Nový systém detekce botů / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    Ahoj Posejdone já se ohradil , že jsem nic nepoužil a lodička minimálně 3 měsíce stála a přesto jsem dostal BAN ,a chtěl jsem vysvětlení, tak jsem se měl obrátit na právní odělení a pokud budu dále kontaktovat podporu bude mi účet zabanován pernamentně. Je to prostě hnus velebnosti.
     
  2. pekelnik30

    pekelnik30 Zelenáč fóra

    no myslím že nemaš pravdu nebot i ja jsem zabanovanej na učtu nightwish jen nechapu proč celych 6 let sedim a poctive hraju a dostal jsem ban za *** ktery ani nevim jak si sehnat je to paradox
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    takze 99,99% hracu by melo mit ban okrem me tak to budu ten kral mori o kom se pise na prihlasovaci strance seafightu :)
     
  4. pekelnik30

    pekelnik30 Zelenáč fóra

    i ja jsem na tom stejne a na podpoře mi jen odsekli že to řešit nebudou
     
  5. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    Nedávno společnost BP upravovala VOP pravidla hodně ve svůj prospěch , ale pokud jsi chtěl(a) nadále hrát musel(a) jsi souhlasit nebo skončit. Tak ted snáma mohou zametat jak se jim zlíbý.
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Poseidone i přes k úctu k tobě to jsou hrozný bludy co jsi napsal

    Chyba ve hře(i když o té poslední naprosto nic nevím) je chyba BP a to že jí hráči využíjí? no a? - když udělá BP chybu a NPC nedávaj odměny tak to taky BP neřeší a na náhradu nemáme nárok. O náhradě za smlouvy a rychlosti by se daly psát romány......

    Kdysi byla chyba, kdy nákupčí nakupoval koule a ty neodečítaly perly, takže stacilo vzdy 5000 zušlechtit a on nakoupil další, pak zase stačilo zušlechtit (případně vystřílet) a opět nakupoval a pořád dokola.Ta chyba byla cca několik hodin, vím o lidech co se jim podařilo během této chyby "nakoupit" miliony elitní munice - bez potrestání

    Někdy na začátku roku byla chyba se svitkama, svitek dal konečnou odměnu po udělání 1 vlny (a ještě ne vždy se odepsal). Vím o lidech co během 6 hodin udělali 50 raků, sice bez perel, ale konečný bonus dostaly.- bez potrestání

    Zneužití těchto chyb a i dalších o kterých nevím se by se mělo dát velmi jednoduše identifikovat, protože když někdo udělá za 6 hodin 50 svitku raka, tak je rozhodně nedělá poctivě a záznam v systému BP kdy a v kolik se svitek udělal a jaká z něj byla odměna BP 100%má.

    Při jedné vánoční akci byla taky obrovská chyba, bonus se stále připisova,l stačilo se přihlašovat a odhlašovat dokola

    Rozdíl ale byl v tom, že to zneužití chyby BP potestal( pokud se pamatuju velké množství hráčů mělo tenkrát stav perel do velikého mínusu) a zvrátil jejich zneužití...

    BP reaguje jen když se jim to hodí.

    V lednu jsem kolegovi v práci pomáhal zakládat účet, nechtěl začít hned, jen při akcích nabíral bonusy, občas něco vydražil(peníze z cechu) a měl celkem slušnou výbavu bez jediné investované koruny, bohužel v červnu zemřel při autonehodě. Včera jsem se přihlásil na jeho loď a má na ní BAN - totální nesmysl pokud nehraje ze záhrobí, v deníku nebyl jedinej záznam. Nevím jak dlouho nebo jaké množství záznamů se v deníku uchovává,ale jde minimálně o měsíc, já sám hraju denně několik hodin , za poslední měsíc jsem udělal mimo jiné i cca 12 svitků a to je sakra množství stránek se záznamem v deníku a i přesto mám poslední záznam v deníku přesně 42 dnů starý. - doplňující info na účet jsem se přihlásil ráno a večer měl BAN.....

