Chyby Nenačitá hru!

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem »ƓŁĨḾ×ÇZ¹», 24/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vyšlo hra jela cca hodinu, ale problém je tu opět.
     
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Co zase tam robia.Od polnoci priblizne sa neda dostat na mapu mora. GE1
     
    Naposledy upraveno: 29/8/21
  3. ori25

    ori25 Zelenáč fóra

    Zas nejde mapa fakt skvěla hra toto...
     
  4. **Beta**

    **Beta** Zelenáč fóra

    ... a dalo sa dostať až po rannom reštarte...
    no a teraz sa tam zas nemôžem dostať...
     
  5. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    nemôžem sa pohybovať s lodičkov na GE 1
     
    Naposledy upraveno: 29/8/21
  6. hami

    hami Perspektivní autor

    nn
     
  7. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    potopilo ma NPC panovníkov lupič a už sa nemôžem prihlásiť ani na more
     
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mám podobný problém. Před půl hodinou hraju normálně, odhlásim a teď se mi hra nechce načíst. píše LOST CONNECTION
     
  9. -Honďák-cz

    -Honďák-cz Pisálek fóra

    Nejde GE, Ge 1,Anglie 1,
    Jde Ge 6
    dalčí už jsem nezkoušel
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    GE1 je hlášená bohužel se opakuje situace ze včerejší noci snad nebude tak dlouho trvat. Anglie 1 jede bez potíží.
     
  11. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Ahoj je sice hezke ze problem je hlasen na MS1 ale bohuzel lidi stoji na mape maji zapnute super platy hradby atd vsechno stalo herni menu a strili do nich npc a itemy mizi z lodi tim ze do nich strili npc takze za 2 hod seknute hry jsem zatim prisel o 4k hradeb a super platu .... s cisla stoupaji tim ze se neda nic delat ale prijizdeji dalsi npc a strili dalsi npc do hracu takze by bylo dobre dat alespon reset hry aby lide mohly odhlasit ze hry a neprichazely timto o dost drahe itemy ...
     
    mario13103 tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kdyby to bylo tak jednoduché řešení a něčemu to pomohlo tak by to asi už dávno dali.
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    pod pojmem jednoduché řešení, máš například na mysli, že by ten shutdown nahlásili předem ?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne, bylo to myšleno, že restart nic neřeší. Včera jich proběhlo několik a nebylo to k ničemu. Dříve býval defakto pro hráče opticky stejný problém na MS5 myslím, kdy při střílení ostrovů byla hra také nehratelná a pak už se také resetování neprovádělo protože věděli, že nemá smysl a problém to neřeší.
     
  15. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    o to tu nejde ,jde o to ,trať a plať... asi tak , bootáci tu lítají a propfitují ze hry , AT´SI TO NĚKDO PROJDE A ZJISTÍ , ŽE TO CO ZÍSKÁVAJÍ NENÍ R E A L N I . Já osobně to už neřeším , jen mně zaráží , že to ještě někdo finančně podporuje / platící /, profitjí z toho, nevím co jim to davá ? moc , ego, ... .. . ta hra osobně upadá tímto přístupem hráčů. Chodím sem jen sem ,tam ,ale chce se mi zvracet z toho co se tu déje
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  16. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    @Poseidon vzhľadom na nefunkčnosť by bolo vhodné keby VIP trh predĺžili....
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No o tom bohužel nerozhoduji, ale určitě předám návrh dále zdali by šlo udělat.
     
  18. CZ.NIGHTWISH.CZ

    CZ.NIGHTWISH.CZ Zelenáč fóra

    zas nejde G1
     
  19. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    @Poseidon Ďakujeme :) väčšina hráčov nakupuje boostre a buffy v posledný deň....tým že nešla hra sme to nestihli predpokladám 90% servera :D
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tentokrát bych určitě nečekala na poslední chvíli, protože nikdo neví jestli se situace s nedostupností MS1 nebude opakovat.