Návrhy Nový Přepad Hráčů?!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤, 14/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítal/a bys tento systém?

  1. Ano

    8.1%
  2. Ne

    91.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    Jak je tomu už nějaký čas... Zlato ztratilo v této hře jakoukoli váhu co se týče potřeby a využitelnosti, tudíž je hráčům jedno jestli přijdou o 10,000 zlata, nebo o Miliardu.
    Jelikož je tu ale hodně farmářů, kteří u sebe nosí nadměrné množství perliček, mohl by nový přepadový systém zakomponovat do přepadů i tuto měnu. Přeci jen je to hra, kde si hrajete na piráty a perličky se vždy hodí ;)

    Možnost ukořistit perly z ostatních hráčů by byla pouze šance... řekněme například 10% šance, že ukořistíte perly a 90%, že ukořistíte zlato zlato, přičemž by vás o perly mohli připravit pouze jednou za 24 hodin, aby z vás silnější hráči nemohli vytahat všechen váš obnos nastřádaných perliček během jedné hodiny a výše ukořistěné odměny v perlách si ani netroufám psát. :D

    Myslíte, že by to byl dobrý nápad, nebo se bojíte, že byste nemohli vozit miliony perel na své kocábce bez rizika, že o část z nich přijdete.o_O
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Musíš to brát ale také tak, že velké lodi to tolik neublíží. Ale odskáčou to malé lodičky co šetří pracně na opevnění a potom přijde někdo a sebere jim X perel. A hlavně počítej i s tím, že zajisté BP udělá něco i do platebky a podobně a pak se budou perly krást jako zlato a abys toho potom nelitoval to je můj názor.
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nápad je to sice zajímavý, ale podle mě bude víc hráčů proti než pro, protože si vem kolik % ti zlata je možné ukradnout a kdyby to stejné platilo i na perly což by asi muselo tak by hráč při přepadu mohl přijít až o skoro 40% perel (je možné že jsem na něco zapomněla a je to víc).
    Což u malého hráče, který třeba měsíc sbírá mega perel na opevnění udělá 400 000 perel na jeden přepad a vzhledem k tomu, že přepadnout se dá každých 15 vteřin by mohl během hodiny přijít i o všechno.
     
  4. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    Kdysi, když jsem začínal hrát já jsem potřeboval zlato snad na všechno. Nedokázal jsem si téměř našetřit ani na dutou munici. (Psal se rok možná 2009?). Myslím, že je to úplně to samé. Chápu, že ta hra je vůči neplatičům tak zákeřná a těžká, že tohle BP nikdy nemůže zavést, protože by to byl snad poslední hřebíček do rakve... Jen mi přijde docela škoda, že z těch přepadů krom mincí ze sezóny nic nedostanu :/.
     
  5. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    A právě proto jsem tam dodal druhý odstavec, ale chápu... Asi by to pro nováčky byla větší přítěž než přínos.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pozor na zbytečné citace, stačí zkopírovat nick hráče nebo moderátora, není třeba citovat celý příspěvek.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně nemyslí si, že je zlato k ničemu i v dnešní době lodička když začne hrát tak pro ní není k ničemu protože spoustu věcí si musí vydražit což je z důvodu hodnot který vozí hráč z horních map velmi velmi složité. A takto můžeš říct, že i perly pro větší lodičku jsou pomalu měna k ničemu. Nyní spousta větších lodí honí Yulongské mince až přijde další level zajisté s ním přijde i nákup za mince Safanad a tím ztratí další měna jako je perly a postupně i Yulongské mince svojí hodnotu.
    A kromě dražby malá lodička také potřebuje zlato na sloty. Ano určitě někdo namítne, že za počátku svého hraní na malé lodičky nikdo moc nemyslel to je fakt.
     
  8. *7*7*7*Treska*7*7*7*

    *7*7*7*Treska*7*7*7* Zelenáč fóra

    To určitě jen at si je každý vydělavá poctivě jako ostatní hráči to už by nám BP mohl taky perly jen připisovat bez zásluh xD.NESOUHLAS
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  9. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    *7*7*7*Treska*7*7*7* - Krásně napsaná věta "To určitě jen at si je každý vydělavá poctivě jako ostatní hráči."

