Nejde nalogovat na mapu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem »•Tomáš•«, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nechci nic rikat gery ale pokud si ten svitek jel a videl si ze nedostavas perly uz za potopeni jedne lodky co dostavas to 1 zlato perlu atd. proc si v tom pokracoval to mas to same ze kdyz nedostanes v praci zaplaceno asi nebudes pokracovat dale s domenim ze to pak dostanes
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    ty perly jsem dostával, nedostal jsem jen odměnu na konci
     
  3. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Vstúpil som do cechu, v bezpečnom prístve F5 a odvtedy mám len toto, skúšl som inú loď tá ide vpohode, nejaké rady ? na dizajny klikať môžem a tvári sa to že ich prepína - mení sa hp

    http://prntscr.com/82xvdi
     
  4. Terminator-CZ

    Terminator-CZ Zelenáč fóra

    Zdravim, mam problem s mapou, načita mi to do 100%, objavi sa ta tabulka ako klasicky ked vždy zapneme mapu, ale ta lebka nezmizne a stale to stoji na 100%. Robi mi to už 4 hodiny, čo mam robit ? GE2
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj [-Bender-], občas pomůže restart a nebo musíš počkat až to prostě přejde. Je to právě problém, který se táhne několik dní a převážně si myslíme, že souvisí s výstupem či vstupem do cechu.
     
  6. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Zdar, mě GE4 funguje :)
     
  7. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    A již se to řeší? Nebo jste jen poslali žádost a oni vám odpověděli že se na odstranění problému pracuje a přitom nic nedělají? Jen mě to zajímá.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Techlovec_CZE-DC, dle dostupných informací se to řeší už celý víkend. Jaká je situace nevím.
    Ahoj [-Bender-], stále ti přetrvává problém?

    Ahoj Terminator-CZ, mohu poprosit o ID.
     
  9. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    už to ide, ranný reštart ma vyslobodil zo 4. dimenzie bigpointu :D
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    • Cizí jazyk
    Doufala jsem marně :( od včerejšího večera se mi mapa serveru Asie načte pouze na 42% :mad:
    EDIT
    Admini mne nemusí upozorňovat na zákaz použití cizích slov. Sami je je používají např. na profilu : team
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/8/15
  11. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    Dobrý den,
    Mám menší problém, co se načítání herní mapy týče. Okno se mi načte pouze na 42% procent (42% - logging in user...).
    Nevíte někdo, co s tím? CCleaner jsem již použil, ale beze změny... Ani jiný prohlížeč nepomáha.
    Děkuji za rady

    PS: omlouvám se, až teď jsem si všiml, že už tu je založené takové téma. :)
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AznWhite,

    je to dost závažný problém, který postihuje hodně hráčů napříč všech serverů, problém je několikrát hlášen, víc pro to žádný tým udělat nemůže, záleží na provozovateli hry, jak rychle se mu tento problém podaří opravit. Rozhodně nejsi sám a doufám, že se to brzy opraví.

    Tato chyba se projevila po spuštění nového systému cechů, protože chci o tomto problému zde v klidu diskutovat a případně varovat další spoluhráče. Některým hráčům pomůže ranní restart.

    Ano témat je tu více a budeme je muset sloučit, těžko se v tom případně hledá.

    Nedělal jsi naposledy změnu cechu nebo jinou změnu nastavení v této nové funkcionalitě ?

    pěkný den
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, ale musí viz pravidla. Pakliže se ti načte jen na 42% obrať se v aktuální dobu například na podporu. Tato ID předávají členové dále. Ale pakliže se někdo ozve když už mu to například restartem jde je to špatné.

    Ahoj AznWhite, jen doplním kolegu, pakliže máš zrovna problém je ideální poslat info na podporu, aby mohli předat ID herního účtu dále ke zkoumání a řešení. Hlavně to chce napsat v dobu, kdy to nejde a ne až někdy za dlouho.
     
  14. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Tak jsem rád že to dali už konečně doromady a že to teď šlape. Ale na jak dloho že.:D
     
  15. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Hmmmm tak už je to tu zas. No jak jsem psal že. Na jak dlouho jim to vydrží. No nevidrželo. Načtese na 100% a nic. Jen to tam sedí jak husa na pekáči. To jsem moc rád.:mad::mad:
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Techlovec_CZE-DC, ideálně napiš v danou situaci na podporu, jestliže tam někdo bude z kolegů, aby mohli situaci ověřit. Protože zrovna si nepamatuji, že by od změn někdo hlásil podobný problém. Tudíž je mi to divné.
     
  17. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Techlovec_CZE-DC stiahni si novy flas player a potom restartni a skus mne toto pomohlo
     
  18. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    A predlzovat cas priazne krala sa o cas, ktory hra nesla nebude?
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.