Návrhy Nový Retro Event

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem deadpool89, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěly by jste taky takový event na seafight?

  1. Ano

    97.2%
  2. NE

    2.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Napadl mě nápad na event, retro event, na mapě by pluly sinclairs, a vyvolávalo by se admiral sinclair, samozřejmě by měly ty npc vetší damage a ZB než tehdy, a mohl by si získat starý designy co byly za zlato ale teď třeba za odměnu z těch admirálů ale byly by stejně dobrý jako ostatní nové lodě.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud jsem tě pochopil správně. Tak jestliže chceš nějaký ze starých designů tak ty jsou občas během akce Pirátští lordi. Nicméně musíš počítat, že pokud se bude jednat o starý design bude mít i svoje staré kameny, nikoliv jako ostatní nové lodě. Aby se provedl upgrade nějakého starého designu, tak jestli se nepletu stalo se to jen a pouze 1x. Nicméně tento návrh by z hlediska designů splnil myslím též poslaný návrh na udělání nových designů, dle starých vzhledů.
    Pakliže se má jednat o návrh jako takový přesouvám do správné kategorie.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Za mě je to dobrý nápad, nemuseli by vymýšlet nové designy a měli by velký výběr ze starých designů. Je spousta krásných starých designů, které bych jako NPC akce ráda viděla a měla možnost si je vystřelit. Za mě ano.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  4. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Já spíše taky myslel event, napadlo mě i název, Return of Sinclairs (Návrat Sinclairu). V této akci by šlo o to že by se vrátily sinclairs. mohly by být i úkoly kde by třeba zadavatel říkal něco ve smyslu Ahoj kapitáne sinclairs jsou zpět, pojďme je ztopit jako za starých časů... Na Mapě by pluly npc sinclairs a potom co by hráči potopili určitý počet sinclairs, vyskočil by Admirál Sinclair. Součástí tohoto eventu by mohli být vylepšené (remake) staré designy jako je řaďová loď..Já nevím jestli máte vy cm možnost posílat návrhy bigpointu na eventy ale jestli jo tak já myslím že by to nebyl špatný event a byl by nostalgický.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Event by to nemusel být možná špatný, ale vzhledem k tomu, že umělci v BP nejsou schopni spustit bez problémů event, kterej už byl několikrát, tak se obávám, že tohle dohromady nedaj :) Ale dal jsem Ano
     
    deadpool89 a barcamilan tohle ocenili.
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná bych anketu neomezovala jen na sincleary. Aby to bylo zajímavé mohlo by jít o pravidelnou akci kde by se jen vyměňovaly různé staré designy.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  7. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Ok klidně, byl bych rád za takovou nějakou akci.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Návrh odeslaný na centrálu. Příspěvek zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.