Zpetná vazba Nový obsah uzavřených truhel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Caute, knaza III. nasiel niekto?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj hugosamo,

    ano našel, ten je beze změny.

    pěkný den
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Našel jsem ho na 19 dní, z jedné truhly :p
     
  4. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    2015-06-19 11:59:27
    Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2015-06-19 11:59:27
    Získal jsi 10 x Přízeň královny .
     
  5. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    2015-06-19 12:18:40
    Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2015-06-19 12:18:40
    Získal jsi 5 x Voodoo kněz stupně 3 .
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    gratuluju, pokud možno pište pro úplnost 0-5TB + Spectáre, aby se někdo necítil ošizen.

    např. voodoo kněz 3, byl dříve v truhlách na 3 a 14 dní a při talentech "Daru moře" + designu Spectáre (dnes jen speciální drahokam) lze tuto odměnu z truhly mít až na 5 nebo 19, dle druhu, takto to bude i u přízně.

    pěkný den
     
  7. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Mám to všechno komplet. Talenty 5/5 + kámen. Škoda že už v truhlách není šašek na 19 dní :-((
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    je, len musíš mať naň šťastie ja som otvoril okolo 450 truhlic a dostal som iba na 4 dni a krystalove pozehnanie ani raz
     
  9. ».Ha®D.is.Back.«

    ».Ha®D.is.Back.« Pisálek fóra

    kde je premko ??????????
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ».Ha®D.is.Back.«, bohužel oficiální seznam zveřejněn nebyl. Nicmén bohužel o balíčku prémiových výhod nikdo zatím nic nepsal, tudíž je možné, že došlo k jeho odebrání. Nicméně oficiální vyjádření opravdu bohužel není.
     
  11. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Premium bolo odobrané, aj z niektorými vecami.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/15
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím si, že také zmizela bedna s větším množství voodoo munice. S talentama atd. mi dávala asi 62500 koulí. Ptal jsem se a zatím ji nikdo nenašel.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/15
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nienedostal som ju ešte ale dostal som miesto toho 6200 vodo municie:confused:
     
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    2015-06-22 19:27:20Získal jsi 8 x Přízeň královny .
     
  15. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Maximum bylo 67500 a skutečně tam už není.
     
  16. .Sirael.

    .Sirael. Zelenáč fóra

    Ahoj Poseidone, bohužel kupuji klíče za 1500 (nebo při akcích za 1000) perel, proto to pro mne stejné není :(
     
  17. ».Ha®D.is.Back.«

    ».Ha®D.is.Back.« Pisálek fóra

    no jestli premko opravdu odebrali, tak to ať se jdou bodnout, kupovat ho opravdu nebudu za real
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .Sirael./Remiel,

    tento dotaz je spíše na mne, odpovídal sem Ti, nic méně je to věc názoru, osobně se mi truhly líbí více, jediné prémium, pokud tam není, mi trochu vadí, ale na druhou stranu vždy tu srovnáváte s minulostí, také před 7 lety bylo k dostání prémium ?

    ... každý si může projít fórum minulý/předminulý týden zde někdo psal že má prémium na 1200 dní myslim Patrik v souvislosti s expirací plachtaře nebo opraváře a těchto hráčů se určitě najde více ...

    Někteří hráči ho mají na x let dopředu, těm gratuluji.

    Pokud jde o munici ano nejvíce tam bylo možné získat 50 000 x 1,35 = 67500 to je pravda, ale nyní zase cca. 7000 ledovky 5000 šrapnelu 3500 voodoo a hlavně tam už není regenerační munice, nasbíral jsem jí poměrně hodně a mám raději kombinaci 2026 zesílené výbušné munice + 4 tritony než 2026 výbušné munice + 2026 rege munice a vždy jde hlavně o průměr zisku, není důležité dostat 67500 munice jednou za měsíc, ale nasbírat x set tisíc /1000 klíčů.

    Konkrétně k dotazu je dobře, že zmińuješ cenu klíče dříve byla cena jen 1500 s ostrovy 1350 pro všechny neplatící hráče a 900 perel v plné slevě, akcemi se snížila cena na 1000 perel pro neplatící a to považuji za přijatelné, stejně jako např. světelná munice 30/40 perel.

    .Sirael. nepřesvědčíš mě a ani já Tě nepřesvědčím ...

    pěkný den
     
  19. .Sirael.

    .Sirael. Zelenáč fóra

    Ahoj Mirku
    nemám potřebu tě přesvědčovat :rolleyes: psala jsem pouze svůj názor. "Ahoj .Sirael.,

    je to asi věc názoru, já mezi tím jestli seberu např. 7 mojo nebo 711 perel rozdíl nevidím ..."

    já ten rozdíl vidím, ze 7 mojo mi mohli padnout otroci (o kterých byla řeč), ale za 711 perel si klíč nekoupím.
    spokojený večer
     
    Naposledy upraveno: 23/6/15
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .Sirael.,

    máš pravdu nepřesvědčíš,

    ze 7 mojo mi padlo 2-5 otroků z 200 a za 711 perel si koupím v přepočtu 14 otroků přesně, bez jakékoliv pravděpodobnosti, je to přesně cena ládovaču na každý 1 den (7 mojo ve srovnání 711 perel) a nepíšu o ustavičném kontrolování otroků, nyní je to pohodlnější, jen můj názor.

    pěkný večer
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.