    Pokud vím tak spousta lidí vydělává perly ne úplně poctivým způsobem, ale to je jiný šálek kávy o kterém se nebavíme... Já neříkám, že si perly nedokážu obstarat jinou cestou, nýbrž, že by se tato funkce alespoň mě líbila a přidala přepadu o trošku větší váhu... přeci jen jsme piráti a piráti kradou co můžou tak jakápak poctivost? Já mám třeba perel momentálně na lodi asi 14 Milionu a nevím co s nimi;)
     
  10. *7*7*7*Treska*7*7*7*

    *7*7*7*Treska*7*7*7* Zelenáč fóra

    Hm ti taky poradím když už nevíš co s nima přestan hrát aktivni hráč co nejezdi na botu si za perly ke hře neustále dokupuje doplnky ke hře a při akci především munici a nebo desingy a jiné tak nevím.Dej si pauzu od hry D
     
    *Šmoulinka*KDN a *Angie*EU2 tohle ocenili.
  11. kirisutegomen

    kirisutegomen Pisálek fóra

    nereálne podľa mňa, keď sa na to človek pozrie z hľadiska BP. A všeobecne by bol zase sea potom iba o tom koľko tu kto nasype euro, slabšie lode ktoré majú našetrené a čakajú na dni opevnenia a iné zľavy by tým pádom ani nemohli hrať. človek príde z prace zostreli ho hráč zoberie mu perly behom 2 hod a ďalší deň príde človek z práce ide si zahrať na 2 hod. a zas príde o určité % perál aký to ma zmysel, je to proste blbosť... PS: A za ďalšie myslím že piráti si poklad zakopávali a skovali aby ich nemohol nikto okradnúť či prepadnúť o cennosti tak ako oni okrádali obchodné lode. Veď keď je niekto nabalený tak si asi nenehá celú mesačnú výplatu vo vrecku
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  12. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    ty jsi na tu hlavu upadl nebo tě do ní praštili? nebo jsi se tak už narodil?
     
    *Šmoulinka*KDN a *Angie*EU2 tohle ocenili.
  13. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Nevím proč tu někoho urážíš! Dal pouze navrh. Bud se Ti líbí,nebo ne! Tak bud tak laskav a nech si takove keci...
     
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Panečku to je návrh?To tě napadlo před tím než jsi koupenou loď pustil na bota nebo kdy?
     
    *Šmoulinka*KDN tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    PecikCze bez zbytečného napadání

    djmeema. bez zbytečné citace. Citování příspěvku před tebou je zbytečné, oslov hráče nebo piš rovnou do okénka pod příspěvky.


    Kapucín-ČR pokud máš důkazy, že to hráč dělá, tak je pošli na podporu, pokud ne tak neobviňuj.
     
  16. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Božínku...to snad ani nestojí za komentář....
     
  17. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Priste nekoho napadne, ze si pri prepadu privlastni neci lod :). Napadlo te, ze nekteri perly kupuji a tim padem je oberes o penize ? Asi ne. Tenhle napad opravdu nechapu.
     
    rytiř1969 a Corp.13 tohle ocenili.
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    argamon,. jak píšeš, někoho okradeš o perly a on na tebe podá trestní oznámení, protože jsi ho vpodstatě okradl o peníze... a dokonce tohle je již schopna policie i vyřešit.
     
  19. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ja sa tiez priklonim k navrhu z jedneho dovodu. Zlato ,perly yulonske mince je herna mena a kedze je toto bezplatna piratska hra tak nech sa okrada vsetko. Agramon ty si toho nazoru ze si niekdo este kupuje perly? Aj zlato sa da kupit za real peniaze a nikdo to neriesi ze je to kradez. Jasne je to napisane ze je to BEZPLATNA piratska hra a nikdo nikoho nenuti aby do nej vrazal prachy.AJ tak by sa to najviac dotklo boterov ktory maju miliony peral a vsetkeho dost, keby to daly ze jeden krat denne mozes prist o poklad urcite percento tak som za.
     
    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 tohle ocenil(a).
  20. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    Omlouvám se všem zde dotčených lidí, které jsem tu urazil s tímto návrhem... Zapomněl jsem na fakt, že se jedná o hru na "Piráty" a oloupení ostatních nepřátelských lodí je proti kodexu správného chování.

    Co takhle zrušit okrádání úplně a udělat z toho Family Friendly hru.
     
    pavell1997(CSA) a djmeema. tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.