Nejdou brat ukoly

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem -ruda78-, 8/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Globální Amerika 3 nejde vzít úkol na PZ a nejde chat
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    o chatu se ví
    který úkol nejde vzít? Název, level a zadavatel.
     
  3. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Omlouvám se .chybička se vloudila já honím úkol u Hassana Halila v Bezpečnostním přístavu na 9 a ono to má být na 10 což jsem předtím přehlédla .
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V pohodě, přišel/šla jsi na to sama, to je fajn, lepší než se tu vztekat, že je hra rozbitá :D
     
  5. Kdyby jsi alespoň občas poslouchala co ti říkám tak bys neotravovala na forum
     
  6. Starbek

    Starbek Zelenáč fóra

    Nejsou u zadavatelů denní opak.úkoly na zisk Žeton vítězství stupeň 52 a53 ???
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš mi dát ID nebo napsat na podporu?
     
  8. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Mě to taky nejde včera to šlo dneska přijdu z práce a nic. Už jsem napsal na podporu.
     
  9. Starbek

    Starbek Zelenáč fóra

    Leo moje ID 598709
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dík, ale už netřeba, bude restart, který by to měl opravit
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Hoj nejdou mi ukoly na zetony na novych mapach ty co se opakuji vite to nebo jen u me chyba?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je možné, že situace můžeš souviset s problémy s útokem. Aktuálně dnes nikdo nehlásil tento problém. Jde o všechny úkoly a nebo jen některé? Má někdo stejný problém?
     
  13. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    Zdravím, mám stejný problém, všechny denní úkoly na nových lvl, které jsem dělal včera, mám dnes nedostupné.
     
  14. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    Tak oprava, nejdou úkoly na 4,5,6 žetonů + oba obyč denní úkoly na měnu a bz.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  16. *C.ACTIVE*

    *C.ACTIVE* Pisálek fóra

    Dobrej hlasím udělal jsem 34 lvl vzal jsem úkol ten sem udělal ale nejde odevzdat ikdyž sem to restartoval udělal jsem ho 3 krat a nic prostě ho neodevzdám
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel zde ti na účet nevidíme zkus co nejblíž k zadavateli hlavně abys byl u správného, případně na podporu aby se mohli kdyžtak na účet podívat a případně předat dál. Již tento problém byl při zavedení nových levelů a to se opravovalo od té doby nikdo nic nehlásil.
     
  18. crabat

    crabat Rádoby autor

    GA3 ... Dnes po odpoledním restartu mi probíhající úkoly nejprve zešedly a po znovu nalogování zmyzly úplně. Dal jsem dlouhou pauzu jestli se to probere, ale tedˇvečer dokonce v přístavu chybí i zadavatelé https://prnt.sc/qZ6GN99rlwlI . Platí to o klientu i prohlížeči... opět vše pročištěno atd. Je o tom nějaká povědomost?
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne zatím jsi první. Zkusil jsem nějaký přístav a byl v pořádku. Ještě jsem se zeptal jestli někdo nemá podobné hlášení. Zatím ovšem nikdo. Z hlediska mlhy, chybějících kamenů atd bych řekl, že se ti blbě načetla hra.
     
  20. crabat

    crabat Rádoby autor

    Mlha je v pořádku, loďka stála mimo výřez a šutry takhle divně fungují už roky. Ráno jsem vše odinstaloval a vymet i prohlížeč a registry, bohužel problém stále trval, klient i prohlížeč ... teď po zapnutí odpo a proběhnuvší záplatě je vše zase z5. Snad to tak vydrží ale je to divný.