    BP zabanovalo ve velmi velkém množství poctivé hráče a těch co ty programy zneužívají jsou na moři stále desítky, a to včetně top boterů ze kterých si srandu dělají už i CM

    A závěrem při poslední akci, ještě než došlo k oznamování výskytu admirálů se nám podařilo natočit video, kde jsou 3 hráči střílející admirála a každý z nich dával ránu za 400 -500 tisíc, video se poslalo na podporu a hráči přesto hrají dál...

    Celé tohle oznámení k detekci botů je jen další flusanec do tváře hráčů
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
  7. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    V minulosti používaly boty i CMka, takže si představte jak to tady chodí.
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  8. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    BP zase šláplo vedle :):mad::p:eek:
     
  9. -Devil001-

    -Devil001- Zelenáč fóra

    Jsem zvědav jak to dopadne..ale myslim že moc velký úspěch to mít nebude...Boteri a bugy budou stále..je to hra(program)Který jde opět napadnout či využít jiným programem..Je to věc možnosti a umění IT ,,pirátů''
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, ano uznávám, kolikráte by mě jako hráče naštvalo, že se něco opraví hned a něco se čeká jak .. . Viz i náhrada za smlouvy, ale bohužel to už nemůžeme ovlivnit i když bychom rádi a byla by další věc vyřešená. Ale to nemění nic na tom, že ani tyto chyby ve hře se nesmějí využívat.
    A nemyslím si, že by byl každý problém co píšeš bez trestu, například vím o lidech co právě za svitky BAN dostali, ano je v celku možné to nepopírám, že ho neměl každý hráč. Ale nyní je snaha aby je získalo co nejvíce hráčů využívajících ***.
     
  11. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    kdyby jste alespoň přiznali, že jste vygenerovali pár hráčů a těm rozdali bany a ne že jste někoho přistihli
     
  12. ***tom**CZ

    ***tom**CZ Zelenáč fóra

    ja dostal ban ani nevim zaco? a znamy si dale boti jak na mori tak na svitkach nechapu
     
  13. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Tak toto pobavilo, asi aj preto, ze je to pravda :(
    Boze moj, keby len pouzivali, to bola ina propagace, minule som sa voci tomu tu na fore ohradil, a ze propagace programu na botovanie je v ramci pravidiel(asi len pouzivanie nie, aj to asi len vtedy, ked nepoznas admina)
     
  14. permonik3

    permonik3 Zelenáč fóra

    no nevim hraji bez botu odjakživa a mam lod uš aspon trochu vymakanou ale boti budou a myslim že program to trochu vyčisti ale za chvili ti nepoctivy najdou dalši diru v programu a budou botovat dal ale jinak si cenim snahu očistit tu hru od boteru a doufam že to bude fungovat
     
  15. -Katar♪na.cz-

    -Katar♪na.cz- Pisálek fóra

    Takže z těch pár tisíc lidí, už tu zbude +- 5000hráčů a bude konec Seafightu :) Já už se jen směju, před 5 lety, ta hra měla smysl, teď hra ztrácí smysl a jen bere peníze a čas :)
     
  16. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Stejně někdo kdo zná někoho z vedení teamu tak ho odbanuje prostě zase na tom budou dobře ty kdo mají někoho u BP :(
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    čo sa tyka tej poslednej akcie tak som strielal toho Alfonza ked prišiel hrač -nič moc dutou s prachom 8600 . po chvilke začal palit 50000. podotykam mal iba jednu navyše palubu neviem či to bola slonovinova alebo aka .Vobec ma to nezaujimalo ale aš teraz ma to napadlo ked čitam čo pisal Arow, ako to mohol strielat hrač asi tak mojej urovne ked mi to vychadza na elitnu municiu nejakych 33000 na ranu. podla mna nejaky nepovoleny sposob.
     
  18. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Drake mohla to být ta chyba skrze munici co psalo CM..viděl jsem to taky,ale 50k na ránu je dost na průměrnou lod.
     
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    bol akýsi bug s voodoo úderom a normálnou muníciou... dávali aj 45 k dutou na alfonzov.. mne osobne týpci dávali 70 k cez štíty šrapnelkou.. ale ako inak z tohto nič nebudú mať :D
     
  20. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    To ale nebyl bug,ale chyba ve hře
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.