Nejlepší nastavení pro Bojovou loď

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ..Emkos.., 8/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Rohlik27,

    jak Tě píší spoluhráči, je hloupost upgradovat voodoo děla dokud nemáš full, (to platí u všech děl) jediná výjimka byl černý pátek, ten osobně beru hodně vážně, škoda že jsem to nevěděl před svým upgradem :( ...

    pěkný den
     
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ten DoT kameň čo tu spominate tak čo to je aky čo pridava?
     
  3. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Myslel jsem si to no, když jsem to počítal .. že to nevychazi :) děkuji za ujištění...


    Snižuje dmg dot munice jako je světelna, krakenova, ledově hořící, pyreball (nevim jake jeto česky) a možná ještě nějaky.. Tak jejich tiky na tobě jsou o 50% sniženy
     
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Rohlik27 diki za odpoved . No smola taky kamen nevlastnim:(
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj BlackOuts,

    možná ho máš a jen si to neuvědomuješ, je to drahokam který má vsazen design z mapy Krakena.

    pěkný den
     
  6. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Já bych tam ten kámen teda nedával. Utočník jednoduše přepne na jinou munici která nemá průběžné poškození a už je ti tam ten kámen k ničemu. To raději rychlost nebo 5% na hráče nebo 5% k plátům.
     
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Nie nie Mirku ten kamen nemam . mam iba 5% k plátům, 5% na hráče. na skusenosti , na eli body , proti NPC , rychlost ,na zbieranie truhlic ale taky nemam . Kde sa da toho ziskat?
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BlackOuts, je to design, který bylo možné najít na bonusové mapě krakena, z mas, která tam vypadnou po jeho dostřílení. Možná stále jde. Případně v měšcích císařských může být a taktéž ho má design v platební oblasti Barbaros či byl párkrát v Bokorově poháru u designu.
     
  9. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Já mam pocit z jeho přispěvku že se ptal na ty truhlice .. a ten šel kdysi sehnat právě z truhel kdy tam ještě byl design seahawka, a lodě co mělo tento bonus.

    Ale stále to neřeší náš konkrétní problem s nastavením děl pro PvP. Jestli se stale vyplatí půl na půl kladiva s bouřkama nebo jen čiestě voodoo nebo jinou kombinační možnosti.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, pokud jde o bonus na truhly, přesně tak jak píše rohlík měl ho design Spectare dříve býval truhlách, následně došlo k jeho odebrání. Jednu chvíli byl v platební oblasti a nebo černém trhu aktuálně se nedá získat, zdali bude opravdu nevíme.
     
  11. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Při náhodném brouzdání platební oblastí jsem narazil na to že tento gem vlastní švýcarský lodní design, takže bych tě opravil získat se DÁ :) .. ta Loď ovšem je za 765,-
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/16
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Rohlik27, prosím dle pravidel. Nicméně já to myslel spíše design jako takový. Samozřejmě drahokam jako takový má šanci najít i v Císařském měšci.
     
  13. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    No z ekonomickeho hlediska se vyplatí rovnou koupit lod s tim gemem, nebo pockat zda nebude na nejakej dalsim eventu.
    Nekolik desítek mescu jsem jiz otevřel a speciální gem jsem z nich nedostal.. Vetsi šance je dnad na kralovnino pozehnani z mapy raka :-D :p
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.