program aby přišel i na ně. Bohužel na některé nejmenované programy je to obtížnější. Ale už jednou se povedlo udělat zákrok a byl nějakou dobu od programů klid. A nezbývá doufat než, že se to povede zas. A pak bude stačit jen program upravovat na případné nově vznikající programy.
     
  14. zinca79cz

    zinca79cz Zelenáč fóra

    posejdone chyba ve hře neni *** ani bug je to chyba BP a za to davat ban za vlastni chybu je trochu směšne nemyslíš to by ste musely zabanovat 75% hraču
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj zinca79cz, ano jedná se hlavně o zaměření se na boty, ale nemění to nic na tom, že ani jako i u některých programů případné chyby ve hře i v programech se nesmějí využívat.
     
  16. -Katar♪na.cz-

    -Katar♪na.cz- Pisálek fóra

    • uveřejňování nepovolených programů
    Tak přihodím jinak trochu do kotle, na serveru US2 west mám lodičku, na které nechávám glitz bota téměř každý den, vydělal jsem si za měsíc cca 6milionů perel s tím, že jsem do hry investoval pouze za double glitz, nechápu ten systém, ale pokud by ten program fungoval správně, měl bych ban :) Pokud mi ho tam hodláte dát teď, ikdyž IP adresu mám jinou, takže to bude problém zjistit. Každopádně používám glitzer EDIT, tak potom kde je bezpráví, nechci tady nikoho naštvat z řad hráčů, jde mi spíš jen o to poukázat na to, jak si ti co bottují mohou dále hrát a věřím, že stovky/tisíce hráčů, co neudělali nic mají ban neprávem, ale to už je postavení BP...

    V životě jsem se nesetkal s tak arogantní podporou jako je v této době, jestli si BP myslí to, že když hráče pošle slušně řečeno do ,,řiti" tak tu bude hrát dál? I v reálném životě, když mi někdo nesedí, a bude ke mě neslušný tak mu práci nenabídnu, nebo u něho nebudu chtít pracovat.... Dříve před 5 lety, ta hra měla smysl, podpora byla většinou i vstřícná, nebo alespoň slušná v té době, teď se slušnosti nedočkáme :) Otevřete oči, vím, že je těžké pro někoho skončit, když do toho nacpal nechci radši hádat kolik tisíc korun, ale řekněte si od srdce... stojí mi to za to? Dal jsem do toho takovej ranec a BP chce stále víc, věnujte se manželkám, rodinám, dětem, škole, práci, vím o hodně případech rozvodů, kvůli tomu, že známý hrál lodičky, dával do toho hodně peněz, manželka mu na to přišla a časem se s ním rozvedla, stojí vám to za to? Zkazit si reálný život kvůli hře, která již dávno ztratila smysl??

    Zamyslete se, doufám, že mi to nějaký moderátor nezcenzuruje, nejsme přeci za komunistů a svoboda slova by tu stále měla být.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/10/14
  17. naky333

    naky333 Rádoby autor

    unás na globalu furt botaci jedou
    a zabanovali jen ty co už nedavaj penize no
    :)
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -Katar♪na.cz-,

    svobodu slova Ti nikdo nezakazuje, pravidla si můžeš přečíst sám

    pěkný den
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau jako poctiví hráč hrající už(jen) přes 2 roky mě tahle zpráva od BP potěšila,ale je tady opět to"ale".Pokud chce společnost BP někoho trestat,tak at trestá opravdu ty co si to zaslouži.U nás na GE3 hrají stále dokola boteři a bugeři a to ti největší,i když co vím,tak na ně bylo už mnohokrát upozornováno.Smutné je,že ban dostane hráč co je v tom opravdu nevinně.Pokud tady byla chyba ve hře o které se tady psalo,že se při poslední akci střílelo dutou jako elitou,tak proč to machři jako Helmut s Hansem nestopli,pokud byla chyba v mazlících(neubývali)tak proč na to nepřišli dříve???Za to jako dostanou někteří hráči ban??A kdo bude potrestán za chybu o které jsem tu psal já cca.před týdnem,že mi nejde aktivovat ani mazlík(to nemluvím o krmení),to je taky chyba ve hře.Bud začne společnost BP banovat ty co si to opravdu zaslouží,anebo at se na to raději vykašle a né že po špatné detekci banu se bude vymlouvat,že to ještě musí poštelovat.
     
    kywa tohle ocenil(a).
  20. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Niečo k tomu poviem,

    utrite slzy, kto má chuť a čas tak si tie veci poctivo nastrieľa a nazbiera, pre tých ktorí nemajú čas tu máme programy.
    Neriešte kto je poctiví a kto nie.. Ako píše Katarína, radšej žite svoj život a dávajte si bacha na deti, často po vonku berú drogy a jedia smeti.

    Fuj.

    Srdečne Blejd
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.