Nejde nalogovat na mapu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem »•Tomáš•«, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak g5 stale nic premium utika sluhove vodoo knez tez a dalsi veci na g3 se neda hrat i kdyz to nacte tak se clovek z vody nevyhrabe vrele diky bp a jeho verni
     
  2. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    DD..Poseidone nikdo nerozhoduje,on navrhuje aby šli fyzicky pracovat,třeba si pak začnou vážit toho,že mohou sedět v klidu na zadcích a začnou pracovat tak jak se má ;)...ale asi spíš ne:cool:
     
  3. §§§vampír§§§

    §§§vampír§§§ Zelenáč fóra

    Tak už hodinu načítá. Super
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Tet jsem skusil načíst g1-5,bez problémů mi to najelo ale svůj servr Asii nenačtu
     
    • Doubleposting
    GE5 nefunguje jak to? už to jsou dva dny

    42% - Spojuji CONGESTION ERROR ! ... Spojuji 4s... jako vážně?

    člověk do toho dáva prachy a ono nic ... PFF před 7 lety to bylo mnohem ale MNOHEM LEPŠÍ! dnes tu jsou sáme bugy atd.. sprav teto
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/8/15
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    MAXTONS jistě sis všiml, že toto nepsal admin seafight, takže na perly asi zapomeň :(
    na tento kolaps já čekám už půl roku, protože mi svitla naděje, že můj účet na Asii začne zas fungovat jako dřív. Protože pokud mělo problém se serverem jen pár hráčů(Anakynsky,Podkova,Dzue bohužel jen mne nedokázal nezájem provozovatele znechutit a psala jsem stále), nikoho to na centrále nezajímalo (není myšlen CZ/SK tým).
     
  6. tomauva

    tomauva Zelenáč fóra

    do EDIT co to zas je
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/8/15
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj [Ș†բ]♥GooD♥[Ș†բ], není zapotřebí zakládat další a další vlákna, to problém nevyřeší o G5 se píše i v jiných tématech. Je to problém pokračující od včerejšího dne. Někdo se sice dostal na vodu, ale další zase ne. Hlášené to je opakovaně nezbývá než vyčkat. Prosím bez zbytečného doublepostingu.
    Ahoj tomauva, prosím bez zbytečných vulgarit, které nic nevyřeší viz pravidla.
     
  8. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Tak jak tu čtu tak nejsem jediný s problém načítání mapy. To že popotopení se mi objevila loď bez možnosti ji opravit bych možná překous, ale teď už se to raději ani nenačte a jen na mě mžourá černý monitor. No bezva. o_O
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    zprovoznete hru a mi nebudem zakladat temata a budem dodrzovat pravidla a budem bez zbytecnych vulgarit ktere nic neviresi
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, možná by jsi jako pilný autor zde na foru mohl vědět, že žádný z teamů hru neopravuje, pouze hlásí problémy. A když budeš zbytečně porušovat pravidla docílíš leda blokace pro herní forum a případně i pro herní účet. Takže i až problém opraví bude ti to ve výsledku k ničemu nemyslíš.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Techlovec_CZE-DC, bohužel ne problém postihuje spoustu hráčů, ale jak je vidět, alespoň jsi měl chvíli štěstí a zajezdil sis. Spousta hráčů nemá bohužel ani to :mad:
     
  12. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    GE4 mi nedávno vypadla v plnom prúde bojov, po F5 lebo mi padol flash.
     
  13. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    [​IMG] Je to jen u mě? GE1
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ℝմdla, ne není to jen u tebe je to stále přetrvávající problém bohužel napříč herními servery. A určitě nejsi na GE1 jediný.
     
  15. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Tak to je bomba. A již se ví kdy to dají soudruzi z DDR dohromady?
     
  16. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    asi mam štastie že som prihlaseny
     
  17. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Taky mě to včera pustilo jen na 42%. Nainstaloval jsem nejnovější flash a jelo to.
     
  18. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    No skusim to taky a uvíme co na to.

    Hmmmm tak nic., ale ještě to skusím po restartu.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Možná máte štěstí vy, co jste se do hry nedostali. Já se do ní s velkými problémy v sobotu nalogoval a odjel jsem jednoho střelce. Munice pryč, odměny na konci svitku jsem nedostal, BZ a EB jen něco málo, ne plný počet, který bych dostat měl. Ani jsem nezkoušel psát na podporu, protože by stejně nic nevyřešila. :mad::mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.