Nové PvE mapy

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Geralt64, 26/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dle oznámení v patch day budou nově mapy 1-5 PvE. Přijde mi to zbytečné, ale dobře. Ovšem dobře jen u map 1-3, proč i 4 a 5. Jsou na nich ostrovy, takže nebude možné je bránit?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nelze se zavděčit všem. Je spousta hráčů co si stěžuje, že není PVE. Otázka taky jak to vyřeší do sezóny. Zkusil jsem dát dotaz třebas tam něco je kvůli tomu uvidíme.
    ¨EDIT: Takže během příštího týdne by měl proběhnout patch při kterém dojde k opravě na 1-3
     
  3. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    prostě hraj na pve serveru XD
     
  4. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Na pve serveru co to je za zabavu :D :D
     
  5. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    Od dnešného dňa na 5 mapách bude samí boter eventové npc strieľať :D good job BP :D :D
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kdybys lépe četl tak bys věděl, že nebude.
     
  7. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    No možná by jsi se divil. Když chceš farmit,tak farmíš a když chceš bojovat,cestu si tam vždy najdeš.Rozhodne tu nuda není ;)
     
  8. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    aspon te na pve serveru neotravuji naplaceni a nabotovani turci a mužeš si v klidu hrát :D
     
    ...VictoryCZL... a *štěpánek* tohle ocenili.
  9. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    No to vše je hezký, jen by mě zajímalo, jak mám splnit úkol do rozšíření -Potom hráče na 5 levlu. Nad tím se taky někdo zamyslel?
     
  10. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    Potop hráče na lvl. ....vloudil se překlep sorry :)
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bylo by fajn číst všechny příspěvky a nejen ten poslední :D
    Kolega tu už psal, že po upozornění dojde k úpravě na mapy 1-3
     
  12. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor


    Hraju 13 let Global 1 kdyz chci farmit tak proste farmim kdyz chci zabavu mam ji klidne porad je to parada kdyz kolem tebe jede enemak a ty muzes hned zacit strilet a ne se koukat jak jede jenom kolem a nemit moznost ho sejmout :D :D je to piratska hra tady se proste krade a plundruje :) preji peknou zabavu ...
     
  13. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    no právě, 13 let, 10k kč v minusu a malý lodky pak trpí :D já sem rád že je pve server aspon mám klid, a když si chce človek zaválčit tak jde na behemoth :D