nová měna

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem **štěpánek**, 23/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. **štěpánek**

    **štěpánek** Zelenáč fóra

  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    za úkol. Je potřeba číst celé forum, ne jen zakládat dotazy. Najdeš to v oficiálních oznámeních.
     
  3. **štěpánek**

    **štěpánek** Zelenáč fóra

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a máš už hotový ten první úkol za 200? Pokud ne tak logicky nebudeš mít v nabídce ten opakovací.
     
  5. **štěpánek**

    **štěpánek** Zelenáč fóra

  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  7. **štěpánek**

    **štěpánek** Zelenáč fóra

    Ahoj.
    Mám dotaz.Když mám nasbíraný požadovaný počet na odměnu za BP měnu : https://prnt.sc/vqtxyy ,ale prozíravě si ji nekoupím (nepřijde mi zajimavá,užitečná),přijdu o nasbíranou BP měnu? Možná v budoucnu bude k mání něco lepšího za vyšší cenu,kdo ví.

    Díky za názory
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jelikož se jedná o opakovací úkol dalo by se očekávat, že o ní nepřijdeš. Ale nikdo ti to bohužel neslíbí je to novinka a nemáme žádné další informace. Samozřejmě dá se očekávat, že buď přijdou další balíčky, nebo bude tento nějak opakovací. Ale také se může stát, že to byl jen krok k nalákání hráčů na klienta a nebude měna, dále pokračovat na unity. Ale to je vše jen spekulace.