Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. (-Oromis-)

    (-Oromis-) Zelenáč fóra

    Jsou restarty tak je možné že to ještě není ready :))
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Asi tak aktuálně probíhá restart a nejde žádný server. V době kdy hráči psali o problému jsme se normálně na GA3 přihlásili. Ale informace o restartu je na herním forum, tudíž je potřeba se podívat či se zeptat spoluhráčů než to hlásit jako problém.
     
  3. Nehnevaj sa na mňa Poseidon ale toto je už AMATÉRIZMUS čo predvádzate ako vy tak aj celá spoločnosť BP na čele s tými akoby "programátormi"....čistý amaterizmus....nech sa nikto na mňa nehnevá ale toto čo predvádzate či už ako spoločnosť alebo programátori posledný rok je už neprípustné a konečne by ste sa aj vy BA, CM, TL mali postaviť k tomu čelom....
    je po reštarte a hra laguje....čo viac mám k tomu povedať?? Asi iba toľko že RIP Seafight posledný rok to bačujete viac a viac

    P.S: Pravda je len jedna ;):rolleyes: ale nie vždy ju má BugP.. :p:D
     
  4. crabat

    crabat Rádoby autor

    Poseidone,poseidone. Když nemáme hlásit problém tak se prosím neptej co nejde, jinak ti může někdo odpovědět co nejde. Ale díky za tvou reakci, už nic hlásit nebudu když vidim jaký to má smysl, slibuju. PS: spoluhráče nemám, není se koho ptát, škoda že to nemůžu ani tady. Tak baj baj
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    ~Ŝ¢ǾЯPIǾšVǾŁǾš_ĜЯ~ A co my s tím máme udělat. Myslíš si, že žádnému z teamů to nevadí, že se něco opravuje 100x a podobně. Že baví členy dalších teamů po sobě nechat halekat hráče kolikrát bohužel oprávněně. Ale prostě od toho tu tyto lidé jsou bohužel. To jen spousta hráčů na herních četech a podobně čeká a píše, že se tato hra opraví. Ale můj názor je, že tato hra bez zavření a celého předělání nebude nikdy v pořádku. Prostě se centrála rozhodla jít určitým stylem a nenaděláme s tím nic. Proto jsme chtěli aby i přímo členové centrály napsali, že neposkytování určitých informací je jejich rozhodnutí a podobně.

    crabat aha takže mám opět nahlásit nejde se nalogovat a další kolegové napříč zeměmi mi ukážou, že se nalogovat jde a opět jako tomu
    již dříve bývalo bude njn CZ/SK si vymýšlí aha. Tak jestli je toto pro tebe řešení tak ok. A bohužel je to dost časté, kdy něco nahlásíme BP se to neprojeví a to je konec. Proto pro nás je zapotřebí získat co nejvíce informací, jelikož jsou například hráči co mají opakovaně situaci lost connection a podobně. A jsou to, ale potíže, které mají bohužel jen někteří hráči. Jak vidím odpověděli ti tu hráči již dřív než jsem napsal tak nevím o co ti jde. Každý hrajeme na nějakém serveru a nemůžeme mít přehled o všech ostatních serverech. Tak jako BP pošle informace pouze o některém restartu, kolikrát se řeší problém jen na určitém serveru a my o tom ani nevíme. Ale jestliže někdo napíše problém s přihlášením a já se přihlásím bez potíží tak je potřeba uvést prostě co nejvíce věcí. Já mu na herní účet nevidím to může jen podpora a to je zas o něčem jiném, když následně jim se to projeví a mohou říct, že je to problém toho a toho účtu.
     
  6. crabat

    crabat Rádoby autor

    Poseidone, nepsal jsem, že máš cokoli hlásit. Ty jsi se zeptal a já jen odpověděl na tvou otázku takové informace, které jsem v tu chvíli měl jediné. Toť vše. Tvá následná reakce mě jen překvapila. Ta nad tímto vlastně taky. Je hodna spíš nás ufňuků, než moderátora fóra. Konec hlášení, ztráta času.