Chyby Nenačitá hru!

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem »ƓŁĨḾ×ÇZ¹», 24/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Docela mě překvapuje drzost daných hráčů, kteří si dovolí něco takového jen proto, že jim někdo střílel ostrovy nebo dostali ban za to. že podváděli. Problém má jen MS1 takže anoi, dělá to jeden nebo skupina pár hráčů schválně. Rozhodně si tím nezískají přízeň zbytku hráčů a pokud budou pokračovat odejde i ten zbytek co ještě zůstal a pak si na mapách můžou trandit sami, ale farmit určitě nebudou a střílet nebudou mít koho. Je to bezohlednost.
     
  2. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Ako spoločnosť ako taká Bp má prostrieky i financie od nás hráčov abý takýchto ludí našli Security Team pusti do vyšetrovania s lokálnymi a medzinárodnými bezpečnostnými zložkami, aby vypátrali útočníka. A zatkli ako ostatné spoločnosti. Vzhľadom na to, že v USA a v mnohých Európskych krajinách sú DDoS útoky považované za dosť závažný bezpečnostný trestný čin (vo Veľkej Británii mu za to môže hroziť 10 rokov väzenia) A nie že ja prestanem hrať kvôli niekomu ale že sám chcem.
     
  3. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    A je to tu zase, nejede GE1
     
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ge1 zase nejde pripojit
     
  5. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Do kedy toto chce bp tolerovať? Nejaké vyhlásenie?
     
  6. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    1. Vyhlásenie zo strany BP by v tomto prípade bolo vhodné pre začiatok
    2. Server ms1 má výpadky každý večer & noc ako majú hráči, ktorý hrávajú hlavne pretože cez deň sú v práci večer hrať ?? Takto prichádzajú o buffy, boostre atď ..... v tejto situácií by bolo fajn keby BP aspoň dočasne na ms1 nastavil buď úplne zmrazenie boostrov buffov kým nevyriešia problém alebo aby sa hodnoty boostrov & buffov odpočítavali iba v čase keď hráč hrá..... iba pre server ms 1 bolo by to aspoň čiastočné odškodnenie hráčov.... mne osobne bonus škorpión ktorý som mal zakúpený z balíčka "€" uplynul bez využitia pretože hra nešla v priemere 10h ak počítame výpadky od cca 22:00 - 08:00 čo je skoro 50% (presnejšie 41,67% ) hrateľného času....
    3. Začať pracovať na odstránení problému už mali hneď - predpokladám, že sa ani nesnažia ako ich poznáme všetci
    4. Problém s harpúnovaním kde vždy musím prehodiť najskôr dizajn & prednastavenie by už mohli tiež vyriešiť po vyše 2 týždňoch
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel vyjádření oficiální zatím žádné neproběhlo a žádost o kompenzací už byla předána asi 3 den nedostupnosti hry cca od 20-8.
     
  8. *Angie*EU2

    *Angie*EU2 Zelenáč fóra

    už zas nejde
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano víme, údajně by měl snad proběhnout restart. Nicméně pakliže opravdu působí problém to co jsem měl možnost vidět a nebo dávají hráči tady i jinde tak to moc nepomůže bohužel.
     
  10. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    dalaji to pokaždé když se bojuje topíje celej server proto že používají ovládání vic lodi a atd
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já si myslím, že i mimo nějakého boje. Ale kdo ví nechápu stejně význam k čemu mu je například 8 hodin nedostupnosti. Kdy defakto ani on nic nenadělá. Ale bohužel to si musí vyřešit BP.
     
  12. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    tu jde poznat jak to pěkně ovaláda jeden hrač
    tu zas dělali body na z loděk co si zakladaji
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    osobně bych neměla dobrý pocit z něčeho co jsme získala podvodem. Nebavilo by mě to.
     
  14. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    To většina lidí by se cítilo jako neschopní ubožáci, kdyby podváděli, ale vždy se najde nějaká krysa, která vymyslí, jak na tom podvádění VYDĚLAT a pak už se z toho stane jen BYZNYS.
    Pro ně to není o cti nebo o respektu... Pro ně jsou to jenom prachy. Způsob obživy. PARAZITOVÁNÍ na druhých.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejhorší je na tom, že bohužel boty jsou velmi rozmnožené. Protože když na XX lidí se nepřijde tak je začnou používat další. A osobně si myslím, že díky tomu, že spousta hráčů má daný *** nainstalovaný tak pomáhá danému hráči s pádem serveru. Jelikož by mě vůbec neudivilo kdyby přes jejich počítače pomocí daného programu napozadí pouštěl tyto lodě.
     
  16. hami

    hami Perspektivní autor

    už to zase nejde ms1
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano víme je to hlášené. Uvidíme jestli by pomohl restart, ale po posledních zkušenostech se obávám v 8 ráno. Fakt by mě zajímalo co chce získat.
     
  18. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Nejde GE7
     
  19. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Ano ano GE7 nejede. ostatní servery ano.. :mad:
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejde GE7 neměli by jít i některé Turecké servery. Bohužel hráči si nedají s boty pokoj je to pak těžké. Ale hlášené to je.

    EDIT: Nevím kolik ale GE7 by měla mít reset.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21