Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    Je to vycištěné atd.....to si mám znovu instalovat klienta? no super tohle dělat po každém restartu...
     
  2. crabat

    crabat Rádoby autor

    GA3 už přes 2 hod. taky nejede na klientu, stále svítí jen "UPDATING......."
    Vyzkoušeno o5 vše co se dá.
     
  3. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    Musím mít železné nervy ,abych s tím nešvihnul ,při skoro hodinovém načítání na hru a po dvouminutové hře abych se zastavil a čučel do zdi.Nestřílí ,nedobíjí se a nejede GA3
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  5. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Ahoj Leo,ted nemohu ozvu se a myslíš systém jaký třeba
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    systém tvého PC, windows (případně který), mac .....
     
  7. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    ahoj Leo,tak že já mám windows 7.A JawaScript error occurred in the main process Uncaught Exception.Error.net..ERR CONECTION RESET at SimpleURLLoaderWrapper,anonymous node.electron/js2c/browser-init.101.7068,at SimpleURLLoaderWrapper.emit /node.events.390.28 to mi to dnes píše.
     
  8. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    a ještě toto please try again in a few minutes.If you keep encoutering this error,please report it to our customer service.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    takže problém je tvůj windows. 7 už nemá technickou podporu windowsu a většina aplikací už nedělá pro 7. Řešením je upgradovat tvůj windows na 10 nebo 11, pak ti hra pojede. Není třeba kupovat nový PC pokud je jinak stále dobrý. Upgrade si uděláš sám v PC jen je potřeba vědět jak, ale to se dá vyhledat.
     
  10. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Hra laguje..ne jen mě,viz aj chat,restart?
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    By chtělo také uvést server. Nevidím, že by si hráči stěžovali ať již na discordu tak nějakému z teamů.
     
  12. ☆PØSΛ1Ķ-☆

    ☆PØSΛ1Ķ-☆ Pisálek fóra

    Od 10 hodin 24.9. dnes taky nejde do 10:00 šel než bylo nové načítání hry a není to poprvé jen čekám až to půjde jako vždy , ale nyní to napíši mám Windows 10 a teď to při otevření píše ( new version of the game is avallable plaese close this windows and click Play again ) .Zkouším pouštět a nic jako vždy tak snad to zase někdy půjde třeba zítra (po dalším načtení hry) ... To aby bylo vidět ,že i další hráč si stěžuje jinak držím ústa a čekám co bude takže jeto loterie pujde nepujde ....

    Globální evropa nejde
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/9/23
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Za prvé prosím bez zbytečné citace. Prvotní hráč nenapsal server. Co se týče Ultra serveru zkoušel jsem se načíst na moře a jezdit a bez potíží. Na čem se přihlašuješ klient či prohlížeč? Odhaduji, že klient, zkoušel jsi prohlížeč?
     
  14. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Já měl včera namysli ge7,ale poté večer už to šlo.proto jsem to dál neřešil,CM Leviatan o tom věděl ale,psalo se to i na AJ chatu,už budu uvádět server tedy,ale jinak laguje hra posl.dobou často.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No zrovna od něj jsem neviděl psát pokud nepsal někde mimo. Psali jiný admin, že dostal hlášení od hráčů o jiném serveru, že padl. Ano k lagování dochází pakliže nejspíše někdo související s boty se snaží bojovat proti BP a to není pak problém jen sea. Ale řekl bych, že to naštěstí už není tak časté.
     
  16. renda723

    renda723 Pisálek fóra

    Děkuji. Bez ochrany je pro mě hra nehratelná. Nemám tak dobrou loď, takže jsem hned pod vodou. Když si dám ochranu, je výpadek. Tak jsem hrál dnes 30 min. To si na té akci opět nevydělám.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  17. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    tak hrej globál 7 :)
     
  18. Proč se nemůžu nalogovat po restartu ani po několika pokusech
     
  19. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Nejde nalogovat přes klienta, klient se nechce aktualizovat hodí to nějakou chybu. Mají v tom bordel...
     
  20. Mě se nejde dostat už cca 20 minut, asi na to prdim :D