Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kapacita22

    Kapacita22 Zelenáč fóra

    Ahojte,mám problém a neviem ako to riešiť.. Šiel som cez teleport na tu mapu s tými ponorkami no a ako som sa vratil odtial ostala mi ponorka a aj vsetko z tej mapy nejde mi to zmenit na moju lod a nejde mi nič vie niekt čo s tým?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V přehledu nebo v Oblíbených změň předvolbu. Jsou tam předvolby lodě a ponorky, které sis nastavil rozdělené obrázky tak si zvol některou pro loď a změní se to z ponorky na lod.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, musíš změnit ponorku na loď, jak píše Leo. Ale po přeskoku z Atlantidy na moře (někdy i obráceně) je hlavně potřeba se ze hry kompletně odhlásit a znovu nalogovat
     
  4. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak pred chvili probehl restart, v prohlizeci Mozzilla se nenacte herni okno, resp. objevi se hlaska "New version of the game is available. Please close this window and click play again." Nekolikrat jsem zavrel okno, pak dokonce restartoval Firefox a znovu a znovu ta sama hlaska. Asi opet nekde soudruzi z NDR udelali chybu :(
     
  5. také jsem to měl ,vyměnil jsem mozilu za google a mám klid
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sanroh-ČR restart chvíli probíhá, většinou stačí zavřít celou hru, počkat pár minut, nalogovat hlavní stránku, počkat než se vše aktualizuje a pak lognout moře.
    Nejlepší je podle mě klient, míně sekání, více místa.
     
  7. LeNTS95

    LeNTS95 Zelenáč fóra

    čo sa stalo s hrou? Nehral som 3 mesiace vrátim sa a je to nehratelne dostavam lagy na 30 sekund ,alebo pošlem niekde lod a nič nereaguje.Mám optiku a herný notebok,všetko mam aktualizovane a vyčistene hram na klientovi. Lagy su v priemere od 5-30 sekund ale take že všetko zastaví.
     
  8. kikuška13103

    kikuška13103 Zelenáč fóra

    Zase sa mi nedá nalogovať.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    udělej screen a pošli mi celé ID sem nebo na podporu

     
  10. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    Naposledy upraveno: 11/8/23
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Opět probíhá DDoS útok na Seafight, nikdo nemůže do hry. Je to hlášené, ale netuším kdy se podaří hru zprovoznit.
     
  12. Kingof

    Kingof Zelenáč fóra

    Bych řekl že spíš proběhl ddos na Bigpoint :D. Když nešla žádná hra od nich.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano, útok je vedený na všechny hry od BP, ale tady jsme na seafightu že? :D
     
  14. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ahoj napísem vám teras moj skromny názor na problem je jasne kto stojí za utokmi na BP sú to prevadzkovatelia botov kedže prichadzaju denne o velke zarobky kedze ludia prestali ich programi používat . Rozpravky tipu ze utok vedie jeden hráč ktorému zabanovali ucet je podla mna rozprávka. Je velmi dolezite aby vedenie cechou na všetkych serveroch hráčom vysvetlovali to že botovat sa uz naozaj neoplatí preto že BP vychadza hráčom v ustrety v maximalnej možnej miere. Denny hráči mozu už naozaj mat všetko čo ku hre potrebuju a nie su otkázany botovat. Jasne nemožu mat nove delá a podobne dolezite veci ale ono naozaj ked vás hráč utopí opravíte sa a idete dalej a stále máte moznost požiadat o pomoc hráčov s cechu čo vám pomožu. Len málo ludí pamatá hru v stave ked npc s 500 k hp dávali odmenu 50 perál a podobne v tej dobe to bolo naozaj tažké byt top. Je velmi pdstatné ze doba ked boter logol na hodku dve a topil dokola hracov okolo seba a potom zapol *** a botoval dalej je preč a to je je velmi podstatná vec lebo do popredia sa tlačia denny hráči ziskavaju hodnosti a naberaju silu. Do buducna hladím s nadejov že táto hra bude naozaj pre hráčov ktory ju chcu hrat bez botov a zakazanych programov v poslednej vlne debuff nemal ani jeden hráč nášho cechu Omega z ge7 debuff na čo som patricne hrdy a deno dene vysvetlujem hráčom aké je to dolezité pre cechu ked možu vždy s kludnym svedomím lognut na hru a vediet že sa vždy prihlasia a budú schopný bránit ostrovi svojho cechu. Na záver chcem podakovat celemu teamu za skvelú prácu ktorú odvadza aj ked je to poslednou dobou tažke všetkým vám držím palce a verím že sa tu budeme stretávat ešte velmu dlhú dobu s pozdravom za Ge7 ja-pumu PS: Leo tebe chcem podakovat zvlášt za každodennu skvelú prácu ktorú odvadzaš na ukor svojho volného času budem sa opakovat ale aj tak dakujem že si :)
     
    Naposledy upraveno: 12/8/23
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Krásně napsané. Se vším souhlasím.;)
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    To opravdu nejde opravit, abych na foru ci hlavni strance nemohl kamkoliv kliknout, abych nemusel souhlasit ani uz nevim s cim pro BP? Neco tak otravneho jsem v zivote nevidel. Ani ty Capcha nebyly tak otravny :(
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém je hlášen a vyšetřován. Složitost opravy či její prioritu nevíme. Ale v současné době má prioritu řešení DDoS útoků.
     
  19. proč se ani na pošesté nejde přihlásit ,zase se bojuje mimo moře.
     
  20. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Pilný autor

    Co s tím zas je OMG?Fakt na zabalení tohle,už s tím něco dělejte,nervy máme jen jedny.