Chyby Nejdou mi ukoly

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem deadpool89, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Ahoj, zrovna sem udělal úkol na levelu 26 (Z piráta rybařem), úkol sem udělal a odevzdal u Jayne Dalton, pak se to celé bugnulo a teď nejen že nemužu přijmou ukol "Až na dno" který potřebuju abych mohl pokračovat, ale dokonce nemužu přijmout žádny ukol kromě trhliny, ani na lion, ani denni na koruny, nic. prosil bych o co nejrychlejší opravu, jelikož základní věc jako jsou ukoly a pz by měli jít vždy. Nechtěl se to řešit tady na foru a spamovat tu akorát, ale žádné cm mi nepomohlo.

    Ještě info, ano zkoušel sem relog, zrušit všechny ukoly, zkusit jineho zadavatele ale nic nepomohlo.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tady to nevyřešíme. Jedině kontaktovat podporu hry ta si situaci ověří případně tě nahlásí dál. Jsou hráči, kteří bohužel již několik měsíců nemohou dělat PZ a podobně. Tento problém je hlášený a bohužel ho musí vyřeší centrála.
     
  3. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Ahoj poseidon, už sem problém vyřešil tím že jsem ukol přijmul v prohlížeči, takže je chyba v klientovy, zkusím reinstal klienta, když to nepomůže tak hold budu dělat ukoly na prohlížeči děkuji.

    ps vlákno mužeš asi uzavřít :D
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pakliže se jedná o úkol kde jsou souřadnice i tento problém je hlášen. Většinou se podaří je přijmout v prohlížeči, bohužel ne vždy. Přeinstalace nic nevyřeší problém je již delší dobu hlášen.
    Ono je lepší než zakládat zbytečné vlákno se podívat do hlášených chyb a hned by jsi věděl. Nejsou zde vypsané všechny chyby těch je opravdu moc. Ale aspoň by jsi věděl a pokud není problém hlášen tak je donahlášen.