Chyby Nenačitá hru!

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem »ƓŁĨḾ×ÇZ¹», 24/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Poseidone co má *** společného s tím, že nešel server? Nějak mě uniká ta souvislost :eek:
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dle všeho moc . Něco je můj názor a něco je jasně napsané na určitých stránkách.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    S největší pravděpodobností celonoční výpadky na MS1 a nyní už i na dalších serverech způsobuje hráč vlastnící a programující nepovolený program. Za pomoci mnoha dalších lodí, které si naloguje způsobí přetížení a pád serveru. Takže za výpadky a nehratelnost minimálně na MS1 můžete poděkovat jemu. Nejen, že znemožňuje hru ostatním, ale naprosto znehodnocuje hru.
     
  4. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    Může mi vysvětlit někdo, kompetentní , jak se to dělá když se přihlašuji a "klient" mi předtím jel ready , tím přihlášením , BPUPGDREDING, se mi to celý rozhodilo , nehodlám hledat nějaký soubory někde , všude je - INSTALL a nebo UDINSTALL , klient toto nemá , je to paskvil , předělával jsem PC 2x , aby mi jel slavný " SEAFIGHT " , ...o co se tu vlastně snaží managment SEA ,?
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud se ti podaří srozumitelně popsat problém, případně dodat screeny problému možná by jsme ti i poradili. Z popisu "se mi to celý rozhodilo" opravdu nemůžeme poznat jaký máš problém.
     
  6. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj nejde se nalogovat na MS1 uz delsi dobu chtelo by to nejakou napravu serveru dekuji za pochopeni.
     
  7. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Zdarec nejde se nalogovat na GL1 od doby co probehl patch day... cca 1,5 hod
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Phantom_ship GL1 myslíš globální evropu 1, tedy GE1?

    Je hlášeno z více stran, že někomu nejde nalogovat. Jde o některé servery jako celek a na některých serverech jen o některé hráče. Každopádně je to hlášené a pracuje se na opravě.
     
  9. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ano ano je to GE1 a dekuji za rychlou odpoved :)