Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkuste spustit klienta, ještě nelogovat a nechat několik minut jet aktualizace. Mě to trvalo asi 5 minut a pak se aktualizace sama dokončila. Pak už šlo na moře. Pokud to nepomůže tak zkuste restartovat PC nebo přeinstalovat klienta.
     
  2. A přes prohlížeč??
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v prohlížeči zkus vymazat historii a sušenky
     
  4. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Vše se mi načte ,ukáže jen loď stojí a ne se hnout ,nevím co s tím dříve v konfiguraci bylo na to tlačítko ,teď to tam není ,nevím co s tím
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně si žádné tlačítko pro danou situaci co popisuješ teda nevybavuji. Proč se nechce hnout stojíš například na ostrově, nebo kde? Jezdí kolem NPC či stojí. Nedrží tě něco například úponek, žralok atd.
     
  6. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    už si Poseidone přesně nepamatuji co to v konfiguraci bylo ,ale když se na to kliklo myší restartovalo to pohyb lodě a úponek na 26/2 není ,ale pořád to nejde, už jsem zkusil vše,alespoň ,že to jde,přes prohlížeč
     
    Naposledy upraveno: 14/10/23
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkus napsat na podporu, tam je možné se podívat přímo na účet
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vůbec si takové tlačítko nevybavuji. Ale pokud ti to v prohlížeči jde tak můžeš mít nějaký problém v souvislosti s klientem. Třebas, že se s něčím hádá a dojde k sekání a podobně.
     
  9. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    4x odinstalovano , 5 x nainstalováno ,trpělivost se vyplatila ,
     
  10. Jde se Vám přihlásit?? po mě to chce pokaždé ať obnovím hru
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jj jde, zkus kompletně odlogovat, zavřít klienta, otevřít ho, nechat aktualizovat a pak teprve lognout moře
     
  12. Já už zkusin i nově instalovat, restart počítače a stále píše, že je k dispozici nová verze ať to zkusím později
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono nově instalovat nemusí vždy pomoct. Mělo by pomoct i vymazání registrů a následně po restartu provést novou instalaci. Bohužel to není pro každého.Mně například se provedla aktualizace bez potíží ale při spuštění mi to vypsalo vždy chybovou hlášku. Ale přeinstalace stačila a hra jede.
     
  14. -=anubysss=-=cz=-

    -=anubysss=-=cz=- Zelenáč fóra

    Zdravím, mam takový problém když se přihlásím do hry tak loď má 0 děl, jezdi jak šnek a vůbec nevidím npc a ani hráče pokud nesou přímo u mě. co stím mam udělat ? Čí to je ňaká chyba ve hře? Na jinem učtu mě to normálně šlape. dekuji za odpověd.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím na loď ti nevidím tudíž těžko říct. Každou situaci může vysvětlit něco jiného. Jsi na správném účtu a serveru?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáš náhodou debuff? U lodi bys měl ikonu hlavy s barevným okem
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    dej sem obrázek .
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A je to nejspíše debuff viz ZDE. Vidíš tam i obrázek.
     
  19. -=anubysss=-=cz=-

    -=anubysss=-=cz=- Zelenáč fóra

    jo tak to je ten debuff už jsem to zjistil. wtf z jakého důvod :-(
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pravděpodobně využívání nějakého programu.